Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Rekomendowane odpowiedzi

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

Oferta pracy do sympatycznej Seniorki - 1400

Wynagrodzenie: 1400
Miejscowość: Roth
Termin: 2 miesiące
Znajomość języka: komunikatywna

zr.png

 

Szczegóły zlecenia

Podopieczna ma 89 lat, waży 45 kg i ma 160 cm wzrostu. Został jej przyznany 2 stopień niepełnosprawności. Cierpi na nadciśnienie i chorobę Parkinsona. Jest także częściowo inkontynentna i ma zakładane wkładki. Porusza się przy pomocy rolatora.
Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym razem z mężem, który nie wymaga opieki. W domu jest także pies. Dla opiekunki przygotowany został osobny pokój z osobną łazienką i dostępem do internetu.

Zadania opiekunki

Podopieczna potrzebuje pomocy podczas ubierania/rozbierania, pielęgnacji ciała, korzystania z toalety oraz wykonywania czynności gospodarstwa domowego.

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie 
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem 
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ap_logo_o.png

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6 
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00 
kom. 696 745 277
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:

form.png

form.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...