Skocz do zawartości

ARCHIWUM: MĄDREJ GŁOWIE DOŚĆ DWIE SŁOWIE


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, lucyna.beata napisał:

mam nadzieje ze cie urazilam forumkowiczu albo forumkowiczko , nie zabiore zabawek a jezeli juz to poprostu n

przepraszam ale wkradlo mi male niedomowienie oczywiscie ma byc :mam nadzieje ze cie NIE urazilam....itd...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucyna.beata  popieram.

Komu przeszkadza jak ktos sie bawi?

Mnie nie, a jak mi przeszkadza to wychodze, zeby innym nie psuc zabawy.

Jak ktos urazony, to powinien sie sam bronic, bo na tym zycie polega, zeby samemu dawac rade.

To Archiwum X powstalo chyba po to, zeby czytajacy o nienawisci mysleli.

A to juz mnie dotyczy i mowie STOP.

Madrej glowie dosc po slowie, jednym i brzmi ono STOP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hawana napisał:

@lucyna.beata  popieram.

Komu przeszkadza jak ktos sie bawi?

Mnie nie, a jak mi przeszkadza to wychodze, zeby innym nie psuc zabawy.

Jak ktos urazony, to powinien sie sam bronic, bo na tym zycie polega, zeby samemu dawac rade.

To Archiwum X powstalo chyba po to, zeby czytajacy o nienawisci mysleli.

A to juz mnie dotyczy i mowie STOP.

Madrej glowie dosc po slowie, jednym i brzmi ono STOP.

Popieram . A do tego wybiórcze wstawianie postów według mnie świadczy o podżeganiu , próbach wywoływania kłótni , bo czym innym  jest przypominanie , wypominanie ? Masz rację Hawana ...mądrej głowie dość po słowie :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, hawana napisał:

@lucyna.beata  popieram.

Komu przeszkadza jak ktos sie bawi?

Mnie nie, a jak mi przeszkadza to wychodze, zeby innym nie psuc zabawy.

Jak ktos urazony, to powinien sie sam bronic, bo na tym zycie polega, zeby samemu dawac rade.

To Archiwum X powstalo chyba po to, zeby czytajacy o nienawisci mysleli.

A to juz mnie dotyczy i mowie STOP.

Madrej glowie dosc po slowie, jednym i brzmi ono STOP.

i 200%:dobrze:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam wczoraj, ale nie umiałam zabrać głosu ... Tak mam czasami i wtedy próbuję sobie poukładać w głowie ... Dla Lach-a widać to ważne, więc postawił "pomnik" dla upamiętnienia. Normalna rzecz, ludzie tak robią stawiają rzecz (pomnik) ku pamięci czy ku przestrodze... Ma swoje miejsce , więc albo ktoś się tu skieruje, albo będzie omijał łukiem szerokim..., a to duuuży plus :)

Ja sama nie uważam, że można zrobić porządek przez zamiecenie pod dywan. Wolę brudny dywan bo wtedy wiem, że po brudnym chodzę i uważam gdzie stawiam stopy... Zamiatanie pod dywan niczego nie załatwia jak pokazuje dzisiaj nasza polska rzeczywistość. I to tyle :)

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta Wiedzialam Danusiu, że na Ciebie zawsze można liczyć. Jesteś jedną z niewielu osób, ktore mają po prostu zasady i są im wierne. Mimo iż w sumie, wystepuję w roli głownej w tym archiwum, to uważam , że wątek jest świetny. Swietny dlatego, że cyklicznie na tym forum , forumowicze niektorzy, dostają zaniku pamięci. O odwracaniu kota ogonem to ja juz nie wspomnę :d . Tak @LACH, świetna robota . Choć mówią, że tylko krowa nie zmienia poglądów, to jednak z odwracaniem kota ogonem nie ma to nic wspólnego.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dodzisława napisał:

@NNNdanuta Wiedzialam Danusiu, że na Ciebie zawsze można liczyć. Jesteś jedną z niewielu osób, ktore mają po prostu zasady i są im wierne. Mimo iż w sumie, wystepuję w roli głownej w tym archiwum, to uważam , że wątek jest świetny. Swietny dlatego, że cyklicznie na tym forum , forumowicze niektorzy, dostają zaniku pamięci. O odwracaniu kota ogonem to ja juz nie wspomnę :d . Tak @LACH, świetna robota . Choć mówią, że tylko krowa nie zmienia poglądów, to jednak z odwracaniem kota ogonem nie ma to nic wspólnego.

