Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! 

Chciałam się przywitać, bo tak się rozczytałam, że zapomniałam. Dziękuję, że jesteście! Właśnie rozpoczynam moją pracę ale dzięki Wam nic a nic się nie stresuję ( no może odrobinkę :cool:)

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, yolik napisał:

Witam ! 

Chciałam się przywitać, bo tak się rozczytałam, że zapomniałam. Dziękuję, że jesteście! Właśnie rozpoczynam moją pracę ale dzięki Wam nic a nic się nie stresuję ( no może odrobinkę :cool:)

 

Oj tam, oj tam. Każdy ma lekkiego stresa przed nowym miejscem. Byle by to nie był strach. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, yolik napisał:

Witam ! 

Chciałam się przywitać, bo tak się rozczytałam, że zapomniałam. Dziękuję, że jesteście! Właśnie rozpoczynam moją pracę ale dzięki Wam nic a nic się nie stresuję ( no może odrobinkę :cool:)

 

:witam: Serdecznie witamy Cię w gronie szalonych opiekunek i opiekunów :haha: Powodzenia w   pracy  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, yolik napisał:

Witam ! 

Chciałam się przywitać, bo tak się rozczytałam, że zapomniałam. Dziękuję, że jesteście! Właśnie rozpoczynam moją pracę ale dzięki Wam nic a nic się nie stresuję ( no może odrobinkę :cool:)

 

Nooooo....przybywa nas, przybywa.......zatem :witam: w naszym mateczniku pozytywnie zakręconych opiekunów :cześć2:Głowa do góry, słownik w łapki, translator na telefon....i do dzieła! :dobrze: A jak to mało, to my pomożemy :oklaski: Bywaj :cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, yolik napisał:

Witam ! 

Chciałam się przywitać, bo tak się rozczytałam, że zapomniałam. Dziękuję, że jesteście! Właśnie rozpoczynam moją pracę ale dzięki Wam nic a nic się nie stresuję ( no może odrobinkę :cool:)

 

Witaj @yolik,,na odwagę do pracy  i to jeszcze w takim dniu :wino:,,,a potem do roboty z uśmiechnięta buzką i pewnoscią siebie,,,:hura: a jak cos nie tak ,,to od razu trzeba to zwalczyć:grzmotnąć: bo przecież jesteśmy kobietami a nie niewolnikami,,czytaj , czytaj i bierz przykład,może nie z wszystkiego ale coś zawsze wybierzesz pod siebie,,,:dobrze:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, yolik napisał:

Witam ! 

Chciałam się przywitać, bo tak się rozczytałam, że zapomniałam. Dziękuję, że jesteście! Właśnie rozpoczynam moją pracę ale dzięki Wam nic a nic się nie stresuję ( no może odrobinkę :cool:)

 

Witam :oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! 

Chciałam się przywitać, bo tak się rozczytałam, że zapomniałam. Dziękuję, że jesteście! Właśnie rozpoczynam moją pracę ale dzięki Wam nic a nic się nie stresuję ( no może odrobinkę :cool:)

 Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie.  Wszystkim szalonym opiekunkom w tym szczególnym Dniu samych radości i szczęścia :róża::wino:

Edytowane przez yolik
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, yolik napisał:

Witam ! 

Chciałam się przywitać, bo tak się rozczytałam, że zapomniałam. Dziękuję, że jesteście! Właśnie rozpoczynam moją pracę ale dzięki Wam nic a nic się nie stresuję ( no może odrobinkę :cool:)

 Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie.  Wszystkim szalonym opiekunkom w tym szczególnym Dniu samych radości i szczęścia :róża::wino:

I nawzajem Opiekunko :):bukiet::zdrówko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) szukam pracy z partnerem jako opiekunowie osób starszych. Mamy doświadczenie, ale ciężko jest znaleźć Stelle, gdzie by potrzebowali pary do opieki. Gdyby ktoś coś słyszał, to bardzo Was proszę kobietki o informację. Aktualnie przebywamy na wyspie Wyk auf fohr!! Pozdrawiamy serdecznie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Para napisał:

Witam :) szukam pracy z partnerem jako opiekunowie osób starszych. Mamy doświadczenie, ale ciężko jest znaleźć Stelle, gdzie by potrzebowali pary do opieki. Gdyby ktoś coś słyszał, to bardzo Was proszę kobietki o informację. Aktualnie przebywamy na wyspie Wyk auf fohr!! Pozdrawiamy serdecznie! 

