Skocz do zawartości

Warto sie przygladac roznym sztelom!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Knorr napisał:

No zawsze można ze zlecenia zrezygnować. Wystarczą dwa dni. A jako przyczynę podać chorobę niewiadomego pochodzenia.

Jeśli to było do mnie to ja jestem na zleceniu więc w moim przypadku rezygnacja nie wchodzi w grę :).To Ci pisze jeden" sandał" mam nadzieję ,że wreszcie przestaniesz się zachowywać jak "but z lewej nogi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Knorr napisał:

No zawsze można ze zlecenia zrezygnować. Wystarczą dwa dni. A jako przyczynę podać chorobę niewiadomego pochodzenia.

Najlepiej usiąść na podłodze ...rozwalić poduszkę i ....piórka sobie rozdmuchiwać  . Sami szybko zrezygnują z usług ...i rodzina PDP i firma :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajną ofertę jedna z firm przed kilku minutami dodała

Na kulturalnego opiekuna czeka jeszcze bardziej kulturalny pan :)

Gosposia też jest jakby opiekun czuł się samotny i zamiast z kwiatami czy zwierzątkami to chciał z drugim człowiekiem sobie porozmawiać

Miejsce pracy to Bonn więc bliziutko mojego miejsca pracy :$

Może kogoś by ta oferta zainteresowała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, możliwe wstawanie w nocy = w praktyce wstawanie kilkakrotne w nocy. Ostatnio zjechałam z miejsca, w którym miało być wstanie w nocy jeden raz. Na miejscu okazuje się, że wstawanie najpierw 3 razy, następnego dnia 4 razy, a potem dosłownie co godzinę. Mówię córce pdp, że od przyjazdu miałam przyjemność spać pierwszej nocy 3 godz. następnej łącznie godzina, a kolejne to już nawet zasnąć nie dało rady. Ona na mnie patrzy, jakby zdziwiona, że mam pretensję ! Mówię, że firma przekazała o wstawaniu 1 raz. Ona na to: noo, tak napisałam w ankiecie. Noż kurcze, czy oni myślą że opiekunki to jakies automaty, które zgodnie z zapisem w logo firm opieka 24h to nie ludzie, a automaty? Oczywiście zjechałam do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Inka55 napisał:

Hahaha, możliwe wstawanie w nocy = w praktyce wstawanie kilkakrotne w nocy. Ostatnio zjechałam z miejsca, w którym miało być wstanie w nocy jeden raz. Na miejscu okazuje się, że wstawanie najpierw 3 razy, następnego dnia 4 razy, a potem dosłownie co godzinę. Mówię córce pdp, że od przyjazdu miałam przyjemność spać pierwszej nocy 3 godz. następnej łącznie godzina, a kolejne to już nawet zasnąć nie dało rady. Ona na mnie patrzy, jakby zdziwiona, że mam pretensję ! Mówię, że firma przekazała o wstawaniu 1 raz. Ona na to: noo, tak napisałam w ankiecie. Noż kurcze, czy oni myślą że opiekunki to jakies automaty, które zgodnie z zapisem w logo firm opieka 24h to nie ludzie, a automaty? Oczywiście zjechałam do domu.

:oklaski:i dobrze zrobiłaś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...