Skocz do zawartości

Warto sie przygladac roznym sztelom!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minut temu, kris napisał:

Zmień zioło!:) Albo napisz jakie bierzesz, to my po zażyciu tegoż może Cię zrozumiemy.:p

Przetlumacze @maras1: od 37 Niemcy nie mieli wyboru, musieli być za wodzem i podnosić lapke, bo inaczej lager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, hawana napisał:

Przetlumacze @maras1: od 37 Niemcy nie mieli wyboru, musieli być za wodzem i podnosić lapke, bo inaczej lager.

O ...bystry , inteligentny czytelnik od razu pojmie co autor miał na myśli . @maras1pisał z telefonu i stąd te przekłamania . Weźta wy się opanujta z tymi oskarżeniami , że zioło , że coś tam coś tam ! Dzwoneczek @maras1pisał wieczorem , zmęczony i ...sosna ! Bujnijta się zarazy od niego . @hawanajesteś kochana i wyrozumiała dla człowieka ...jako i ja jestem :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

O ...bystry , inteligentny czytelnik od razu pojmie co autor miał na myśli . @maras1pisał z telefonu i stąd te przekłamania . Weźta wy się opanujta z tymi oskarżeniami , że zioło , że coś tam coś tam ! Dzwoneczek @maras1pisał wieczorem , zmęczony i ...sosna ! Bujnijta się zarazy od niego . @hawanajesteś kochana i wyrozumiała dla człowieka ...jako i ja jestem :szydera:

Wyrozumiala jestem nie zawsze.

Rozumiem,  i to z naciskiem na "może".

Rozumiem wiec @kris-a, bo jako facet zawsze będzie rywalizowal z innym facetem. Wykorzystal okazje, żeby przeciwnikowi mala szpilke wsunac:haha:

A kobiety empatyczne sa, wiec @foczka63 troszczy się, @Baśka powtarzająca się

staje w obronie.

To takie psychologiczne wytłumaczenie zachowan:d

Możecie się z tym zgadzać lub nie, jakby co, to ja tylko ta teorie czytalam:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, hawana napisał:

Innym przeszkadza Zyd. Mnie nie.

Arab tez, albo generalnie mulzulmanin.

Maja interesujący dorobek kulturowy a ja uprzedzen nie mam.

Mnie również żaden z nich nie przeszkadza , bo też lubię poznawać różne kultury , może dlatego najbardziej irytuje mnie Polak bez kultury .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kris napisał:

Niestety, nie jestem bystry, ani tym bardziej inteligentny...:(

Bardzo mi przykro z powodu tego :smutek:A tak w ogóle to się  na żartach znasz  , czy może  niekoniecznie ? Dajesz na końcu posta smutną minkę :( ....wtedy coś nie teges ...a jak widzisz :szydera:lub coś w tym stylu to chyba widzisz gołym okiem , że ktoś żartuje ?...No tak , teraz @hawanapowie , że jaja sobie z niej robię ....Hawuś ...nie robię , pamiętaj ! Kurde i tak źle ...i tak niedobrze :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 11.02.2019 at 14:33, hawana napisał:

Adam nie po raz pierwszy wpada i pisze cos nie na temat.

Przygladamy się sztelom a nie chorym Niemcom i ich przeszlosci.

Ruszam przejrzeć ogłoszenia, na pewno trafie na miny:haha:

kochana najpierw Ty przeczytaj uważnie post a potem komentuj--pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 11.02.2019 at 14:41, violka napisał:

A mnie podoba się post @adamos60 i jego spostrzeżenia . Piszemy tutaj o Stelach , a seniorzy są jej nieodłączną częścią . Czasami warto zastanowić dlaczego człowiek , którym się opiekujemy zachowuje się w taki a nie inny sposób . Rozkminianie , czy ma do tego prawo , uważam , że jest nie na miejscu .

dojrzała wypowiedz...bo właśnie nawiązałem do komentarza koleżanki.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adamos60 napisał:

dojrzała wypowiedz...bo właśnie nawiązałem do komentarza koleżanki.Pozdrawiam.

To @violka nawiazala do Twojej wypowiedzi, bo napisala po Tobie.

Możesz napisac, ze się z nia zgadzasz, jak najbardziej, jednak uzycie słowa "nawiazalem" jest niestosowne.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ‎2019‎-‎02‎-‎11 at 06:01, adamos60 napisał:

@NNNdanuta    takie obrazy sa czeste,nie zawsze to wynika ze skabstwa,ale z historii Ci ludzie, mowię o seniorach pamietajacych lata wojenne i zaraz po wojenne,pamietaja tragedie jaka dosiegla ten narod ,pamietajcie ,ze setki niemcow zaraz po wojnie nie miala co jesc a nawet umierali z glodu,szczegolnie na ziemiach polnocnych,ta świadomosc wraca w podeszlym wieku,

Czytam uważnie i nie zgadzam się z tym, ze skąpstwo wynika z historii wojennej, bo dlaczego jedni sa skapi  a drudzy nie?

Dlaczego polscy staruszkowie tez sa skapi, oczywiście nie wszyscy?

Moim zdaniem z  powodu leku(boja się, pisze objaśnienie , bo nie zawsze wskoczy mi polski znak). To jest charakterystyczne dla demencji.

Nie wszyscy staruszkowie ja maja, poza tym demencja ma rozne twarze.

I nie mogę się zgodzić z tym, ze w starczym wieku wraca swiadomosc.

Swiadomosc się traci wlasnie z powodu wylaczenia pewnych partii mózgu. Pozostaja wspomnienia i to te odlegle.

 

 

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...