Tutaj się witamy, co czynię :witam: W sprawie pracy to nie w tym wątku :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Grzegorz B napisał:

Witam, mam na imię Grzegorz. W Niemczech drugi raz, w pracy z seniorami jedenastoletnie doświadczenie ciężkiego tyrania szpitalu w Polsce. Pozdrawiam

:witam: męski przedstawicielu naszego fachu :cześć2: Rozgość się i bywaj między nami opiekunkami :cześć3: Tu zawsze jest wesoło, gwarnie, muzycznie, filmowo, plotkarsko też, ale sympatycznie :dobrze: Wpadaj na rozmowy przy kawie, chwal się co gotujesz, opowiadaj jaką muzykę lubisz słuchać, jakie filmy lubisz oglądać......i nie bój się nas.....nie gryziemy.....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Grzegorz B napisał:

Witam, mam na imię Grzegorz. W Niemczech drugi raz, w pracy z seniorami jedenastoletnie doświadczenie ciężkiego tyrania szpitalu w Polsce. Pozdrawiam

Witam Cię,zaglądaj do nas często i pisz, opowiadaj ,posłuchamy ,poradzimy :witam:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

:witam: męski przedstawicielu naszego fachu :cześć2: Rozgość się i bywaj między nami opiekunkami :cześć3: Tu zawsze jest wesoło, gwarnie, muzycznie, filmowo, plotkarsko też, ale sympatycznie :dobrze: Wpadaj na rozmowy przy kawie, chwal się co gotujesz, opowiadaj jaką muzykę lubisz słuchać, jakie filmy lubisz oglądać......i nie bój się nas.....nie gryziemy.....:haha:

Pewnie że będę wpadał :cool: . Tak na szybko - bo mam tu strasznie :cześć2:pokomplikowane sprawy - wczoraj zmarł mój podopieczny i agencja chce mnie wysłać w inne miejsce - serdecznie dziękuję za miłe powitanie :cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Grzegorz B napisał:

Pewnie że będę wpadał :cool: . Tak na szybko - bo mam tu strasznie :cześć2:pokomplikowane sprawy - wczoraj zmarł mój podopieczny i agencja chce mnie wysłać w inne miejsce - serdecznie dziękuję za miłe powitanie :cześć2:

Szanuj się, nie daj się wykorzystywać i bywaj u nas często, a my cię nauczymy jak zarobić, a się nie narobić :d Powodzenia :cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Szanuj się, nie daj się wykorzystywać i bywaj u nas często, a my cię nauczymy jak zarobić, a się nie narobić :d Powodzenia :cześć:

Obiecuję :cool: tym bardziej że doświadczenia w pracy w Niemczech nie mam praktycznie , jestem drugi raz i ciągle jakieś przygody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

Obiecuję :cool: tym bardziej że doświadczenia w pracy w Niemczech nie mam praktycznie , jestem drugi raz i ciągle jakieś przygody. 

Każdy z nas kiedyś zaczynał...robił rzeczy, których nie powinien...dawał się wykorzystywać...ale mądrzy ludzie podpowiadają, a inni mądrzy słuchają i zarabiają :oklaski: Wielu z nas dzięki temu forum stało się świadomymi opiekunami i polepszyło swój byt i zasoby w kieszeni....I tego tobie życzę :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Każdy z nas kiedyś zaczynał...robił rzeczy, których nie powinien...dawał się wykorzystywać...ale mądrzy ludzie podpowiadają, a inni mądrzy słuchają i zarabiają :oklaski: Wielu z nas dzięki temu forum stało się świadomymi opiekunami i polepszyło swój byt i zasoby w kieszeni....I tego tobie życzę :dobrze:

Serdecznie dziękuję i uszy będę nadstawiać. Nawet nie wiesz jak się wczoraj zdenerwowałem po obejrzeniu filmiku o radzeniu sobie z nocnymwstawaniem. Moja pierwsza podopieczna budziła mnie 4 do 7 razy w nocy a w ciągu dnia żyć nie dawał jej mąż :(. Wróciłem do Polski 7 kg chudszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...