Skocz do zawartości

Na wakacje nad polskie morze...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, LACH napisał:

Nigdzie piasek tak nie pachnie i również nigdzie nie spędzi się tak cudownych nocy we dwoje na plaży jak tu.

:hura::love::hura:

No i u swoich trzeba wydać te zarobione dieńgi nie u swoich

:tak2:

 

Podpisuję się pod tym stwierdzeniem wszystkimi kończynami....:oklaski: Aczkolwiek ostatnie słowo bym lekko przeredagowała...:szydera:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Podpisuję się pod tym stwierdzeniem wszystkimi kończynami....:oklaski: Aczkolwiek ostatnie słowo bym lekko przeredagowała...:szydera:

No i u swoich trzeba wydać te zarobione dieńgi, u nie swoich.

Samowtór powiemy:

Teraz dobrze? :d:hura::hura::d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LACH napisał:

No i u swoich trzeba wydać te zarobione dieńgi, u nie swoich.

Samowtór powiemy:

Teraz dobrze? :d:hura::hura::d

Samotrzeć tę poprawną korektę zrobiłeś, czy telefonik podpowiedział?  :oklaski:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Skorpionka napisał:

Piasek bałtycki to ledwo pamiętam....:(

A szkoda....w mało których miejscach na świecie jest taki boski...Nie potrafimy docenić tego co mamy pod nosem....Jeżdżą ludzie po świecie, wydają pieniądze, a tu, na wyciągnięcie ręki taki cud....:oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

wybieram sie do leby...mieszkam tak niedaleko ale...wydmy na zdjeciu widzialam:haha: i raz przejechalam obok ...zboczylam lekutko nad jezioro ...ale za to w sasinie sa wydmy potezne majestatyczne ale wspiac sie na nie...ufff...

 

To jest właśnie to...mamy Saharę, czy Gobi pod nosem, a ich nie znamy....mówię tak ogólnie o ludziach....ja znam wydmy i Park Narodowy, po jeziorze płynęłam korabem....Nic nie poradzę, że przedkładam nasz kraj nad atrakcje obce...:oklaski: Piękny mamy kraj...tylko niedoceniony, niepoznany....szkoda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To jest właśnie to...mamy Saharę, czy Gobi pod nosem, a ich nie znamy....mówię tak ogólnie o ludziach....ja znam wydmy i Park Narodowy, po jeziorze płynęłam korabem....Nic nie poradzę, że przedkładam nasz kraj nad atrakcje obce...:oklaski: Piękny mamy kraj...tylko niedoceniony, niepoznany....szkoda....

bo taki sie paradoks wkradl..wczasy w egipcie sa tansze niz wypoczynek w kraju...i jakies dziwne trendy zapanowaly zeby swiat zwiedzac wiec ludzie jezdza 

no to ja pojade...za mostami w prawo na swiatlach:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lucyna.beata napisał:

bo taki sie paradoks wkradl..wczasy w egipcie sa tansze niz wypoczynek w kraju...i jakies dziwne trendy zapanowaly zeby swiat zwiedzac wiec ludzie jezdza 

no to ja pojade...za mostami w prawo na swiatlach:haha:

A jak jechać nad to nasze ...polskie morze jak tam może akurat przebywać taki autochton @lucyna.beata...i hałasy będą jej przeszkadzać ?....No jak ...nie da rady ...przecież :haha:....

Na poważnie : ...w tym roku nie podołam czasowo , ale jak dożyję to w przyszłym wybiorę się ...w końcu ...tylko tak jak Lucynka lubi : przed albo po sezonie najazdowym . Już ...lub...jeszcze ma być ciepło ....mimo , że jestem zwierzęciem stadnym to za tłumami też nie przepadam ........A jeszcze jak ktoś mnie próbuje namawiać " jedź w ciepłe kraje ...zwiedzaj .." i takie tam podobne to od razu odpowiadam " ja jeszcze w tylu miejscach w Polsce nie byłam a chciałabym zwiedzić ..zobaczyć na żywo a nie tylko w tv albo na zdjęciach w czasopismach "....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A jak jechać nad to nasze ...polskie morze jak tam może akurat przebywać taki autochton @lucyna.beata...i hałasy będą jej przeszkadzać ?....No jak ...nie da rady ...przecież :haha:....

Na poważnie : ...w tym roku nie podołam czasowo , ale jak dożyję to w przyszłym wybiorę się ...w końcu ...tylko tak jak Lucynka lubi : przed albo po sezonie najazdowym . Już ...lub...jeszcze ma być ciepło ....mimo , że jestem zwierzęciem stadnym to za tłumami też nie przepadam ........A jeszcze jak ktoś mnie próbuje namawiać " jedź w ciepłe kraje ...zwiedzaj .." i takie tam podobne to od razu odpowiadam " ja jeszcze w tylu miejscach w Polsce nie byłam a chciałabym zwiedzić ..zobaczyć na żywo a nie tylko w tv albo na zdjęciach w czasopismach "....

basiek...to nie tak ze turystow nie lubie bo ja przeceiz tez bywam czasami w roznym obcych dla mnie miejscach i tam to ja jestem turystyczna..mnie drazni zachowanie ludzi ktorym sie wydaje ze jak nasr..ja to moga to zostawic ze jak przyjechali z warszawy to moga lazic po sciezkach rowerowych bo ze stolicy sa...i tak dalej..tak bez konca mozna...

naplyw stonki jest tak przeogromny ze klimat jarmarku zanikl byl..deptanie wrzeszczace dzieci nawaleni i ludzie, idiotyczni wlasciciele psow, ktorzy w przyplywie milosci zabieraja zwierzaka w najwiekszy gaszcz ...

czyli albo kwiecien / maj albo poczatek wrzesnia ...wakacje sa zakonczone wiec snuja sie ci ktorzy maja urlopy poznym latem

 

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

@lucyna.beata....długiego ...posta nie cytuję :haha:....Przecież ja żartuję , bo doskonale rozumiem o co biega ...Sama też nie przepadam za wrzaskami wesolutkich towarzystw ...bo ..." ja jestem turysta ...wolno mi wszystko " .

no i git

to widzimy sie w gda..po sezonie...maj to troche zimnawo...ale wrzesien..idealny...pojdziemy ale na rybke....a moze i pifko..rybka lubi plywac

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

A szkoda....w mało których miejscach na świecie jest taki boski...Nie potrafimy docenić tego co mamy pod nosem....Jeżdżą ludzie po świecie, wydają pieniądze, a tu, na wyciągnięcie ręki taki cud....:oklaski: 

:cool:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...