Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Boję się witać kolejnych bo do jutra znów się rozmnożą. :haha:

Rok minie zanim się połapię kto jest kim. Myszki, kotki, pieski, podwójne, powtarzające się.... Wygląda jakbym miała delirkę. :szydera::szydera::szydera:

Fakt...rozmnażają się z prędkością światła...musi im u nas dobrze i ściągają jak pszczoły do miodu :szydera: Ale ogarniemy tę arkę :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Boję się witać kolejnych bo do jutra znów się rozmnożą. :haha:

Rok minie zanim się połapię kto jest kim. Myszki, kotki, pieski, podwójne, powtarzające się.... Wygląda jakbym miała delirkę. :szydera::szydera::szydera:

Mamy ,,misz masz":trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Tia.... Oni się sami nie mogą połapać i witają się na wątku randkowym. :haha:

@Maria Jolanta tyle powtarzam,,że randki to randki i wirtualnie też są randki,,a z randkami zawsze cieplej i przyjemniej,,więc na te randki wszyscy się piszą,,wpadają w nie wręcz,,,też się witamy na randkach ,,,ufff zmęczylam się aż:hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Chciałam dołączyć dziś do jednego z innych for, ale tam napisali, że rejestrują od pn - pt, od godz. 8.00. Czy my mamy 2018 rok? Wszędzie można rejestrować się całą dobę. A potem doczytałam kłótnię administracji z użytkownikami "Portal jest robiony z myślą o zyskach, nie jest robiony pod upodobania użytkowników" a dużo wcześniej że użytkownicy nie są potrzebni do tworzenia strony. Tutaj widzę też oferty i jak tu jest też jest cenzura i patrzenie na agencje a nie na opiekunki? Witam jeszcze raz i mam nadzieję, że dobrze trafiłam. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, szakalica napisał:

Witam wszystkich. Chciałam dołączyć dziś do jednego z innych for, ale tam napisali, że rejestrują od pn - pt, od godz. 8.00. Czy my mamy 2018 rok? Wszędzie można rejestrować się całą dobę. A potem doczytałam kłótnię administracji z użytkownikami "Portal jest robiony z myślą o zyskach, nie jest robiony pod upodobania użytkowników" a dużo wcześniej że użytkownicy nie są potrzebni do tworzenia strony. Tutaj widzę też oferty i jak tu jest też jest cenzura i patrzenie na agencje a nie na opiekunki? Witam jeszcze raz i mam nadzieję, że dobrze trafiłam. 

Witaj w domu. A jak wiadomo, w domu zawsze najlepiej. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...