Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, luttka napisał:

Dzień dobry @kasia45Miło że są nowe osoby.Miłego surfowania po forum:)

serdecznie dziękuję

18 godzin temu, erika napisał:

Witaj @kasia45 baw się z nami przy porannej i popołudniowej :kawa: którą zawsze nam serwuje :love: nasza kochana @Blondi i nasz kochany rodzynek @Łukasz:p

bardzo dziękuję, czyli idę na kawę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, luttka napisał:

Dzień dobry @kasia45Miło że są nowe osoby.Miłego surfowania po forum:)

serdecznie dziękuję

 

42 minut temu, Łukasz napisał:

Witaj kasia45:)

Witam, witam

mam nadzieje, że się tu odnajdę i teżznajdę czas na napisanie kilku słów od siebie

duzo postów i ciekawych rozmów tu u Was

będę miała się do kogo odezwać :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim uczestniczkom/kom tego forum.
Jestem Terri, pracuję 6 rok na opice w Kaiserslautern.
Trafiłam tutaj , bo próbuję sobie znaleźć następną pracę ( teraźniejsza prawdopodobnie dobiegnie końca w I deladzie listopada) .

W wolnej chwili chętnie tu wpadnę i pogadam z Wami - jesli pozwolicie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 24.07.2014 at 21:01, roza napisał:

Witaj Grażyno. Ja obecnie przebyłam w Bielefeld. Jakieś 100 km od Hannoveru. Pozdrawiam gorąco!

 

O 22.07.2014 at 21:00, Redakcja napisał:

Witamy na forum opiekunkaradzi.pl!

Drodzy Opiekunowie, dziękujemy Wam za dołączenie do naszej Społeczności.

W tym miejscu możecie się przedstawić i krótko napisać o sobie i swoim doświadczeniu.

Życzymy Wam znalezienia na forum nie tylko odpowiedzi na nurtujące Was pytania, ale przede wszystkim znajomych i przyjaciół.

Pozdrawiamy ciepło,

Redakcja forum Opiekunkaradzi.pl

 

2 minuty temu, Łukasz napisał:

witaj szcziga, chętnie zapraszamy. Pozdrawiam

Łukasz - dzięki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Blondi napisał:

Witaj @szcziga -serdecznie zapraszamy do nas w każdej chwili ,czy to zajętej czy wolnej -forum jest otwarte całą dobę ,,:kawa: ,pozdrawiam.

Blondi - dziękuję, obioecuje wpadać do Was, jak tylko czas pozwoli.
Pozdrawiam

3 godziny temu, luttka napisał:

Również witam @szcziga

@Blondi całą dobę? O 22 większość lulu:d

 

luttka - dzięki za miłe powitanie. 
"O 22 większość lulu" .... chyba, że jest sie nocnym Markiem jak ja.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Łukasz napisał:

Party, super :hahaha::love:

No i właśnie teraz zakończylam "chodzonego " od wczoraj kiedy mnie tak zmyło od Was...
jasny gwint! kiedys przyjdzie nam to odchorować:(
Mam nadzieję, że teraz trochę pośpi moja Babunia a i ja idę oko potrenować bo gwarancji nie ma żadnej, że noc będzie należala do mnie i Orfeusza ( jak ja tęsknię za jego ramionami!!!)
Wam życzę spokojnego i miłego popołudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Beata Wa napisał:

Witam drogie siostry Opiekunki.Opiekunka jestem juz od 11lat,pozdrawiam cieplutko.

Witaj witaj !! Beata Wa-pisz ile wlezie i się nie przejmuj niczym i nikim ,każdy ma swoje zdanie i trzeba je tolerować ,,,jeden lubi landrynki a inny ptasie mleczko-baw się u nas dobrze .Zapraszamy serdecznie,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Was tu zaraz wszystkich podsumuję ,,,a więc @Łukaszjest księdzem-bratem, a cała reszta siostry zakonne ,,:hahaha: idealnie pasuje ,,, a ja już jestem na celowniku na wywalenie z zakonu,,hahahha zaraz nas Moderator stąd pogna -idziemy na inne podwórko,,,dawać dopóki nikt nie widzi-:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Mam na imię Bogumiła. Znajomi mówią na mnie Gunia.

Mieszkam w Wałbrzychu. Również jestem opiekunka osób starszych. Od dwóch lat pracuje w Niemczech za pośrednictwem firmy Gowork. 

Fajna firma. Polecam Wam. Przed wyjazdem odbyłam z konsultantami wiele rozmów. Sporządzili bardzo dokładnie mój profil. Rodzinie niemieckiej przekazali nawet taką drobną informacje, że nie lubię sprzątać po zwierzętach domowych.

Z moich podopiecznych byłam bardzo zadowolona, a oni to chyba najbardziej z mojej kuchni. Gotowałam uszka z barszczem raz w tygodniu.

Teraz mój konsultant z *usunięto* przygotowuje mi oferty pracy na następny wyjazd.

Pozdrawiam

Bogusia31

Edytowane przez Moderator
Nazwy agencji podajemy wyłącznie w tematach opinii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...