Skocz do zawartości

Warto sie przygladac roznym sztelom!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak wg to potraficie uciec ze stelli bo zrobiło się zbyt ciężko, bez żadnych ogródek? Jeśli był dobry kontakt z PDP i ludzkie traktowanie i ciepło, wdzięczność ale postęp choroby i wypraeianir demencyjna i szał w nocy, to  można tak ppoprostu zwinąć żagle? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, franceska napisał:

A tak wg to potraficie uciec ze stelli bo zrobiło się zbyt ciężko, bez żadnych ogródek? Jeśli był dobry kontakt z PDP i ludzkie traktowanie i ciepło, wdzięczność ale postęp choroby i wypraeianir demencyjna i szał w nocy, to  można tak ppoprostu zwinąć żagle? 

Na warunkach określonych w umowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, franceska napisał:

☺️Mojej stelli się wolę już nie przyglądać. Jak w tytule.. warto wędrować po różnych miejscach, już sobie tyle obiecałam że nie dam się usidlic a zawsze wszyscy tak mnie kochają że puścić nie chcą i głupia wracam. Ale teraz już myślę że nie będzie wracania, będę się przyglądać różnym stellom☺️

Też tak miałam . Dopiero ostatnio zawzięłam się i nie było zmiłuj . Zawsze myślałam o tym , że jak nie dotrzymam słowa  i nie wrócę a obiecywałam to gdzieś w głowie będzie mi to siedzieć . Nic bardziej mylnego . Nie wróciłam , pojechałam na inną sztelę i żadne wyrzuty sumienia mnie nie męczą . A jak rozmawiam ze zmienniczką , która ma jeszcze kilka dni do odsiadki na adresie i wiem , że na oparach jedzie ...to mało , że sumienie mnie nie dręczy ,to wręcz mam radochę , że się  wreszcie odważyłam . Nie ta sztela to inna a dla nich , tych pozostawionych , nie ta opiekunka to też inna , może lepsza i wytrwalsza w boju będzie . Znaczy , że tego kwiatu , pół światu ...w jedną i drugą stronę :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki umowy to wiadomo, ale czy nie gryzie was coś, spojrzeć w oczy PDP i wymyślać bajki że nie wrócę bo coś tam..? Wiem wiem trzeba być asertywnym, tak tylko pytam. Miejsce trudne to wiadomo rodzina ciągle od miesięcy pyta czy na bank wroce.. Jeszcze wracam, jeszcze mi się to opłaca, ale już chyba ostatni raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Też tak miałam . Dopiero ostatnio zawzięłam się i nie było zmiłuj . Zawsze myślałam o tym , że jak nie dotrzymam słowa  i nie wrócę a obiecywałam to gdzieś w głowie będzie mi to siedzieć . Nic bardziej mylnego . Nie wróciłam , pojechałam na inną sztelę i żadne wyrzuty sumienia mnie nie męczą . A jak rozmawiam ze zmienniczką , która ma jeszcze kilka dni do odsiadki na adresie i wiem , że na oparach jedzie ...to mało , że sumienie mnie nie dręczy ,to wręcz mam radochę , że się  wreszcie odważyłam . Nie ta sztela to inna a dla nich , tych pozostawionych , nie ta opiekunka to też inna , może lepsza i wytrwalsza w boju będzie . Znaczy , że tego kwiatu , pół światu ...w jedną i drugą stronę :d

No właśnie wiedziałaś co chce uslyszec☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, franceska napisał:

Warunki umowy to wiadomo, ale czy nie gryzie was coś, spojrzeć w oczy PDP i wymyślać bajki że nie wrócę bo coś tam..? Wiem wiem trzeba być asertywnym, tak tylko pytam. Miejsce trudne to wiadomo rodzina ciągle od miesięcy pyta czy na bank wroce.. Jeszcze wracam, jeszcze mi się to opłaca, ale już chyba ostatni raz

Ot niegodziwa materialistka, cyt. puki się opłacaxd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, franceska napisał:

No właśnie wiedziałaś co chce uslyszec☺️

Tyle tylko , że mi ta odwaga kilka lat z życia zabrała :szydera: Wyłam , ściany z bólu prawie bym gryzła i ....niczym bumerang wracałam . Najwyższy czas trzeba  było stwardnieć i nie oglądać się za siebie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, franceska napisał:

A tak wg to potraficie uciec ze stelli bo zrobiło się zbyt ciężko, bez żadnych ogródek? Jeśli był dobry kontakt z PDP i ludzkie traktowanie i ciepło, wdzięczność ale postęp choroby i wypraeianir demencyjna i szał w nocy, to  można tak ppoprostu zwinąć żagle? 

