Skocz do zawartości

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mazurzanka

Ooo i to prawda, tylko ze tutaj po ulicach to malo ludzi chodzi, wożą sie wszedzie samochodami. Czasem spotykamy jakas babcie, ale moja za dobrze przy swojej chorobie nie mowi, jakies tez poczatki demencji ma, wiec i duzo nie pogada. Z drugiej strony siedzenie caly dzien w domu, tez nie jest dobre na glowe. Moja po 20 do lozka pakuje(bywa, ze i po 21), spac dobrze spi, a sama na rower czasem sie wymkne. Przed 23 wejde koldre poprawic, pic dac. Na dzieci dobrze dziala tlen i dobre powietrze, kiedys w marcu wybralam sie z kolezanka i naszymi niemowlakami do Palmiarni, po powrocie do domu( byla moze 18, a mlode zasnely w aucie), to spanko trwalo snem kamiennym do rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po moich ulicach to przejdzie emigrant i koniec ,żadnego ludzia -wymarła wioska,,,tylko auta ,,ale dobrze ,że już nie pada to będzie spacer a może nie!bo ja planuje spacer to jest potem całkiem co innego ,,,przecież winogrona są w promocji w Netto i trzeba po winogrona jechac ,,myślał  mój mądrala ,że ja pójdę w deszcz po winogrona a ja nie taka szybka ,latać po deszczu,,,

ale tak wczoraj sobie palę i deszcz pada ale taki ciepły jeszcze deszczyk i tak sobie myślę ,chętnie pochodziłabym z kims po deszczu i tak zmoknąc -fajnie  a potem do domu i się wycierać,,,co mi po tej głowie chodzi,,,no spacer ,spacer 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Blondi napisał:

Po moich ulicach to przejdzie emigrant i koniec ,żadnego ludzia -wymarła wioska,,,tylko auta ,,ale dobrze ,że już nie pada to będzie spacer a może nie!bo ja planuje spacer to jest potem całkiem co innego ,,,przecież winogrona są w promocji w Netto i trzeba po winogrona jechac ,,myślał  mój mądrala ,że ja pójdę w deszcz po winogrona a ja nie taka szybka ,latać po deszczu,,,

ale tak wczoraj sobie palę i deszcz pada ale taki ciepły jeszcze deszczyk i tak sobie myślę ,chętnie pochodziłabym z kims po deszczu i tak zmoknąc -fajnie  a potem do domu i się wycierać,,,co mi po tej głowie chodzi,,,no spacer ,spacer 

Fajnie:)marzenia mogą się spełnić!! a ja zaraz jadę z moją PDP na wesele:) ale jak długo zostaniemy??:( :( moja PDP długo nie wytrzyma.. Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, erika napisał:

Fajnie:)marzenia mogą się spełnić!! a ja zaraz jadę z moją PDP na wesele:) ale jak długo zostaniemy??:( :( moja PDP długo nie wytrzyma.. Pozdrawiam wszystkich

Moja babcia z Monachium to by wytrzymała ,my jako ostatnie wychodziliśmy przed 2 w nocy z urodzin,takie byłyśmy wytrzymałe,,,ale erika nawet na trochę to już coś się będzie działo,wesela jeszcze nie zaliczyłam w DE ,,,wesele jest jeszcze przede mną,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Moja babcia z Monachium to by wytrzymała ,my jako ostatnie wychodziliśmy przed 2 w nocy z urodzin,takie byłyśmy wytrzymałe,,,ale erika nawet na trochę to już coś się będzie działo,wesela jeszcze nie zaliczyłam w DE ,,,wesele jest jeszcze przede mną,,,,

o 19 jest uroczysta włoska kolacja ,będzie 100 osób! nie wiem czy nie będzie płacz i lament wcześniej .. jak zawsze:@blondi:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, erika napisał:

o 19 jest uroczysta włoska kolacja ,będzie 100 osób! nie wiem czy nie będzie płacz i lament wcześniej .. jak zawsze:@blondi:całus:

no właśnie i wytrzymaj o głodnym pysku do godz, 19 to już wyczyn jakich mało,,,te ich pory na obiadki i poczęstunki są dla mnie dziwnymi porami,ale cóż taki zwyczaj,,,my jedliśmy po 20 godz, pierwszy poczęstunek i kolacji nie zjadłyśmy w domu bo idziemy na urodziny i takie głodne byłyśmy że hej,,,a torcik i kawa i ciasta przed 12 w nocy -masakra,,,niech sami sobie piją kawusię po nocach,,,i obżerają się ciastami na noc,,,dlatego takie grube dupy mają,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Blondi napisał:

no właśnie i wytrzymaj o głodnym pysku do godz, 19 to już wyczyn jakich mało,,,te ich pory na obiadki i poczęstunki są dla mnie dziwnymi porami,ale cóż taki zwyczaj,,,my jedliśmy po 20 godz, pierwszy poczęstunek i kolacji nie zjadłyśmy w domu bo idziemy na urodziny i takie głodne byłyśmy że hej,,,a torcik i kawa i ciasta przed 12 w nocy -masakra,,,niech sami sobie piją kawusię po nocach,,,i obżerają się ciastami na noc,,,dlatego takie grube dupy mają,,,

O kuźwa  byłam po 19 .. kolacja przełożona na 20 godz.! o 16 ciacho "szwedzki stół" i napoje. Ja mam czekac do 20 ?? a co dopiero moja PDP?? Wolałabym na kompie się pobawić! Małam też okazję być w Turcji na weselu.. też bidota! Puszczam zdęcie z Turcji jak panowie się bawią .a panie też same ../więcej coś nie mogę/ .Nie ma jak to w Polsce wesela !!

Turcja 2010 378.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka prawda -nie ma jak nasze polskie weseliska,żarcia i picia i tance i hulanki i swawole ,,,a nie tam Turcja -tragedia,,,,prawda?niemcy tez chyba tragedia,,,czekaj do 20 -na obiado-kolację ,,,nie dla mnie takie imprezy-też wolałabym sobie sama zrobic imprezę i się bawic super,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Stara i głupia! mówię o sobie ,,jednak krytykuję siebie też,,,poszłam na spacer z babcią i zaciągnęłam ją na polną drogę bo tam kiedyś widziałam drzewko z orzeszkami laskowymi i szukam tego drzewka ,babci każę szukac ,babcia aż się wkurzyla na  mnie co ja jej każe szukać ,,,w końcu znalazłam ale jakos już drzewko oskubane z orzeszków ale sokolim okiem jeszcze coś znalazłam -oj trochę zebrałam -garstkę :hahaha:dobrze ,że nie więcej bo zaczęłam je rozgryzać zębami,,,nie dośc ,że wszystkie zęby jeszcze to orzechami chcialam je załatwić ,,,jak jednego rozgryzłam i był  smaczniutki orzeszek tak poszły pod zęby wszystkie co miałam,,,no przypomniały mi się lata z dzieciństwa ale stara,żeby zębami rozgryzała orzechy,,,napweno więcej tam nie pójdę ,dziękuję ,że wróciłam z zębami do domu:hahaha: całymi zębami! bo mogłam wrócić z zebami w garsci,,,,hahhahaha

nawet na spacer strach mnie wypuscić,bo i tam pcham się w niebezpieczne zabawy,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...