Skocz do zawartości

szukam pracy w duzych miastach


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 dzień dobry.  Jak w tytule szukam pracy jako opiekunka w dużych miastach.  chciałabym pracować  dwa miesiące..  na tydzień do domu i znowu praca na dwa miesiące.. itd.  nie tak dawno, bo pol roku temu zaczęłam  prace w tym zawodzie , ale mam spore doświadczenie.   Z firm jakie mnie zatrudniały tez jestem zadowolona, jednak  nie mogę sobie pozwalać na długie postoje. Myślę, ze ktoś potraktuje mnie poważnie i nie napisze do mnie tylko przez to ze na dzień dzisiejszy brak opiekunki.  Chciałabym wreszcie znaleźć  swoja  firmę w jakiej zagrzeje miejsce  , która będzie po ludzku płaciła za wykonana dobrze prace i która będzie miała ciągle zlecenia. 

zaczynałam od języka na poziomie  0  a teraz sądzę ze mam komunikatywny. Zawsze można sprawdzić.

Jestem osoba ciepłą, wyrozumiałą, pogodna i opiekuńczą.. daje  z siebie naprawdę dużo i   wymagam za to uczciwego traktowania. mogę opiekować się zarówno panią jak i panem.. ale jestem po operacji stawów biodrowych i  mimo moich szczerych chęci odpada u mnie transfer seniora. Zależy mi na pracy w dużym mieście, gdyż z dużego miasta pochodzę i zdecydowanie dobrze się w nich czuje. Nie mam nic przeciwko temu ze  nasza praca wymaga tego , ze jesteśmy całymi dniami w domu.  Jak jest  wolne człowiek by chciał wyjść i się odprężyć.. i nie mam na myśli chodzenia po polu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...