Nie zawsze można na mnie liczyć bo ja wolno myślę :$ i jestem naiwna :$ Potrzebuję czasem czasu żeby zebrać w całość to co inni jako całość już widzą, ale dbam faktycznie o zasady bo uważam, że zycie to jedyna okazja  żeby o zasady zadbać:), ale oczywiście buziaki :cmok:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta No cóż Danusiu, żyjesz w myśl , że każdy sądzi według siebie. Skoro Ty masz kręgosłup moralny i zasady w normie, to myslisz, że inni tez tak mają. Zapewniam Cię, że nie mają. No ale, ważne że zyjemy w zgodzie z własnym sumieniem. Nie każdemu jest to dane !

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63 No tak Kasiu, no bo nie wiem, komu przeszkadza watek @LACH. Chyba tylko tym, co to jak wiaterek zawieje tak trąbią w trąbkę chwilowego lidera. Lajki zbierają i są zufrieden :d , bo ich lubiejom :d :d:d , a jak lajków nie ma, to płacz i zgrzytanie zębów :d , oraz obraza majestatu :d .

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

Pozwolisz ,że się oddalę policzyć moje laki dzisiejsze ,bo nawet nie wiem czy nie powinnam popłakać albo co:szok:hi hi hi:)

Jak dobrze ,że mnie nie obchodzą laki, czy to aż taki problem?:szydera: czy laki komuś zaszkodziły, nie jestem w temacie ,2 tyg mam do tyłu, :( ja się będę bawić najlepiej jak potrafię i Ciebie wciągnę też w zabawę,tylko bez beku mi tu:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 27.05.2019 at 12:47, LACH napisał:

1/.Ja tak grzecznie do @Jessica1979
Jeśli pod tym nikiem pisze ten (nie potrafię tu znaleźć należytego słowa), który pisał tu niedawno, przy aplauzie i prostackiej uciesze jednej, i niestety milczącym przyzwoleniu innych, do jednej z Forumowiczek, że by ją zeszmacił a następnie porzucił na przystanku PKS, to proszę, byś tą Kobietę bezwzględnie przeprosił a następnie mocno się zastanowił gdzie i w jakim celu się logujesz. Są aspekty, których regulamin Forum nie obejmuje, lecz jest jeszcze poczucie smaku i istnieje estetyka etyczna wypowiedzi publicznej. Pamiętaj, że tu nic nie jest anonimowe i nic nie ginie. Mnie na tym Forum niczego nie musisz udowadniać. Sobie, raczej tu też niczego nie rozjaśnisz. Od mocniejszych słów pozwolisz, że się powstrzymam, gdyż jesteś w wieku mojego Ojca(wzgląd dla siwizny, nie szacunek w tym przypadku!). Jeśli jestem w błędzie, to nie było tematu.
R.

2/.Jeszcze raz głośno powtórzę, jak dzwon o dwunastej w Bonn:
...przy aplauzie i prostackiej uciesze jednej...
I bēdę to powtarzał aż do zupełnego zrozumienia , bez najmniejszego choćbyprzekręcania powyższego.

3/.Mało tego!!! Będę jechał równo po bandzie aż do zdarcia łokci do gołych kości!!! Bez sorry!!! Bez zmiłuj!!! Nie ma mama!!! Nie ma tata!!! Aż się kopyta zhajcują, że prostacko powiem. Kropka, amen, czy czuj czuj. Jakem pamiętliwy @LACH.

4/.Lepiej tu prywatne życie zostawiać dla siebie. Odsłonisz karty, to znajdzie się skur wysyn, który będzie wiedział w co Ciebie uderzyć, żeby zabolało. Nawet łachudra potrafi dopiergolić nie w prost, tylko w zawoalowany spsób i jeszcze się cieszy i radzi, byś nauczyła się czytać pomiędzy wierszami. Małe to jest bardzo i parszywe, sporadyczne tu ale jest. Jeszcze...(...).

5/.  23.05.2019 at 13:53, Marta B napisał:

Łachudra jak chce dopierdolić to dopierdoli nawet jak napiszesz o pogodzie

Si!!!
Bo mówisz: Dzień Dobry

a ona, że cię nie rozumie o czym ty, no...a(...).
I już jest pretekst do trzepania grzebieni spienionych na maksa, błękitnych wód Bałtyku, sprawa zatacza coraz to szersze kręki, by finalnie zawadzić o Kreml.
O inteligencję jednostki już nie pytam, bo następnym postem to jajakobyły by się spociły. F uj.

To taka maniera jakaś, czy cóś? 

