Skocz do zawartości

Program o nas na ZDF


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

53 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Oglądnęłam ...No i można inaczej niż jakaś pani Donata ...normalnie , bez włażenia w doopę bez mydła , czy innej wazeliny ?...Bardzo spodobało mi się co Małgorzata powiedziała o niektórych żądaniach  niemieckich rodzin , ich odnoszeniu się do nas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, jakoś normalnie pokazane. Nareszcie. Rodzinom niemieckim trzeba uzmysławiać "co i jak"  a nie głupoty wbijać do głów. TV to potężny przekaz, bardzo dużo ludzi odbiera informacje dosłownie bo tak im pasuje. Jesteśmy sobie nawzajem potrzebni. My chcemy zarabiać, rodziny chcą mieć pomoc. Szanujmy się wzajemnie to wszystko będzie dobrze. 

To ja poproszę od czasu do czasu o jakieś normalne reportaże, tak aby np. rodziny zrozumiały te tajemnicze 24 h na dobę i inne hasełka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też widziałam,moje zdanie,że jeszcze bardziej powinno być naświetlanie,to co druga opiekunka powiedziała,że my w umowach mamy zapis pracy 40 godz tygodniowo,nie jesteśmy kupione i należą nam się też czas wolny,spanie,ciepło i pełnowartościowe posiłki. Niemcy jako kraj powinny takich reportaży robić zdecydowanie więcej.Przekazać prawdę i fakty jak naprawdę jest. Ile razy opiekunki Agencje Pracy wysłały na miny i miejsca niesprawdzone,poruszyć problem koordynatora i jego honorarium.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ania39 ...owszem powinno być naświetlone , ale niekoniecznie przez panią występującą w tym krótkim filmiku . Bo ...łatwo powiedzieć " ja to bym to jeszcze powiedziała ...o tym opowiedziała ...dlaczego tego nie powiedziała " i takie tam inne . Nie wszystko można powiedzieć przed kamerą , bo ogranicza czas nagraniowy i powiedzą " proszę ...30 sekund dla pani teraz " ...i choćby skały srały nie da się więcej powiedzieć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program nagrywa się nie na bieżąco tylko wycina fragmenty i dopiero montuje. Tutaj i tak fajne fragmenty pokazano i przekaz jest jasny. 

Ostatnio w tv dużo się mówi o tym jakie są ogromne potrzeby i jakie braki w personelu pflege.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...