Skocz do zawartości

Pomysł na ,,zrób to sam"!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ostatnio full pomysłów na malowanie przeróznych staroci typu koszyczkowych pojemników czy drewniano  podobnych skrzyneczek ,czy nawet pudełek dużych po perfumach czy innych szklanych rzeczy ,nawet słoik może być piękny,co mi nie wpadnie w ręce czy w oczy to ja już kombinuję co ja mogę z tym zrobić, ale zacznę od skrzyneczek, po truskawkach czy borówkach ze sklepu, są wyrzucane po sprzedaży owoców, moja sąsiadka naznosiła trochę tych skrzyneczek i mnie obdarowała też nimi,,kazała mi coś wymyślić ,co można z nimi zrobić, ja narazie bawię się w ich malowanie i naklejanie przeróżnych serwetek czy przenoszenie obrazu na powierzchnię, uczę się , dużo cierplowości trzeba miec przy tych pracach , ja jeszcze mam trochę i mogę grzebać się w tym cały dzień, ale teraz fotki, skrzyneczki z warzywniaka  

IMG_20190518_212524.jpg

IMG_20190518_212548.jpg

IMG_20190528_131850.jpg

IMG_20190528_131905.jpg

IMG_20190528_131919.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawać tutja serwetki i szale i pledy, co tam jeszcze sami zrobicie, liczy się pomysł, do którego jednak trzeba miec chęci też, ale nigdy nie jest za pózno na nowe wyzwania,,:dobrze: koszyczki mam zrobione też ,nie do końca bo tylko pomalowane, a wziełam je z szopy :szydera: ale w jednym stoją farby a w innym pędzelki, 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi, jako rękodzielnicza niemota (kiedyś nieźle dziergałam, ale to raczej z musu, a nie z pasji było ;)) jestem pod wrażeniem sprawności manualnej :)

Jako estetyczna niemota zapytowuję, po co komu te deski w serduszka :D? I te skrzynki w kwiatki? Koszyk do przechowywania suszarki do mnie trochę przemawia, ale nad resztą myślę i za boga chińskiego nie wiem, jak można ją wykorzystać praktycznie.

Idea bardzo fajna, na czasie i w ogóle rozumiem, że jak się (niektóry ;)) człowiek nudzi, to coś produkuje i się w ten sposób realizuje artystycznie, ale ile można tego mieć w domu? I gdzie postawić? Komu podarować, żeby nie wylądowało w śmieciach?

Jeszcze chciałam o walizy zapytać, bo mnie bardzo zaintrygowały. Odwaliłaś kawał naprawdę świetnej roboty, przed i po po prostu powala, ale powiedz mi, co z nimi robisz i do czego teraz służą? 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@salazar Niemcy ( i nie tylko ) lubują się w ozdabianiu domów. Te deseczki widzę przed wejściem do domu. Skrzyneczki na różne duperele zł i owoce czy inne produkty spożywcze choć niekoniecznie bo buty w szafie też można w nich trzymać. Mają ten plus że ułożone jedną na drugiej nie pozwolą na uszkodzenie czegokolwiek co w nich się znajduje. Walizki podobnie, jako miejsce do przechowywania, podobnie jak szuflada czy półka. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

@salazar Niemcy ( i nie tylko ) lubują się w ozdabianiu domów. Te deseczki widzę przed wejściem do domu. Skrzyneczki na różne duperele zł i owoce czy inne produkty spożywcze choć niekoniecznie bo buty w szafie też można w nich trzymać. Mają ten plus że ułożone jedną na drugiej nie pozwolą na uszkodzenie czegokolwiek co w nich się znajduje. Walizki podobnie, jako miejsce do przechowywania, podobnie jak szuflada czy półka. 

A ja bym te deseczki zawiesiła na drzewie i dodała dzwoneczki, albo małe lustereczka u dołu....fajny efekt by był :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@salazar jedne serduszka zostaną u nas w domu, jest full miejsca aby je gdzieś powiesić, jdene jakieś stare cudo wyrzucę a drugie powieszę, walizy narazie stoją jako dekoracja w pokoju, muszę jeszcze jedną rzecz przy nich zrobić, a że mój pokój dopiero się mebluje i dekoruje to jeszcze mam trochę czasu na wszystkie nowe przemyślenia co i gdzie i po co, walizy się piękne prezentują, co będe w nich trzymac?  napewno znajdę fajne rzeczy do nich, napewno się pochwalę,jak już będzie wszystko na tip top, skrzyneczki wykorzystam też, na moje np, wszystkie drobne dekoracje typu rózyczki , wstążeczki, serwetki a mam ich już niezły zapasik, ale w tej chwili mam taki rozpierdolnik za przeproszeniem, bo dużo rzeczy zostanie w moim warsztacie, bo też ma tam byc ślicznie i wszystko na miejscu, obdaruje zawsze kogoś jakąś durnostojką, ale ja która broniłam się przed drobnymi kurzawkami, sama sobie teraz je produkuje, ale najbardziej cieszy ,że się to samemu zrobiło, tak jak się chce i jak się podoba, czas leci jak wariat przy takim grzebaniu, ale teraz na 1 miejscu jest robiony kredens, dlatego reszta czeka na swoją kolejkę, 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 5.06.2019 at 09:22, Maria Jolanta napisał:

@salazar Niemcy ( i nie tylko ) lubują się w ozdabianiu domów. Te deseczki widzę przed wejściem do domu. Skrzyneczki na różne duperele zł i owoce czy inne produkty spożywcze choć niekoniecznie bo buty w szafie też można w nich trzymać. Mają ten plus że ułożone jedną na drugiej nie pozwolą na uszkodzenie czegokolwiek co w nich się znajduje. Walizki podobnie, jako miejsce do przechowywania, podobnie jak szuflada czy półka. 

Tak jest , podobnie bardzo myślę, skrzyneczki idealnie pasują jedna na drugą , mam dużo szyszek , żołędzi i innych ciekawych rzeczy ,co aby nie pogniesc ich można przechowywać też w skrzyneczkach , 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 5.06.2019 at 19:57, Mirelka1965 napisał:

Nie podziwiaj, tylko rękawy zakasuj i do roboty...upał zelżał :szydera:

Oj w piwnicy ,nawet upał nie przeszkadza, tam dopiero jest wspaniale,,a jeszcze w mojej z monopolem, :szydera: dobrze ,że mnie do tych flaszek nie ciągnie ,,dlatego wypróbowalam flaszki na drewnie,  przykleilam obrazek do drzewa i zostawilam go na noc, 

IMG_20190605_100451.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...