Skocz do zawartości

Ile zarabiałyście na 1 wyjeździe?


Gość Teresa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, INEZ napisał:

Jakich roślin użyjesz do skomponowania tego bukieciku dla @Blondi?:$

Nie jestem zazdrosna ale też kiedyś interesowałam się florystyką :)

To wszystko zależy od tego jaką kreację będzie miała Blondi,musi wszystko razem współgrać.Jak będę w domu to wrzucę trochę swoich prac  z kompa.tutaj mam tylko to co na fb czyli nie wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, INEZ napisał:

Aż 3 miesiące tam byłeś? o ile dobrze rozszyfrowałam :$ a tak w ogóle to gratulacje super referencje :oklaski:

No zobacz jaki Radziu długodystansowiec,,,raz byłam 3 msc, i powiedziałam nigdy więcej,,lepiej mi się pracuje na skoczka ,,6 tyg, u jednych dwa dni wolne,no może tydzień albo 2  i mogę jechac na 6 tyg, do następnych,,podziwiam takich długodystansowców:hura: a są tacy co siedzą po pół i roku czasu,,ufff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, wichurra napisał:

 

Raz miałam tylko taką normalną weryfikację. Biuro miało chyba kogoś na stałe mieszkającego w Niemczech, bo miałam czekać na weryfikację języka i zadzwonił numer niemiecki i był taki miły facet, z którym normalnie sobie porozmawiałam po niemiecku. Bez tych głupich standardowych pytań. 

Ja też przeszłam mnóstwo weryfikacji w agencji ale kilka razy zdarzyło się że dzwonił ktoś z Niemiec weryfikować mój język a potem dzwonił ktoś z rodziny porozmawiać. Mój niemiecki niby dobry ale jestem samoukiem i nadal robię błędy. Ale cały czas się uczę.

Tak w sumie to dążyłam do jak najwyższej stawki ale mi trochę przeszło. Miałam już stawkę powyżej 1500 ale praca ciężka i atmosfera też ciężka. Teraz mam 75 EUR mniej ale bardzo fajne miejsce gdzie chce się wracać.

Oczywiście chcę zarabiać więcej ale ważne jest dla mnie też jak ja się czuję w danym miejscu. Nie chodzi o to by być damą do towarzystwa, choć ostatnio tak miałam, ale bym czuła się swobodnie, akceptowana i doceniana. Pracuję dla pieniędzy ale nie za wszelką cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

@LACH słodziak rozszyfrował szybko ,,bo on tak samo pisze,,piękne podziękowanie masz,,jak co, to potem albo jutro moge Ci przeslac Twój tekst  normalnie napisany ,,teraz szykujemy się na imprezę ,,czasu brak,,:hura:

Udanego wieczoru i gorącej nocy! Tańcz pięknie. Będę z Tobą na parkiecie( bilokuję się:szydera:). Zazdroszczę ale już niedługo i na mnie przyjdzie kolej.:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LACH napisał:

A z Tobą, to już nigdy nie zamienię żadnego zdania!!!:hura:@:hura:

:smutek:to posiedzimy sobie na tym tarasie w milczeniu upajając się ciszą  i patrząc sobie głęboko w oczy będziemy wymieniali się tylko spojrzeniami i gorącymi oddechami .Jak cudownie byłoby przysiąść na tej drewnianej ławeczce ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, wichurra napisał:

Jak mi napiszesz je czytelnie :) Próbowałam nawet trochę to czytać, ale takie gryzmoły, że trudno się rozczytać. 

Szkoda bo @LACH się tak natrudził,żeby te referencje sobie napisać no i to nie jego wina ,że taki charakter ma oczywiście pisma :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, INEZ napisał:

:smutek:to posiedzimy sobie na tym tarasie w milczeniu upajając się ciszą  i patrząc sobie głęboko w oczy będziemy wymieniali się tylko spojrzeniami i gorącymi oddechami .Jak cudownie byłoby przysiąść na tej drewnianej ławeczce ......

Przestań, później pogadać trochę trzeba.:tak2::hura::tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...