Skocz do zawartości

Warto sie przygladac roznym sztelom!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No i co tak zacieszasz ? Wiadomo , że posiadanie na podorędziu jakiegoś Wacka to radocha dla białogłowy :haha:

Pominę temat posiadania i wrócę do meritum, czyli zaśpiewam :" gdzie ta sztela?" :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no i przyglądam się tej tzw. szteli. Gdyby każdego dnia od ok. 17 do 21:30-nie było na garbie "cudownych dzieciaczków" - to adres byłby ok. Jestem w stanie zrozumieć lęk dzieci przed obcym człowiekiem "pałętającym się po domu" ale wszystko ma swoje granice. I tym sposobem fundują swoim rodzicom rotację opiekunek. No bo kto wytrzyma ciągłą inwigilację? Oczywiście jest też "wielki brat". Czy oni naprawdę uważają nas za debile, które przed chwilą wyszły z jaskini:kawa2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 19.07.2019 at 19:30, INEZ napisał:

Znaleźli już? :szok:

@PonaCare jeszcze nie znalazła, ale teraz się zrobiło "PILNE OD ZARAZ OPIEKUN DO MAŁŻEŃSTWA" i zmienili miejscowość dla niepoznaki na Köln. Trochę to daleko od Waltrop.:d A może to inne zlecenie? Ale opis toczka w toczę jak poprzednie. ;) Wiek, stan, zakres obowiązków itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 17.07.2019 at 09:58, kris napisał:

Dzisiaj na ściance ukazała się oferta firmy @PonaCare:

SUPER OFERTA DLA OPIEKUNKI DO MAŁŻEŃSTWA DO NIEMIEC. Podkreślenie super oferta to moje.

Nie dyskutuję ile płacą za taką ofertę, bo każdy rozumny opiekun to widzi.>:( Dwie osoby, i ile obowiązków i jakie. Terapia przeciwodleżynowa - na tym się jednak trochę trzeba się znać. I na bank trzeba co najmniej 2 razy wstać w nocy by zmienić pozycję. Zaniedbasz, to masz przerąbaną sztelę. I nie wiadomo w jakim jest stanie, bo może nie będzie już czego ratować. I pytam paniusie z @PonaCare. Od kiedy opiekunka zmienia cewnik? Dlaczego zmuszacie opiekunów do łamania prawa?>:( Co z tego, że jest internet, kiedy opiekun nie będzie miał ani chwili wolnej... 

ogłoszenie - f7edac1761f58f4f1a3498302aae1561.jpg

Na poprzedniej szteli,gdzie byłam prywatnie,ubierałam pończochy.Szło mi to sprawnie i szybko.Wiem,powinny to robić pielęgniarki,ale jak już się za to wzięły to szarpały dziadkowymi nogami jak szmatą.Klął i wyzywał bo miał koszmarne bóle stawów kolanowych i stóp.

Dzisiaj podpisywałam umowę z agencją i pan pierwsze co zrobił to które zabiegi wykonuje pielęgniarka,i zastrzegał że wykonywanie ich przeze mnie jest niezgodne z prawem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...