Skocz do zawartości

Pomysł na ,,zrób to sam"!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w Tedi kupiłam aż za 0,50 cent taką skorupę, nie wiem z czego to badziewie,bo nie plastik, ale do dekoracji, pomyslałam ,że rozjaśnię swój stolik karciany który ma środek zielony tym właśnie ustrojstwem, bo serwetki jeszcze odpowiedniej nie znalazłam, więc pobawilam się trochę w piwnicy ,,,

IMG_20190731_182059.jpg

IMG_20190731_182115.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Blondi napisał:

Dzisiaj w Tedi kupiłam aż za 0,50 cent taką skorupę, nie wiem z czego to badziewie,bo nie plastik, ale do dekoracji, pomyslałam ,że rozjaśnię swój stolik karciany który ma środek zielony tym właśnie ustrojstwem, bo serwetki jeszcze odpowiedniej nie znalazłam, więc pobawilam się trochę w piwnicy ,,,

IMG_20190731_182059.jpg

IMG_20190731_182115.jpg

Fajna popielniczka wyszła :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dawałam drugie życie starym puszkom po farbach,,wcześniej już dwie zrobiłam wnuczkom, a teraz pomyślałam porobić z nich coś ,puszki na pędzle czy nożyczki, czy inne narzędzia , jest wiele pomysłów, moje puszki nawet nie odczyszczałam góry, nie we wszystkich ,tak zaschnięta farba ,że niech ją, zalepiłam ,zakryłam aby bylo ladnie i estetycznie i taki efekt,,,ostanie zdjęcie to mój warsztat, nawet są tam plastikowe puszki po śmietance do kawy,:szydera:

IMG_20190801_182002.jpg

IMG_20190801_192009.jpg

IMG_20190801_193725.jpg

IMG_20190801_194119.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Cześć wariantko:trele:

Może nie powinnam ale sama agitujesz do mówienia prawdy, prawdy i jeszcze raz prawdy to i oto moje spostrzeżenie: masz zajęcie, zapał, kreatywność ( choć pewnie nie do końca autorska bo inspirowana internetowym podglądem) tylko...kochana, czy napewno zdołasz wyznaczyć sobie jakieś granice żeby w obsesje nie popaść. Obsesja źle sie kojarzy. No bo puszki po smietance do kawy, za chwilę może być pudełko po chusteczkach higienicznych, opakowanie po herbacie itp itd.;) Meble ok, sensowne dekoracje ścian, wszelkich kątów ok ale czy aby nie zabrniesz a czort karty rozda?

Ja nie krytykuję, nie oceniam tylko takie dywagacje prowadzę:szept:

Nie zmienia to faktu, że pasję i pracowitość podziwiam. Pozdro:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

Dzisiaj dawałam drugie życie starym puszkom po farbach,,wcześniej już dwie zrobiłam wnuczkom, a teraz pomyślałam porobić z nich coś ,puszki na pędzle czy nożyczki, czy inne narzędzia , jest wiele pomysłów, moje puszki nawet nie odczyszczałam góry, nie we wszystkich ,tak zaschnięta farba ,że niech ją, zalepiłam ,zakryłam aby bylo ladnie i estetycznie i taki efekt,,,ostanie zdjęcie to mój warsztat, nawet są tam plastikowe puszki po śmietance do kawy,:szydera:

IMG_20190801_182002.jpg

IMG_20190801_192009.jpg

IMG_20190801_193725.jpg

IMG_20190801_194119.jpg

Puszki po farbie to zdecydowanie moja bajka. :oklaski: Tylko dlaczego po farbie a nie jakieś fajne i czyściutkie po kawie albo po prostu słoiki......

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Puszki po farbie to zdecydowanie moja bajka. :oklaski: Tylko dlaczego po farbie a nie jakieś fajne i czyściutkie po kawie albo po prostu słoiki......

Ale te puszki w środku błyszczą,:szydera: są metalowe i trwałe,takie mi wpadły w ręce po malowaniu, a czysciutkie jeszcze może mi wpadną też,,,a tu wazonik zrobiłam z czystego plastku, grzybki suszone tam były:szydera:

IMG_20190801_100413.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nic ostatnio nie robilam ,bo goscie,  przeniosłam jedno nie zbyt dobre foto wydrukowane na szło, ale narazie obrabiam te zdjęcie, zobaczę czy zostawię czy weg pójdzie,,,ale kamienie są,,jeszcze je muszę dorobić i polakierować i super ozdoba na stół na taras ,gdzie wiatr nieraz zrywa wszystko, serwetki czy talerzyki , hiszpańskie kamulce :szydera:

IMG_20190819_114206.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Nic ostatnio nie robilam ,bo goscie,  przeniosłam jedno nie zbyt dobre foto wydrukowane na szło, ale narazie obrabiam te zdjęcie, zobaczę czy zostawię czy weg pójdzie,,,ale kamienie są,,jeszcze je muszę dorobić i polakierować i super ozdoba na stół na taras ,gdzie wiatr nieraz zrywa wszystko, serwetki czy talerzyki , hiszpańskie kamulce :szydera:

IMG_20190819_114206.jpg

Kamienie też widziałam w niemieckim ogrodzie, nie takie zdobne jak Twoje i były dość spore, leżały sobie przed każdą kępom roślin i miały jakimś markerem wypisaną nazwę danej rośliny. Ten ogród bardzo mi się podobał, był taki robiony na dziki a pismo na kamieniach bardzo ładne i męskie :)

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Kamienie też widziałam w niemieckim ogrodzie, nie takie zdobne jak Twoje i były dość spore, leżały sobie przed każdą kępom roślin i miały jakimś markerem wypisaną nazwę danej rośliny. Ten ogród bardzo mi się podobał, był taki robiony na dziki a pismo na kamieniach bardzo ładne i męskie :)

:tak: też mam piękne pismo jak chcę, pomyślę o takich kamieniach z napisem, jeszcze trochę mi zostało tych hiszpanów kamieniołomów:oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

:tak: też mam piękne pismo jak chcę, pomyślę o takich kamieniach z napisem, jeszcze trochę mi zostało tych hiszpanów kamieniołomów:oklaski:

To był ogród syna mojej drugiej pdp, istne dzieło sztuki ... i te kamienie też nie były byle jak i "na brudno". Roślin tam było od zatrzęsienia i zwiedzający nie musieli chodzić i pytać; - a co to?, a co to? Bardzo mi się to podobało :tak2:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NNNdanuta napisał:

To był ogród syna mojej drugiej pdp, istne dzieło sztuki ... i te kamienie też nie były byle jak i "na brudno". Roślin tam było od zatrzęsienia i zwiedzający nie musieli chodzić i pytać; - a co to?, a co to? Bardzo mi się to podobało :tak2:

No ja nie zrobię dzieła sztuki, ale może postaram się wykorzystać te kamienie,, tutaj nie mam ogrodu,na szczęscie bo kto by w nim robił, ale mam full zieleni i krzewów i kwiatów, ale podsunęłaś mi super pomysł i dzięki:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
19 minut temu, Blondi napisał:

Ja dzisiaj trochę cudaków zrobiłam, juta mi się podoba,:oklaski:

 

IMG_20190828_143659.jpg

IMG_20190828_143723.jpg

IMG_20190828_151357.jpg

Blondi, fajne i bardzo kobiece :tak2: Wszystko i wszędzie baaaardzo kobiece, a zostawiłaś trochę przestrzeni męskiej dla swojego Słodziaka ? bo jeszcze trochę a zginie w tych kokardkach, kwiatkach, serduszkach i innych fatałaszkach xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...