Skocz do zawartości

Wspaniały efekt zdjęcia i zagadka


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Jaki projekt?  Indywidualny, czy powtarzalny? Z czego budowałeś, że ocieplasz od wewnątrz? Z czego budowałeś ściany wewnętrzne i zewnętrzne?  Jaka więźba dachowa? Krokwiowo-jętkowa, czy prefabrykaty....Wełna 25 cm na dach to za mało, dołóż jeszcze 20 i folię Alufox ( ona stanowi ersatz 10 cm wełny). Promieniowanie podczerwone to pikuś. Najwięcej ciepła ucieka przez dach i okna. Jakie masz okna, tzn o jakim współczynniku przenikalności? Jak posadowione? W ociepleniu, czy na styku mur-ocieplenie...Jak ociepliłeś fundament ( płyta, czy klasyka). No widzisz...ja tak mogę bez końca...:$ 

To była rozbudowa, ale praktycznie zostały ściany zewnętrzne, nie napisałem ze ocieplam od wewnątrz, na zewenątrz

Był to budyneczek o pow.ok 70m kw. teraz jest 213.Dobudowana została góra no i przód.

Projekt był mój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 996
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

3 minuty temu, geronimo napisał:

To była rozbudowa, ale praktycznie zostały ściany zewnętrzne, nie napisałem ze ocieplam od wewnątrz, na zewenątrz

Był to budyneczek o pow.ok 70m kw. teraz jest 213.Dobudowana została góra no i przód.

Projekt był mój

Na zewnątrz to tylko styropian z neoprenem, tak ze 25-30 cm, łączenie pianką do domów pasywnych. Pamiętaj o szczelnych węgarkach przyokiennych. Okna fajnie zabezpieczyć pianką szklaną, likwidujesz mostki termiczne....I parapety nigdy na klej, tylko na piankę....no....znowu mam słowotok....sorki...:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Na zewnątrz to tylko styropian z neoprenem, tak ze 25-30 cm, łączenie pianką do domów pasywnych. Pamiętaj o szczelnych węgarkach przyokiennych. Okna fajnie zabezpieczyć pianką szklaną, likwidujesz mostki termiczne....I parapety nigdy na klej, tylko na piankę....no....znowu mam słowotok....sorki...:$

Chyba trza będzie założyć topik ,Porady remontowo budowlane:d

Tylko nie mam pojęcia jak to zrobić?

Edytowane przez geronimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, geronimo napisał:

Chyba trza będzie założyć topik ,Porady remontowo budowlane:d

O nie....to jak prowadzenie bloga....czytać mogę, ale pisać nie bardzo....Zresztą w tym temacie znajdzie się obecnie wszystkie potrzebne informacje w internecie...;) Twoja pasja jest inna....porad nie znajdziesz, jeśli ktoś nie wyjaśni jak chłopu na miedzy o co kaman....Ja jestem tępa jak siekierka do cukru w zdjęciowe klocki...:szydera: Te przesłony, światłoczułości....brrrrr....;) Ale lubię oglądać zdjęcia, artystyczne zdjęcia-takie jak twoje...Szacun...:cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

O nie....to jak prowadzenie bloga....czytać mogę, ale pisać nie bardzo....Zresztą w tym temacie znajdzie się obecnie wszystkie potrzebne informacje w internecie...;) Twoja pasja jest inna....porad nie znajdziesz, jeśli ktoś nie wyjaśni jak chłopu na miedzy o co kaman....Ja jestem tępa jak siekierka do cukru w zdjęciowe klocki...:szydera: Te przesłony, światłoczułości....brrrrr....;) Ale lubię oglądać zdjęcia, artystyczne zdjęcia-takie jak twoje...Szacun...:cześć2:

No tak ASA, ISO, DIN,GOST itp. terminy a żeby było śmieszniej to wszystko jest to samo, a jeszcze do tego koma ,dystorsja itd ,itd:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Nie....cywilizacja do nas dotarła, tfu...limity unijne i kutry poznikały...:szydera:

W ubiegłym roku wybrałem się na obiazd wybrzeża

Zacząłem w Szczecinie a zakończyłem w Gdańsku.

Odwiedzałem chyba wszystkie porty rybackie, jedna tragedia.

Rozmawiałem z tubylcami,zniszczono całe rodzinne pokoleniowe firmy.

Teraz to i na świeżą rybkę nie ma szans

Jeszcze na mazurach taką można zjeść i to też nie wszędzie:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...