Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Beata Ambrożewicz napisał:

Witam serdecznie i dziękuje za przyjęcie do grupy. Gdyby miał ktoś ofertę na opiekunkę z językiem niderlandzkim to chętnie rozważę. 

 

Jest tu taki formularz za pośrednictwem, którego możesz aplikować do wielu firm. Możesz też wybrać sobie jakieś firmy, które tu na forum wystawiają oferty pracy, zapoznać się jakie warunki oferują a potem zadzwonić i zapytać czy mają oferty z językiem niderlandzkim czyli holenderskim???? :)

Pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniu pracy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich opiekunów i moderatorów. Poszukuję opieki dla pary ( z pieskiem 6 kg) Partnerka od 20 lat pracuje w Niemczech, ja mam także pełną siedmioletnią  praktykę z osobami starszymi i niepełnosprawnymi w Polsce, także opiekowałem się osobami w zakresie opieki paliatywnej. Jestem po AWF-ie, Poszukuję opieki W Niemczech w okolicy 100 -150 km od granicy. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 1.09.2020 at 12:15, Henryk Juraszek napisał:

Witam serdecznie wszystkich opiekunów i moderatorów. Poszukuję opieki dla pary ( z pieskiem 6 kg) Partnerka od 20 lat pracuje w Niemczech, ja mam także pełną siedmioletnią  praktykę z osobami starszymi i niepełnosprawnymi w Polsce, także opiekowałem się osobami w zakresie opieki paliatywnej. Jestem po AWF-ie, Poszukuję opieki W Niemczech w okolicy 100 -150 km od granicy. 

Witaj.

Na stronie z ofertami znajdzie wiele propozycji, są również dla Par. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 1.09.2020 at 12:15, Henryk Juraszek napisał:

Witam serdecznie wszystkich opiekunów i moderatorów. Poszukuję opieki dla pary ( z pieskiem 6 kg) Partnerka od 20 lat pracuje w Niemczech, ja mam także pełną siedmioletnią  praktykę z osobami starszymi i niepełnosprawnymi w Polsce, także opiekowałem się osobami w zakresie opieki paliatywnej. Jestem po AWF-ie, Poszukuję opieki W Niemczech w okolicy 100 -150 km od granicy. 

Na FB też są oferty dla par. Nie wiem czy szukasz prywatnie czy przez firmę? 

Jak przez firmę to warto wysłać dostępny tutaj formularz i zaznaczyć, że interesują Cię tylko oferty dla par i określoną lokalizacja. Nawet firma dla której ja obecnie pracuję ma taką stele ale lokalizacja nie ta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich. Jestem tutaj nowym użytkownikiem. Moja ciocia poleciła mi te forum mówiąc, że jest tu mnóstwo agencji jak i ofert pracy w Niemczech. 

Jeśli ktoś z was zna jakieś ciekawe oferty, to proszę o kontakt. Mam doświadczenie w zajmowaniu się niepełnosprawnymi osobami. Posiadam również prawo jazdy kat. B. Młoda kobieta z zapałem do pracy.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...