Skocz do zawartości

Warto sie przygladac roznym sztelom!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem dzisiaj taką "perełkę" Oczywiście nazwy agencji nie podam.:d

OPIEKUNKA DLA PANI W FRECHEN OD 28.10.2018

Podopieczna to 86 letnia Pani Herta mieszkająca w miejscowości Frechen. Pani korzysta z wózka inwalidzkiego i pieluchomajtek. Potrzebuje wsparcia w higienie ciała. Jest spokojna, stara się być jak najbardziej samodzielna. Lubi przebywać na świeżym powietrzu. Interesuje się ogrodem, kwiatami, które lubi pielęgnować i przebywać w ich otoczeniu. W domu jest kot, który jest oczkiem w głowie Podopiecznej. Do zadań opiekunki będzie należała opieka nad nim. Osoba będzie dodatkowo odpowiedzialna za sprzątanie, pranie, gotowanie, prasowanie. Powinna przede wszystkim mieć doświadczenie w opiece oraz lubić zwierzęta i lubić gotować. Opiekunka ma do dyspozycji pokój z internetem i telefonem.

Podopieczna: Pani 86 lat

Wynagrodzenie: 1000 eur

Oferta od: 28.10.2018

Czas pobytu: 2 miesiące

WYMAGANIA DOTYCZĄCE KANDYDATA

kobieta

podstawowa znajomość j. niemieckiego

osoba niepaląca/paląca na zewnątrz

zawodowe doświadczenie w opiece i pielęgnacji starszych osób

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

pomoc w higienie ciała

prowadzenie domu: pranie, prasowanie, gotowanie, sprzątanie

Zwracam uwagę na wymagania od opiekuna, płacę, i to że praca obejmuje okres świąt! >:( Ciśnie mi się odpowiedni komentarz na usta, ale za podobny ktoś na tym forum dostał bana, więc zamilczę!:p

No i jeszcze 2 osoba - KOT!:)

Edytowane przez kris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kris napisał:

 

Zwracam uwagę na wymagania od opiekuna, płacę, i to że praca obejmuje okres świąt! >:( Ciśnie mi się odpowiedni komentarz na usta, ale za podobny ktoś na tym forum dostał bana, więc zamilczę!:p

No i jeszcze 2 osoba - KOT!:)

No , ale o co chodzi ? Przecież to jest idealne zlecenie dla kogoś bardzo empatycznego , bez rodziny , kredytów , czynszów i lubiącego życie w ascezie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kris to jest brylant oferta:szydera::szok: nawet za 2 tys, bym podziękowała,,śmierdzi mi bardzo dużym kaprysem, kot na I miejscu , caryca na drugim a ja gdzie? na szarym końcu:tak2: niech kot zrobi złą minę to komu się oberwie? opiekunce,,a jak!!! zwierzęta lubię,ale piescic nie będę,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Blondi napisał:

@kris to jest brylant oferta:szydera::szok: nawet za 2 tys, bym podziękowała,,śmierdzi mi bardzo dużym kaprysem, kot na I miejscu , caryca na drugim a ja gdzie? na szarym końcu:tak2: niech kot zrobi złą minę to komu się oberwie? opiekunce,,a jak!!! zwierzęta lubię,ale piescic nie będę,,,