6/.D
Marta B Kochanie, tak robią ludzie z kompleksami, niedowartosciowani, a takimi sa niewątpliwie xxxxxx i spółka. Wirtualna przestrzeń pozwala podreperować ich nadwątlone ego i zaistnieć, poczuc sie przez chwile kims waznym, poudawać k***a gladiatora, mówiącego co prawda jak ze ścisniętymi jajami no ale na forum tego nie słychac, bo tu się pisze
 Sciśniete jaja, ściśnięte jajniki, no ...nieszczęsliwi ludzie, którzy w necie budują sobie namiastkę gwiazdorskiego życia takie k***a ich wirtualne Hollywood ..

7/. I już ostatnie, co muszę poruszyć.
Słowami R. Sikorskiego o watasze, czyli na moje psztynieckie: "wyrwać chwasta" radykalnie, by Ci, którzy piszą na priv, że  boją się wyśmiania na Forum a mają do zaoferowania swoją mądrość i doświadczenie,  mogli bez krępacji dzielić się tym, pisząc normalne posty. Ktoś chce pomóc, chce służyć drugiemu, chce wreszcie o coś zapytać i wnioskuje, że nie warto być wyszydzonym i wyśmianym. Odwróćmy role, może coś zaświta? Przypomnę gdzie chcą to robić: OpiekunkaRadzi. Może warto dać czas i cierpliwie pozwolić komuś nowemu na forum rozwinąć skrzydła. Każdy, gdy zawitał tu po raz pierwszy, był nielotem. A teraz ooo proszę, czasem bezmiernego kosmosu brakuje. Byle tlenu nie brakło. Czy w swojej niebotycznej mądrości, nie warto znaleźć ciut miejsca dla zasobu rozumu kogoś świeżego a skromnego? Jakiego argumentu mam jeszcze użyć na prostacką odpowiedź:"to niech se piszą, kto im broni!!!"? Grzecznie się pytam? No Ludzie Kochani!
Stać w tłumie, w biały dzień, z odpalonä świecą i na pytanie przechodnia:"co robisz?" rzec:"szukam człowieka".
Nikt nie widzi tu jakiegoś dysonansu? Strach przed publicznym pisaniem na portalu OPIEKUNKARADZI!!!!
Coś nie w tą stronę. O anonimowości i o tym kto, i ile osób nas czyta już nie pomnę. Może warto, by to Forum stało się narzędziem pierwszej potrzeby w naszej pracy i spełniało pierwotne założenia a nie było spluwaczką?
Napisałem to ja, w dniu 23.05.2019r., własnoręcznie i też popełniający gafy  @LACH- Radek.
Nobodysperfekt(fon.)

(brakuje mi tu emotki chacheszki z co drugim kłem wystąp)

P.S. Nikt mnie ani ja nikomu nie płaciłem za możliwość napisania powyższego i czegokolwiek innego na tym Forum. Bo i takie(...) sugestie wczoraj tu padły w wykładzie o "gównoburzy"("rozmowa przy kawie", str. 3038 , post z godz. 8.54).

8/.D
Duzo osób widzi. Nie każdy ma odwagę sie przeciwstawić, bo zostanie wyalienowany przez wirtualne hollywodzkie gwiazdy. Ja odwagę mam, ale .......nie będę orać na ugorze. Próbowałam. Poległam, a w zasadzie, to odpusciłam. Nie poddaję się nigdy, zwłaszcza gdy mam rację. Jednakowoż forum to nie jest moje zycie. Mam swoje, realne, prywatne. Nie muszę tutaj się dowartosciowywac, ani bic piany. Mądrzy ludzie będący tutaj wiedzą o co kamman. Ci niemądrzy niech dale spiewają swoją pieśn Wajdeloty, ciesząc się lajkami. Żałosne i śmieszne, no ale cóż........nie mnie to osądzać.

9/.D
@violka Jesteś pewna? Nie wiemy kto to jest LACH. Może to jest były forumowicz Hiltona, ktory doskonale wie o co kamman? Może to jest człowiek z kręgosłupem moralnym w normie, ba powyzej normy i nazywa rzeczy po imieniu? Smród Hiltona ciągnie się tutaj od początku. Hiltonowo-hollyłodzkie gwiazdy chciały tutaj przenieść tamto szambo. Nie udaje się dzięki bogu, a Ty jesli nie wiesz o co chodzi, to może nie powinnaś jednak tak kategorycznie się wypowiadać. Dopóty, dopóki Hilton nie zostanie w niesławnej li tylko pamięci, zawsze będzie tutaj hiltonowy smród. Niektorym trudno jest wrócic do normalnosci, co widać słychać i czuć. Większosc byłego desantu nie pisze prawie wcale, bo przecież ręce opadają. Ja się przyglądam i zrozumieć nie mogę, jak można być tak durnym, żeby dalej trąbić w idiotyczną trabkę, ktora tak naprawdę nic nie wnosi ani do zycia nas opiekunek w sensie naszej pracy, ani tym bardziej w nasze zycie prywatne. Chyba, że tu chodzi o to, co juz wczesniej pisałam, dowartosciowanie się, bo w realu to marniutko, oj marniutko.......

