Skocz do zawartości

Nie lekceważcie agresji pdp!


Gość Katarzyna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 27.04.2016 at 16:04, erika napisał:

Pozwolę sobie skopiować dzisiejszą wiadomość z forum..: Smutne ale prawdziwe.....
Kazdy mysli ze jadac do Niemiec jako Opiekunka osob starszych mozna szybko i latwo pieniadze zarobic ale....
Niestety realia sa inne jesli jadaca opiekunka nie ma przygotowania przynajmniej podstawowego medycznego , slaba znajomosc jezyka ,nie wie nic o chorobach mowie tu o Demencji Alzcheimerze i innych psychicznych chorobach wieku starczego konczy sie tak jak to wczoraj miejsce mialo ze podopieczna dzgnela opiekunke nozem w udo i w wieku 38 lat dziewczyna zmarla na stole operacyjnym.Wielka tragedia dla Rodziny opiekunki jak i podopiecznej.
To nie pierwszy przypadek ze podopieczni sa agresywni i nie obliczalni....pare dni temu kolezanka zostala oblana wrzadkiem i niestety musiala szybko zjechac do domu.
Wiele Rodzin ukrywaja ten fakt ze podopieczni sa agresywni byle tylko starszej osoby nie zamknieto w zakladzie i pozniej takie tego skutki sa ze najbardziej cierpi na tym osoba ktora pomoc niesie.
Wiadome jest ze dla wiekszosci Rodzin w Polsce to jedyna deska ratunku aby wyjechac i zarobic ale ...prosze dziewczyny zanim pojedziecie upewnijcie sie co do stanu zdrowia podopiecznego by wiecej takie tragedie sie nie powtorzyly bo wyjezdzajac zostawiacie swoich najblizszych ktorzy na Wasz powrot czekaja!!!
A dla Rodziny zmarlej Kolezanki wyrazy glebokiego wspolczucia .

 

erika, dlaczego przekazujesz bajki?? Zadna opiekunka nie została zabita! Nikt nie zmarł na stole operacyjnym! Historyjkę tę wymyśliła Beata *usunieto* ktorej konto już jest zablokowane. Nie siejmy paniki ,nie puszczajmy plotek w świat i nie składajmy kondolencji nieistniejącym rodzinom wymyślonych ofiar !

Edytowane przez Moderator
Ujawnienie danych osobowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MałgorzataA napisał:

erika, dlaczego przekazujesz bajki?? Zadna opiekunka nie została zabita! Nikt nie zmarł na stole operacyjnym! Historyjkę tę wymyśliła Beata *usunięto* ktorej konto już jest zablokowane. Nie siejmy paniki ,nie puszczajmy plotek w świat i nie składajmy kondolencji nieistniejącym rodzinom wymyślonych ofiar !

Małgorzato , czytać ze zrozumieniem.Jak zauważyłem to w Tobie jest jakaś dziwna złośc ! szukasz po porostu zaczepki tu na wspaniałym Forum! Proponuję trochę "ciepełka" a nie będziesz miała problemów ze znalezieniem PRACY a tym bardziej ,że jesteś długoletnią opiekunką!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mywyoni

Myślę, że ten temat wkurzył wszystkich i małgorzataa też ma go dość. Faktycznie trzeba o tym zapomnieć i się nie kłócić oby na tym forum nie zrobił sie drugi fejsbuk bo wtedy nie będzie już fajnie. Tam tylko narzekania, ocenianie i kłótnie i pełno reklamowego bełkotu.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość lucy napisał:

Małgorzato , czytać ze zrozumieniem.Jak zauważyłem to w Tobie jest jakaś dziwna złośc ! szukasz po porostu zaczepki tu na wspaniałym Forum! Proponuję trochę "ciepełka" a nie będziesz miała problemów ze znalezieniem PRACY a tym bardziej ,że jesteś długoletnią opiekunką!!

Drogi gościu Lucy ...ciekawe w czym zauważyłeś ( mężczyzna o nicku Lucy??hmmm..)  moją złość? W jednym, normalnym poście? Zaloguj się, napisz pod własnym nickiem i nie czepiaj się bo zaczepki to Ty szukasz, nie ja. A co do pracy ...nie zauważyłam bym miała JAKIEKOLWIEK problemy z jej znalezieniem. Ale to Ty wiesz lepiej ...i to że we mnie dziwna złość i że problemy z pracą ....szkoda że nie widzisz problemów z własną osobowścią ...MĘŻCZYZNO PODPISUJĄCYM SIĘ "LUCY"....bardzo męsko to brzmi PANIE LUCY :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MałgorzataA napisał:

erika, dlaczego przekazujesz bajki?? Zadna opiekunka nie została zabita! Nikt nie zmarł na stole operacyjnym! Historyjkę tę wymyśliła Beata Zborowska ktorej konto już jest zablokowane. Nie siejmy paniki ,nie puszczajmy plotek w świat i nie składajmy kondolencji nieistniejącym rodzinom wymyślonych ofiar !

Erika bajek nie napisała, tylko Ty wyciągnęłaś stary post z dnia 27.04! Nie rozumiem, dlaczego reagujesz z tak wielką złością i jeszcze ujawniasz imię i nazwisko autorki wymyślonej historii?! Nie podoba mi się Twój ton ani to, że ujawniasz dane osobowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monika

W temacie o agresji podopiecznej tyle agresji opiekunek? hehehe. My kobiety to razem nie powinnyśmy być trzymane ;) Dziewczyny uśmiechnijcie się. Czasami trudno coś ubrać w słowa i każdy wyciąga różne wnioski. Ja sama wolę mówić niż pisać. Zarejestruję się u was, bo to fajne miejsce i powinnyśmy się wspierać a nie spierać. Do zobaczenia za chwilę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Gość Monika napisał:

W temacie o agresji podopiecznej tyle agresji opiekunek? hehehe. My kobiety to razem nie powinnyśmy być trzymane ;) Dziewczyny uśmiechnijcie się. Czasami trudno coś ubrać w słowa i każdy wyciąga różne wnioski. Ja sama wolę mówić niż pisać. Zarejestruję się u was, bo to fajne miejsce i powinnyśmy się wspierać a nie spierać. Do zobaczenia za chwilę. 

 

Zapraszamy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Monika napisał:

W temacie o agresji podopiecznej tyle agresji opiekunek? hehehe. My kobiety to razem nie powinnyśmy być trzymane ;) Dziewczyny uśmiechnijcie się. Czasami trudno coś ubrać w słowa i każdy wyciąga różne wnioski. Ja sama wolę mówić niż pisać. Zarejestruję się u was, bo to fajne miejsce i powinnyśmy się wspierać a nie spierać. Do zobaczenia za chwilę. 

 

i tu masz racje ,zapominamy nieraz kim jesteśmy,wiadomo nieraz emocje ponoszą ,ale agresja jest nie dobrym "lekarzem" stąd nieraz warto przemyśleć co się pisze.Mam też problem z pisaniem ,bo jednak lata na emigracji zarobkowej robią swoje  i nieraz żle  sklejone zdanie można opacznie zrozumieć,dlatego  lepiej  zapytać jeszcze raz a nie od razu  wyskakiwać z pretensjami.Uśmiechu nam wszystkim brakuje ,z dala od domu ,rodzin,powoduje to stres,ale coś za coś ,albo pod "mostem" albo na "moście" mieszkać .Pozdrawiam i zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...