Skocz do zawartości

szukam pracy


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

od 1 sierpnia podejmę pracę jako opiekunka prywatnie.Język niemiecki dobry, 8 lat pracy w Niemczech, czynne praw jazdy,własny samochód, referencje.Najchętniej okolice Ludwigsburg, Waiblingen, Stuttgart, Weinstadt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, bamasia napisał:

od 1 sierpnia podejmę pracę jako opiekunka prywatnie.Język niemiecki dobry, 8 lat pracy w Niemczech, czynne praw jazdy,własny samochód, referencje.Najchętniej okolice Ludwigsburg, Waiblingen, Stuttgart, Weinstadt

@bamasia tutaj nikt Ci nie da namiarów! czy legal czy prywatnie! A wiesz dlaczego? wszyscy jesteśmy anonimowi , np ja! piszę i opisuję swoje problemy ,oczywiście pisze dlatego ,że nie mogę sobie poradzić..bo tutaj jest strona " opiekunkaradzi.pl" To jest strona publiczna ,każdy może poczytać itd                                                                                                                                 @bamasia:) ale możemy tutaj tez się świetnie zrelaksować:) zapraszamy .                                                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, erika napisał:

@bamasia tutaj nikt Ci nie da namiarów! czy legal czy prywatnie! A wiesz dlaczego? wszyscy jesteśmy anonimowi , np ja! piszę i opisuję swoje problemy ,oczywiście pisze dlatego ,że nie mogę sobie poradzić..bo tutaj jest strona " opiekunkaradzi.pl" To jest strona publiczna ,każdy może poczytać itd                                                                                                                                 @bamasia:) ale możemy tutaj tez się świetnie zrelaksować:) zapraszamy .                                                            

@bamasia i zmieniłaś swoje "imię  ..na mmmm ? nie rozumię dlaczego? ale mimo wszystko ! powodzenie w poszukiwaniu pracy:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, erika napisał:

@bamasia i zmieniłaś swoje "imię  ..na mmmm ? nie rozumię dlaczego? ale mimo wszystko ! powodzenie w poszukiwaniu pracy:serce:

no i z bamasi zrobiła się mmmm,,,może ma wrażenie ,że ją widzimy?  erika ja tutaj to dopiero naklepałam równo na tym forum, ale jak popisze sobie to i czas mi fajnie leci i nie jestem taka sama i jest naprawdę rażniej ,że nie jestem sama na tym podole,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha i kurcze mnie to czeka...mojego PDP   -kuzynka chce oddać do Heimu   --powody--oczywiste -majątek-jest sam-bez rodziny.Jeszcze to potrwa -do podejrzewam końca sierpnia.Pracować muszę i nie widzę się bez  podcierającego pupe dziadka czy babci,ha ha ha.Lekki żart.Pozdrawiam,.

Edytowane przez adamos1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mmmm napisał:

od 1 sierpnia podejmę pracę jako opiekunka prywatnie.Język niemiecki dobry, 8 lat pracy w Niemczech, czynne praw jazdy,własny samochód, referencje.Najchętniej okolice Ludwigsburg, Waiblingen, Stuttgart, Weinstadt

8 lat pracy  jako opiekunka  to bardzo dużo  i przez ten okres nic sobie nie wyszukałas ,znając język dobrze? nic innego jak tylko czytać ogłoszenia prywatne ,,,nieraz ktoś sie tutaj na forum ogłosi ,że szuka na zmianę zmienniczki prywatnie ale i na to bym uważała,,,,na wszystko teraz trzeba uważać,,,

1 godzinę temu, adamos1 napisał:

ha ha i kurcze mnie to czeka...mojego PDP   -kuzynka chce oddać do Heimu   --powody--oczywiste -majątek-jest sam-bez rodziny.Jeszcze to potrwa -do podejrzewam końca sierpnia.Pracować muszę i nie widzę się bez  podcierającego pupe dziadka czy babci,ha ha ha.Lekki żart.Pozdrawiam,.

adamos już studiuj ogłoszenia, z jednej strony może i dobrze ,zmienisz miejsce i ludzi,coś się będzie innego działo i będziesz nam ładnie opisywał .,wyjdziesz z tej rutyny i mów jak ja mówię ,,nie ma tego złego ,co by na dobre nie wyszło", jakiś mały urlopik sobie zrobisz i odwiedzisz swoją żoneczkę i potem do nowej rodziny,,,ale ci szczeliłam planik na następne półrocze-hahahhaa

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lusia Zmyślona
4 godziny temu, erika napisał:

@bamasia tutaj nikt Ci nie da namiarów! czy legal czy prywatnie! A wiesz dlaczego? wszyscy jesteśmy anonimowi , np ja! piszę i opisuję swoje problemy ,oczywiście pisze dlatego ,że nie mogę sobie poradzić..bo tutaj jest strona " opiekunkaradzi.pl" To jest strona publiczna ,każdy może poczytać itd                                                                                                                                 @bamasia:) ale możemy tutaj tez się świetnie zrelaksować:) zapraszamy .                                                            

Przecież nikt chyba nie każe wam tu jak na fb podawać imię i nazwisko. Ja tu piszę teraz anonimowo i kto wie, że ja to ja :) Mam też konto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Gość Lusia Zmyślona napisał:

Przecież nikt chyba nie każe wam tu jak na fb podawać imię i nazwisko. Ja tu piszę teraz anonimowo i kto wie, że ja to ja :) Mam też konto ;)

Lusia  Zmyślona skąd Ty się urwałaś...Wielki Brat Ciebie widzi -tak! mnie też -mnie już prześwietlił na wylot bo za dużo klepie,,,hahhaha

2 minuty temu, adamos1 napisał:

ha ha  ..i to cały internet   nicki zmyslone ,ale za tymi nickami konkretne osoby,ale ,jakie?

Ja Blondi!!! 

ale mi dzisiaj wesoło,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, adamos1 napisał:

pewnie dziadziuś czymś  Cię poczęstował ,ha ha

 

przyznaj się bez bicia!

adamos  a jak chcesz mnie bić ? no jak? pejcz? hahahhahaha ,,,, w tym domu tylko pan pije ,,,a służba musi zaopatrywać tylko,,,a stoi tutaj trochę trunków ale to nie moje klimaty ,ale ja jestem bardzo towarzyska i poczęstuję jak masz małą ochotkę na :piwo: albo :drink:.. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Blondi napisał:

no i z bamasi zrobiła się mmmm,,,może ma wrażenie ,że ją widzimy?  erika ja tutaj to dopiero naklepałam równo na tym forum, ale jak popisze sobie to i czas mi fajnie leci i nie jestem taka sama i jest naprawdę rażniej ,że nie jestem sama na tym podole,,,,

masz rację kochanie pisz :) fajnie,że jesteś chociaz weselej:piwo:to dla Ciebie

@ bamasi się obraziła i chce usunąć konto:( :płacz: 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, erika napisał:

masz rację kochanie pisz :) fajnie,że jesteś chociaz weselej:piwo:to dla Ciebie

@ bamasi się obraziła i chce usunąć konto:( :płacz: 

z bamasi jest teraz nie mmm tylko Guest -nie nadążam za tymi nicami,,,,1 osoba w 3 nickach-zwariować idzie,,,ale niech już nie ucieka -my tutaj nie gryziemy,jesteśmy miłe i fajne,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...