10/.D
Kamieni to tu rzucono bardzo dużo. Kuriozalnie nie w te osoby, ktore tym kamieniem powinny dostać w swój durny i podły łeb. Ja wiem, że w kuluarach na wa i takie tam to się pierdolety pisze i łzy roni, ale dla mnie fakty są faktami. Skoro obsmiewa i deprecjonuje się osoby szczere, z sercem na dłoni, a wynosi się na piedestał podłe i złe osoby, to dla mnie jest to jeden wielki fałsz. Teraz zwróce się do absolwetek Hiltona. Naprawdę uważacie , że wszystko jest w porządku? Tez byłam swego czasu wzakonie, ale prędko klapki z oczu mi spadły i opusciłam bez żalu to kółko rózancowe. Slepe dalej jesteście? Chyba jednak idzie ku lepszemu, bo w zakonie obecnie jest jedenKardynał podejrzanej konduity i moze ze 4 karmelitki bose . Puknijcie wy się w te głupie łby!!!!!!

11/.D
@lucyna.beata No chwilunia. To desant jest tutaj nowy. Dlaczego zatem nikt ze starych i stałych bywalców nie zwrócił uwagi na rzeczy, ktore się nie podobają? Bo? Bo jakaś podła bździągwa uwiodła stalych bywalców pieprzeniem głupot wnosząc niby świezy wozduch? Bo byłyscie ciekawe co i kto? No o co to chodzi do uja? Macie jakies morale czy nie macie?


12/.D
... Nie godzę się natomiast na hipokryzję tutaj panującą i nie tylko przecież tutaj. Nie godzę się na zaniki pamięci u niektorych, szczególnie dotyczących ich samych. Nie będę tematu rozwijać bo własnie w język się gryzę. Nie wiem czemu moje posty odbierasz jako pisane z wyższością, ale zapewniam Cię , że nie to jest moją intencją. Ja tylko nie lubię fałszu i dwulicowych ludzi. Po prostu, i jak się wkurze to jadę równiutko miejsce przy miejscu! Niektorzy to rozumieją i akceptują inni kompletnie nie rozumieją, no ale na to to ja juz wplywu nie mam. Nie godzę się również na to, że komentuje się tutaj posty w sposób ,, Nie wiem, to sie wypowiem"., bo zeby zając jakieś stanowisko, to trzeba mieć odpowiednią wiedzę na dany temat i umocowanie. Czasami jak juz bardzo mnie to uwiera, to po prostu o tym piszę. Niektore osoby jednakże, mają jakies zaniki pamięci i na przykład zalecają przeprosić kogoś za coś, podczas kiedy to własnie one kilka dni temu wiodły prym w obrzucaniu błotem tego kogoś. No jak słowo daję, podwójna moralność, czy demencja czy co? Takie przykłady to ja bym tu mogła mnożyć bez końca. No do licha, nie umiem żyć w symbiozie z takim środowiskiem. Nie jestem również z gatunku tych słodkopierdzących ( z całym szacunkiem), żeby mnie wszyscy lubili i nie koleguję się z wszystkimi. Jestem prostolinijna i tylko takie osoby sa w kręgu moich zainteresowań towarzyskich tak w realu jak i w wirtualnej przestrzeni. Kółka rożancowe tez nie sa moja ulubionąprzestrzenią, bo tam zazwyczaj fałsz, fałsz , fałsz.

13/.Tylko tak!!!

Bo wtedy dotrze i zawsze można coś odwrócić , zmienić lub przekręcić. Jak w filmie "'Allo, 'allo"!:

Zanurzyli francuzką łachudrę do szamba, po szyję w gównie.
Pytają: jak?
-chujowo!!!
Wpuścili francuzką łachudrę w kanał, po pas w gówno.
Pytają: a teraz?
-dalej syf!!
Poszli z francuzką łachudrą do wygódki i wstawili ją po kolana w gówno.
Pytają: neee???
-ujdzie!
LUDKOWIE!!! POSTAWCIE FRANCĘ NA GŁOWIE!!!

Bo tylko krowa pozostanie krową.
Radykalne cepowanie
 

no lach troche pocisnąłeś,ale może mnasz rację?

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...