Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Rekomendowane odpowiedzi

Agencja pracy

ht_top.png

wpisana do Krajowego Rejestru Zatrudnienia pod numerem 4755 poszukuje osób na stanowisko:

 

Opiekunka do Seniorki od 08.06. na 6 tygodni !

Wynagrodzenie: 1300
Miejscowość: Gmund am Tegernsee
Termin: 08.06
Znajomość języka: komunikatywny

form.png

 

Informacje o zleceniu

Poszukujemy Opiekunki dla 88-letniej Pani mieszkającej w malowniczo położonej miejscowości Gmund am Tegernsee (83703) na Bawarii, ok. 40 km od Rosenheim. Podopieczna ma 165 cm wzrostu i waży 44 kg. Pani porusza się na wózku inwalidzkim, choruje na demencję, jednak jest łagodna i spokojna. Seniorka potrzebuje pomocy we wszystkich czynnościach. Konieczna jest pomoc w transferze. Podopieczna większość dnia spędza siedząc w fotelu. Wstaje około 07:30, po godz. 19:00 kładzie się spać. Podopieczna nosi pieluchy. W poniedziałki, środy i piątki do Podopiecznej przychodzi Pflegedienst i kąpie podopieczną.
Do dyspozycji Opiekunki własny pokój i osobna toaleta. Na miejscu jest dostęp do Internetu.
W pobliskiej miejscowości mieszka syn podopiecznej, który odwiedza mamę i robi zakupy.

Wymagania

- min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece osób starszych

Oferujemy

Gwarantujemy w pełni legalne zatrudnienie, odprowadzanie składek ZUS, atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie. Oferty pracy dobieramy w oparciu o kwalifikacje kandydata, jego preferencje i oczekiwania. Nasze miejsca pracy są sprawdzone, a nasi pracownicy w każdej chwili mogą liczyć na naszą pomoc.

Kontakt

HR Investment Sp. z o. o.
[email protected]
71 363-45-14, 71 338-55-85
www.hrigroup.pl

lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Oddzwonimy:

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...