Skocz do zawartości

Warto sie przygladac roznym sztelom!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, megy napisał:

nie spam prosze spojrzcie jaki opis daje to biuro opieka 24 godz

Przeczytałam. I piszą o opiece 24. I prawdę piszą. ni się opiekują opiekunkami 24 godziny na dobę :haha:A tak serio. Przecież my przebywamy całą dobę u pdp. Czyli piszą prawdę. Kwestią jest, czy pracuje się u nich 24 godziny....ale to osobny temat. Świadomy opiekun nie da sobie w kaszę dmuchać. A naiwnych to nawet do Pr....24 ściągają. Cóż....życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej kibicuję tu:

DO MAŁŻEŃSTWA W WALTROP,  

Termin rozpoczęcia: 21 sierpnia 2019

Okres: 2 miesiące

Podopieczni: Pani, 83 lat, demencja, leżąca, Pan 93 lata, problemy z poruszaniem się , transfer, wózek inwalidzki. (to w skrócie...)

Wynagrodzenie: 1300€ >:(

Szukają od co najmniej półtora miesiąca - ale twardzi są, nie podniosą płacy ani o 1 €.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 19.08.2019 at 08:48, Maria Jolanta napisał:

Można się opiekować samodzielną seniorką ? Można. Bo takie ogłoszenie widziałam. :haha:

Można się opiekować nawet samodzielną (bardzo) juniorką! Takie ogłoszenia też widziałem. Tyle, że na innych stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przyglądać się" się to my możemy! Na miejscu-w sensie-na adresie, często tak się dzieje:szok:

No i teraz masz do wyboru, w zależności od sytuacji życiowej: zostaję albo tzw. wypad z baru. 

I powiem jeszcze najważniejsze:  nie wierzę w opowieści o idealnych adresach. :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, BabaJagusia napisał:

"Przyglądać się" się to my możemy! Na miejscu-w sensie-na adresie, często tak się dzieje:szok:

No i teraz masz do wyboru, w zależności od sytuacji życiowej: zostaję albo tzw. wypad z baru. 

I powiem jeszcze najważniejsze:  nie wierzę w opowieści o idealnych adresach. :tak2:

Ja swój adres uważam za idealny. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...