Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Rekomendowane odpowiedzi

Agencja pracy

ht_top.png

wpisana do Krajowego Rejestru Zatrudnienia pod numerem 4755 poszukuje osób na stanowisko:

 

Opiekunka do mobilnej Pani od 19.07. w ok. Frankfurtu nad Menem !

Wynagrodzenie: 1300€ + 150€ zwrot kosztów podróży
Miejscowość: Bad Soden am Taunus
Termin: od 19.07.
Znajomość języka: min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego

form.png

 

Informacje o zleceniu

Poszukujemy Opiekunki dla Pani mieszkającej w miejscowości uzdrowiskowej Bad Soden am Taunus, 15 km od Frankfurtu nad Menem. Pani ma 93 lata, waży 75 kg, 144 cm wzrostu. Z uwagi na nietrzymanie moczu Podopieczna nosi duże wkładki. Seniorka ma wysokie ciśnienie oraz chorobę wieńcową. Pani jest całkowicie sprawna umysłowo, nie ma demencji. Ma duże poczucie humoru i pogodny stosunek do życia. Ma problemy ze słuchem, nosi aparaty słuchowe. Seniorka porusza się samodzielnie bądź z rollatorem. Podopieczna noce przesypia spokojnie. Do obowiązków Opiekunki należeć będzie towarzyszenie w codziennych czynnościach oraz zakładanie pończoch uciskowych. Seniorka mieszka sama, ma jednak dwie córki, które pozostają w stałym kontakcie telefonicznym zarówno z matką, jak i z Opiekunką.
Dwa razy w tygodniu, w godzinach 09:00-16:30 Podopieczna przebywa w dziennym domu opieki. Wówczas Opiekunka ma czas dla siebie. Dodatkowo codziennie w godzinach 13:00-15:00 są ustalone przerwy.
Do dyspozycji Opiekunki osobny pokój, dostęp do Internetu, własny telefon stacjonarny z połączeniami do Polski. Łazienka jest wspólna.
Jest to nasze sprawdzone miejsce, na które regularnie, od dwóch lat, wraca stała Opiekunka.

Nasza oferta
- praca na umowę zlecenie
- 1300 euro miesięcznie + 150 euro zwrot kosztów podróży
- formularz A-1, Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego
- opieka koordynatora

Wymagania

- min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece osób starszych
- pogodne usposobienie, życzliwość, cierpliwość

Oferujemy

Gwarantujemy w pełni legalne zatrudnienie, odprowadzanie składek ZUS, atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie. Oferty pracy dobieramy w oparciu o kwalifikacje kandydata, jego preferencje i oczekiwania. Nasze miejsca pracy są sprawdzone, a nasi pracownicy w każdej chwili mogą liczyć na naszą pomoc.

Kontakt

HR Investment Sp. z o. o.
[email protected]
71 363-45-14, 71 338-55-85
www.hrigroup.pl

lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Oddzwonimy:

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...