Skocz do zawartości

pieski


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, violka napisał:

Powolutku , bo potrzebuję technicznego wsparcia a synek jest chwilowo zajęty  Ten piękny facet na zdjęciu to Twój ?:love:

Moj. To dwa facety. Na jednym Jorgan (zimowa sceneria), a na drugim Plutos pieszczotliwie nazywany Tiger:haha:Ten drugi jest juz za teczowym mostem...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Poczekaj chwilkę... @violka wybierze najkorzystniejsze :dobrze: Widziałam córunię....możesz mi wierzyć....cudna :oklaski:

Wierze;))) Kiedys mialam takiego szmergla, ze co tydzien na wystawy sie ciagalam z tymi moimi kochaniami. Bo dziewczynki tez byly, ale fotki to w domu mam. We wakacje bedzie sie czym chwalic;)=))

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Przykro mi czytac powyzsze posty, nasi pupile to w wiekszosci czlonkowie rodzin. Wiec przepraszam wszystkich mocno za radosne zdania, ktore popelnie ponizej.

@violka, podobniez jak ja, jest milosniczka nowofundlandow. No to jak tu sie nie radowac gdy sie spotyka osobe, palajaca afektem, do tego samego co my? No sie nie da:oklaski:

 

Tiger i Brzytwa.jpg

d5119032eb34475b.jpg

I ja Tez!!! Cudowne sa, duze, jest co wyklepac, a kufe maja taka poczciwa i cudna!:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

A tak. To prawda. Tylko gdy sie smieja i ciesza, to nawet sciany trzeba porzadnie umyc:d.

Przepiękni panowie :love: Faceciki mają ładniejsze mordki , bo są krótsze , no i cali są masywniejsi ale ja całe życie jestem z dziewczynkami :d Ślady po radości to pikuś w porównaniu z kichnięciem , wtedy to nawet na suficie potrafią zaznaczyć swój teren :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Nawet bandany nie pomagaja pod szyja. Wszystko w glutach. Ale mi to nie przeszkadza. I tak je kocham:oklaski:

My mamy cały dom przystosowany pod psiaka :haha: Farby na ścianach zmywalne , tapicerka skórzana w holu boazeria angielska , łatwa w utrzymaniu czystości :szydera: Samochód z chowanymi siedzeniami , żeby córcia miała dużo miejsca . Ale dzięki śliniakowi pozbyliśmy się mniej lubianych gości :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Basiaim napisał:

Przedstawiam Wam Benny'ego (po mojemu Benek).

Staruszek, lubiący słońce i ciepło (nawet, jak jest +30, to się trzęsie z zimna xd ).

Połowa sofy jest moja, połowa jego; choć próbuje zawładnąć całością ;) 

 

 

29547085_1790531294333163_1564179358_n.jpg

Czesc Benek. Jestes slodziak. Ale co ja Ci bede kadzic. Przeciez dobrze o tym wiesz

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Cudownosci!! No i ma cudny, gustowny szaliczek:d

Ta cudowność dostała teraz cieczkę , bo przecież Święta idą i lubię mieć idealnie w domu w tym czasię :haha: Na  Boże Narodzenie zmieniała kreacje na zimową , nie muszę opisywać jak to wyglądało  :haha: Teraz szukam dla niej gaci ale nigdzie nie ma na tak wielki zadek :smutek: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Ta cudowność dostała teraz cieczkę , bo przecież Święta idą i lubię mieć idealnie w domu w tym czasię :haha: Na  Boże Narodzenie zmieniała kreacje na zimową , nie muszę opisywać jak to wyglądało   Teraz szukam dla niej gaci ale nigdzie nie ma na tak wielki zadek :smutek: 

Ja obcinalam rajstopy jak moje cieczke mialy. Dziure na ogon sie wycina i da sie przezyc:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Basiaim napisał:

Przedstawiam Wam Benny'ego (po mojemu Benek).

Staruszek, lubiący słońce i ciepło (nawet, jak jest +30, to się trzęsie z zimna xd ).

Połowa sofy jest moja, połowa jego; choć próbuje zawładnąć całością ;) 

 

 

29547085_1790531294333163_1564179358_n.jpg

Buziaki dla Benka :love: Coś mi się wydaje , że mała dieta by mu się przydała :haha:Miałam też takiego zmarzlucha z którym siedziałam często pod kocykiem :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Ja obcinalam rajstopy jak moje cieczke mialy. Dziure na ogon sie wycina i da sie przezyc:haha:

Oj dzięki Kochana :cmok: Kilka dni temu wyrzuciłam czarne bawełniane rajstopy :mur: idę zobaczyć co mi tam jeszcze zostało :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Oj dzięki Kochana :cmok: Kilka dni temu wyrzuciłam czarne bawełniane rajstopy :mur: idę zobaczyć co mi tam jeszcze zostało 

Nie ma za co ;) Metoda rodem z komuny ale sprawdzona. Podobniez jak suszenie wlosow po kapieli. Najlepiej sie sprawdza archaiczny odkurzacz "jamnik". Tylko lufe w druga strone trzeba wciepac:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Nie ma za co ;) Metoda rodem z komuny ale sprawdzona. Podobniez jak suszenie wlosow po kapieli. Najlepiej sie sprawdza archaiczny odkurzacz "jamnik". Tylko lufe w druga strone trzeba wciepac:d

Metodę odkurzaczową to my też znamy :d Tyle , że nasza gwiazda nie jest nią zachwycona O.o woli być wciągana przez odkurzacz , dmuchanko jej się nie podoba i koniec :haha: Sama wiesz , że z nowofundlandem nie ma dyskusji , tylko osły są bardzie uparte :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, violka napisał:

Metodę odkurzaczową to my też znamy :d Tyle , że nasza gwiazda nie jest nią zachwycona O.o woli być wciągana przez odkurzacz , dmuchanko jej się nie podoba i koniec  Sama wiesz , że z nowofundlandem nie ma dyskusji , tylko osły są bardzie uparte :szydera:

No tu bym polemizowala. Moje na pewno sa bardziej uparte niz osly:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

No tu bym polemizowala. Moje na pewno sa bardziej uparte niz osly:haha:

Jak pisałam ten post , to przez moment też o tym pomyślałam , ale nie znam osobiście osła ( po za niektórymi ssakami na dwóch nogach :haha:) to stwierdziłam , że nie będę odbierać im tego zaszczytnego miejsca :haha: Może zostańmy przy tym , że nasze pieski są baaardzo asertywne :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...