Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie opiekunki i opiekunów jestem opiekunką od 3 lat a na forum jestem od dziś  pochodzę z  Lublina i służę pomocą bo obecnie szukam pracy jako opiekunka.. życzę wszystkim miłego  no i słonecznego dnia :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, monik231 napisał:

Witam wszystkie opiekunki i opiekunów jestem opiekunką od 3 lat a na forum jestem od dziś  pochodzę z  Lublina i służę pomocą bo obecnie szukam pracy jako opiekunka.. życzę wszystkim miłego  no i słonecznego dnia :d

Witaj i powodzenia w szukaniu pracy ,ja też czekam i czekam na wyjazd i coś nie wychodzi i trzeba będzie chyba coś zmienic.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 9.04.2016 at 11:23, Blondi napisał:

Witaj i powodzenia w szukaniu pracy ,ja też czekam i czekam na wyjazd i coś nie wychodzi i trzeba będzie chyba coś zmienic.Pozdrawiam

Witam również oj ciężko jest ale  cisza na razie  ..Pozdrawiam

O 9.04.2016 at 11:03, erika napisał:

Witam monik231:)

Witaj Erika:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, adamos1 napisał:

witam ,nowe Panie--przecież tyle jest ogłoszeń ,aż mi się wierzyć nie chce,że czekacie na wyjazdy.Pozdrawiam i powodzenia.

Myślę,że jak ja trochę się boją.osobiście przed wyjazdem szukałam i szukałam.Och ile Firm mnie egzaminowało .Ja nadal zwlekałam ,bo chciałam dobrą Firmę no i warunki tez stawiałam.W końcu zaufana mi osoba poleciła Firmę :) no i jestem z Wami :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, erika napisał:

Myślę,że jak ja trochę się boją.osobiście przed wyjazdem szukałam i szukałam.Och ile Firm mnie egzaminowało .Ja nadal zwlekałam ,bo chciałam dobrą Firmę no i warunki tez stawiałam.W końcu zaufana mi osoba poleciła Firmę :) no i jestem z Wami :)

 

Erika ja się nie boję,ja idę jak burza jak potrzebuje pracy i mam ofertę wyjazdu i ,,ryzyk fizyk " co będzie to będzie,ale jak przetestuje sobie na przyszłośc inne agencje to mi nie zaszkodzi,,,

za pierwszym moim wyborem agencji stoję ja sama ,bo tak sama zadecydowałam i na razie jestem z nimi,uważam ,że sobie jeszcze podszkole język i ruszę na łowy ciutkę potem,,,chyba ,że moja agencja podniesie wynagrodzenie,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mela26 napisał:

Witam cieplutko wszystkie opiekunki i opiekunów. Mieszkam niedaleko Bielska Białej ,opiekunką jestem 5 lat nadal zatrudniona jestem przez firmę ale szukam czegoś na meldunek. Pozdrawiam serdecznie.

Witaj  mela26 ,5 lat szmat czasu ,,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za miłe powitanie na forum, bardzo się cieszę że jestem z Wami:) Tak 5 lat to już troszkę jest , moja firma zaczęła szwankować od roku tzn. od czasu kiedy matka przekazała firmę synowi i od 3 miesięcy czekam na ofertę i nie mogę się doczekać coś tam dzieje się nie tak do początku ubiegłego roku było wszystko ok zarobki dobre, nie czekało się długo na wyjazd ,itd. Dlatego postanowiłam poszukać czegoś prywatnie. Życzę wszystkim DOBREJ I SPOKOJNEJ NOCKI .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mela26 napisał:

Dzięki bardzo za miłe powitanie na forum, bardzo się cieszę że jestem z Wami:) Tak 5 lat to już troszkę jest , moja firma zaczęła szwankować od roku tzn. od czasu kiedy matka przekazała firmę synowi i od 3 miesięcy czekam na ofertę i nie mogę się doczekać coś tam dzieje się nie tak do początku ubiegłego roku było wszystko ok zarobki dobre, nie czekało się długo na wyjazd ,itd. Dlatego postanowiłam poszukać czegoś prywatnie. Życzę wszystkim DOBREJ I SPOKOJNEJ NOCKI .

Mela26  Firma szwankuje ,to nie czekaj na lepsze czasy tylko szukaj pracy! Ofert jest pełno tylko zeby dobrze trafić! Powodzenia i Spokojnej Nocki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, grajka5 napisał:

Witam. Nazywa się  Grażyna, 8 lat doświadczenia w opiece osób starszych w Niemczech-z nie jednego "pieca " chleb  jadłam

Witaj grajka5! Pisz i udzielaj się i dawaj swoje doswiadczenie,każdy z nasz coś nowego wniesie i da to do myslenia innym,,,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...