@franceska Ty jesteś dalej u tej samej babci? :szok: no czas najwyższy zwinąc żagle  i powiedzieć prosto z mostu,że nie wiesz czy wrócisz i kwita, zawsze tak mówilam, chodz miałam jeszcze inną wymówkę, że ja 2 msc , nie będę w domu siedzieć i czekac na zmianę ,mi 2 msc, siedzenia w domu to za długo było, takim sposobem też jechałam na nowe miejsce, a też kochali i płakali , ale nie ma zmiłuj się, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Przed chwilą przeczytałam ofertę " ....leżąca seniorka ze zdrowym mężem " . Ma męża to sobie z nim leży , ale , czy to trzeba od razu głosić całemu światu... wchodzić z buciorami w czyjeś życie ? :haha:

Tak! bo już drugi raz powtarzają tą ofertę, bo nikt nie chce jechać do zdrowego męża i leżacej seniorki, :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Tak! bo już drugi raz powtarzają tą ofertę, bo nikt nie chce jechać do zdrowego męża i leżacej seniorki, :szydera:

No , ale oni oboje se leżą ...niechta se leżą jak te dwa aniołeczki . Na posiłki chyba wstają ...tak myślę  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Blondi napisał:

@franceska dobrze pamiętam? jak Twoja jazda autem? ok? babcia nie miesza w adresach ? miałaś chyba kiedyś Ty przeboje z babcią i autem , jak dobrze kojarzę:szok:

Tam zwialam, udało się☺️tamta była nawiedzona na punkcie policjantów, podobało jej się mundurowi i pod byle pretekstem ich zatrzymywała a ja cała spocona. Potem miałam jeszcze jedno miejsce z autem i dziadkiem, no jakoś tak jeździłam na głębokim wstrzymanym wdechu.. Ale dziadek na szczęście nie swirowal w aucie i nie musiałam często daleko jeździć, więcej jeździłam sama tylko do sklepu. Jak małe miasto, wieś to wezmę zlecenie z autem, a przed wielkim to mam opory.. Teraz mam bez auta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, franceska napisał:

Warunki umowy to wiadomo, ale czy nie gryzie was coś, spojrzeć w oczy PDP i wymyślać bajki że nie wrócę bo coś tam..? Wiem wiem trzeba być asertywnym, tak tylko pytam. Miejsce trudne to wiadomo rodzina ciągle od miesięcy pyta czy na bank wroce.. Jeszcze wracam, jeszcze mi się to opłaca, ale już chyba ostatni raz

Aktualnie pracuję w jednym miejscu juz dwa lata.Byłam tam 6x i za każdym razem na pytanie czy wrócę odpowiadam:

"jeśli się nic nie zmieni ani u mnie ani tutaj"Bo przecież różnie może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, franceska napisał:

Warunki umowy to wiadomo, ale czy nie gryzie was coś, spojrzeć w oczy PDP i wymyślać bajki że nie wrócę bo coś tam..? Wiem wiem trzeba być asertywnym, tak tylko pytam. Miejsce trudne to wiadomo rodzina ciągle od miesięcy pyta czy na bank wroce.. Jeszcze wracam, jeszcze mi się to opłaca, ale już chyba ostatni raz

Właśnie tak teraz zrobiłam. Powiedziałam że nie wrócę a i tak pożegnali mnie z nadzieją że się namyślę i przyjadę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Przed chwilą przeczytałam ofertę " ....leżąca seniorka ze zdrowym mężem " . Ma męża to sobie z nim leży , ale , czy to trzeba od razu głosić całemu światu... wchodzić z buciorami w czyjeś życie ? :haha:

mrw GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Przed chwilą przeczytałam ofertę " ....leżąca seniorka ze zdrowym mężem " . Ma męża to sobie z nim leży , ale , czy to trzeba od razu głosić całemu światu... wchodzić z buciorami w czyjeś życie ? :haha:

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Przed chwilą przeczytałam ofertę " ....leżąca seniorka ze zdrowym mężem " . Ma męża to sobie z nim leży , ale , czy to trzeba od razu głosić całemu światu... wchodzić z buciorami w czyjeś życie ? :haha:

Nie doczytałas oferty do końca.

Dalej na pewno było, że potrzebują opiekunki z dobrym językiem.

Takie to widzisz świństwa teraz są w ogłoszeniach.

Świat się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...