Skocz do zawartości

Upadłość agencji Home&Care z Poznania


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Gość napisał:

adamos dlazcego tak zcesto piszesz o,,kaczorze"? to forum opikunek.ow

tu są wszystkie tematy poruszane,akurat taka myśl mi się nawineła a dlaczego ? bo dzieki takim debilom miliony polaków tuła się za chlebem,między innymi i Ty ,jezeli jesteś w Niemczech.Pozdrawiam miło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, adamos1 napisał:

tu są wszystkie tematy poruszane,akurat taka myśl mi się nawineła a dlaczego ? bo dzieki takim debilom miliony polaków tuła się za chlebem,między innymi i Ty ,jezeli jesteś w Niemczech.Pozdrawiam miło!

Tak jest adamos ,przez takich małych debili ja muszę siedzieć daleko od rodziny ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
O 13.02.2016 at 08:54, Betty napisał:

Adam, nie wiem jak to dziala w Niemczech, ale tu w Austrii jest jedno magiczne slowo na dziwiek ktorego Austriakom ze strachu skora cierpnie na d.pie: ANZEIGE!!!!!! i obojetne, czy powiecie, ze Anzeige an die Polizei, czy tez an Finanzamt, od razu wiedza, ze wiecie jak zareagowac.... 

 

A przez jaką firmę pracowałeś, bądź pracujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...