Za 2 tys euro kota bym pieścił, carycę niekoniecznie...:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jest coraz więcej ofert dla dwóch opiekunów,,dzisiaj sparaliżowana kobieta,,potrzebne są dwie opiekunki,,to rozumię,,bo wiem,jaka cieżka jest praca przy sparaliżowanej osobie,,jedna opiekunka ma strasznie ciężko,,ale jak są dwie to siły są rozłożone na 2 osoby a nie na jedną,, wynagrodzenie też odpowiednie,,także łączyć się w pary i jazda,, @Michasia 1959 chyba załatwiła już wyjazd,,narazie cisza,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przyglądam się stellom  a jak,,i patrzę Medipe,,1700 euro ,,jedno zlecenie i drugie ,,no nie wytrzymalam ,musialam wejsc poczytać aż,,bo na Medipe to coś stawka za wysoka to raz , a po drugie pomyślałam ,wreszcie zmądrzeli ? a tu patrzę 1300 + 400 premi:smutek:,, jak oni się biorą na sposoby,aby złapać jakąs wariatkę,,czemu ja nie wierzę w ich premie,bo albo siedz pół roku itd, albo coś innego,wymyślą,,mi raz jedyny wystarczyła premia na resztę wszystkich zleceń,,nigdy się nie nabiorę na ich premie,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Znalazłem takie coś: Płaca 1350€ netto:kopara:

Małżeństwo

Podopieczna: 89 lat / 155 cm / 60 kg PG:3

Podopieczna porusza się przy chodziku, ma średnio zaawansowaną demencję, cierpi na schorzenia serca, jest po udarze, potrzebuje wsparcia przy podstawowych czynnościach dnia codziennego. Występują problem z inkontynencją i wypróżnianiem. Wstaje 1-2 razy na noc.

Podopieczny: 90 lat / 168 cm / 65 kg PG: 2

Podopieczny porusza się przy chodziku, ma średnio zaawansowaną demencję, potrzebuje wsparcia przy podstawowych czynnościach dnia codziennego. Występują problem z inkontynencją i wypróżnianiem. Cierpi na chroniczne biegunki / reumatyzm i schorzenia serca, przeszedł zawał. Brak problemów z przesypianiem nocy.

Warunki mieszkaniowe: Dom wielorodzinny / osobny pokój dla opiekuna / Internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej obecnej steli nikomu bym nie poleciła >:( chociaż jak zwykle są plusy i minusy i żeby być obiektywna to plusem jest to ,że;

Jest internet

Mam swoje M-3 w pełni wyposażone z telewizorem ,lodówką ,telefonem .

Dziadki nie oszczędzają na wodzie ,prądzie i ogrzewaniu więc mam cieplutko.

Po kolacji kończy się mój dzień pracy bo opiekę nad żoną przejmuje dziadek .

To są plusy tego zlecenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Jak czytam że podopieczna uwielbia gotować i piec ciasta dla sąsiadów a jednocześnie wymaga asekuracji przy poruszaniu a na wyposażeniu jest łóżko pielęgnacyjne, krzesełko toaletowe, wózek i rolator a w nocy się budzi ale bierze leki nasenne to aż się dziwię że ktoś się na to nabierze. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jak czytam że podopieczna uwielbia gotować i piec ciasta dla sąsiadów a jednocześnie wymaga asekuracji przy poruszaniu a na wyposażeniu jest łóżko pielęgnacyjne, krzesełko toaletowe, wózek i rolator a w nocy się budzi ale bierze leki nasenne to aż się dziwię że ktoś się na to nabierze. :haha:

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Jak czytam że podopieczna uwielbia gotować i piec ciasta dla sąsiadów a jednocześnie wymaga asekuracji przy poruszaniu a na wyposażeniu jest łóżko pielęgnacyjne, krzesełko toaletowe, wózek i rolator a w nocy się budzi ale bierze leki nasenne to aż się dziwię że ktoś się na to nabierze. :haha:

A to nie jest w Tubingen ???  Bo jeżeli tam to się wszystko zgadza xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Jak czytam że podopieczna uwielbia gotować i piec ciasta dla sąsiadów a jednocześnie wymaga asekuracji przy poruszaniu a na wyposażeniu jest łóżko pielęgnacyjne, krzesełko toaletowe, wózek i rolator a w nocy się budzi ale bierze leki nasenne to aż się dziwię że ktoś się na to nabierze. :haha:

Mnie by nie przeszkadzalo, gdyby pd piekla i gotowala, niech ma zajecie, po co ma sie nudzic jak ja na przerwie bede:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...