Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Michasia 1959 napisał:

Krótka ale intensywnaZastanawiam sie czy do czerniny zamiast sliwek suszonych mozna dac żurawine? jak myslisz?

Wątpliwości kulinarne rozwiewamy tutaj :d  w / Ulubione danie na obiad / zapraszam :) Tam zawsze udzielają się kulinarni fanatycy :d do których ja niestety nie należę :haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umiem dużo na lapku zdziałać...ale wstawienie zdjecia profilowego przesrosło mnie...prosze minie tu zaraz wytłumaczyc...klikam na zdjecie profilowe...kreci sie jakieś kuleczko i potem ta durna tabelka,której nie rozumiem i nie moge przejsc..jakieś urly iinne glupoty chca..a nie ma wstaw zdjecie profilowe z pilku..daję sobie czas do jutra wieczór i spadam..widocznie za glupia zeby zaszczyczać tutaj swoją obecnoscia..

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, scarlet jola napisał:

umiem dużo na lapku zdziałać...ale wstawienie zdjecia profilowego przesrosło mnie...prosze minie tu zaraz wytłumaczyc...klikam na zdjecie profilowe...kreci sie jakieś kuleczko i potem ta durna tabelka,której nie rozumiem i nie moge przejsc..jakieś urly iinne glupoty chca..a nie ma wstaw zdjecie profilowe z pilku..daję sobie czas do jutra wieczór i spadam..widocznie za glupia zeby zaszczyczać tutaj swoją obecnoscia..

 

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Klikasz dodaj zdjęcie i niżej masz podać miejsce na kompie gdzie masz ten plik. I przyklepać żeby równo leżało. :szydera:

Tak jak napisała @Maria Jolanta...zdjątko lub gif ulubiony musisz posiadać, jednakże rozmiar nie większy niż 1 MB. Klikasz na agrafkę i wybierasz z kompa. Fertig ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Michasia 1959 napisał:

Krótka ale intensywnaZastanawiam sie czy do czerniny zamiast sliwek suszonych mozna dac żurawine? jak myslisz?

Myślę, że na pewno tak. I nie zapomnij na koniec cząbru dodać. 

Ale smaka mi narobiłaś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, hawana napisał:

Ale...ja nie o tym. Michasia ma slubnego , a ten fioletowy to taki dochodzacy, do kuchni. Pewnie jeszcze od tylu, ale moge sie mylic.

Jak zwał tak zwał, życzymy im dobrze. A co tam będziemy Michasi chłopów liczyły xd

Dzień dobry w słoneczna niedzielę. 

Edytowane przez Mycha
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Mąż napisał:

No tylko w fartuszku. 

Michasia jak to przeczyta, to oberwę. Nie miałem wspominać nawet.

Eee tam, Michasia ma poczucie humoru i wie że jej krzywdy nikt nie zrobi. A gotowanie w samym fartuszku jest bardzo ....... hmmm ... powiedzmy smaczne xd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mycha napisał:

Eee tam, Michasia ma poczucie humoru i wie że jej krzywdy nikt nie zrobi. A gotowanie w samym fartuszku jest bardzo ....... hmmm ... powiedzmy smaczne xd

I praktyczne.

No że prać niewiele trzeba, miałem na uwadze.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policzę Was tam kiedyś ,,a teraz:witam::witam::witam: ,,,i nie rozmnażać się dalej bo z Mychy jest myszka ,,myszeczka,,mysiunia itd, ale nischt zu tragisch:oklaski:,,, wpadac do mnie na taras ,,już:sos: z jajami,,bez jaj bo mam tez dużo to pożyczę w razie co,,z żonami ,,może być ich kilka ,,itd, a o kochankach nie wspomnę bo to dopiero plaga ,,,kocham tą plagę:serce:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alikaa napisał:

Dzień dobry :)

Miłego dnia życzę :)

Ps.muszę się rozejrzeć jak się tutaj poruszać, pozdrawiam i do popisania :p

Witak @Alikaa  ,,,pomalutku i ogarniesz,,zobacz gdzie klepaczki siedzą najczęsciej ,,na ,,Rozmowach przy kawie" a potem bardzo gotują,,a jeszcze dziisaj jedną stelle rozpracowują itd, itd,  dasz radę:witam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...