Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Blondi napisał:

tak od rana ? szaleć?:drink:ale co tam ,trzeba jakoś fason trzymać w tej pracy!

:d damy nie piją do południa a już jest po południu :d więc bawimy się jak damy....a jak nie damy to się nie bawimy xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 22.07.2014 at 21:00, Redakcja napisał:

Witamy na forum opiekunkaradzi.pl!

Drodzy Opiekunowie, dziękujemy Wam za dołączenie do naszej Społeczności.

W tym miejscu możecie się przedstawić i krótko napisać o sobie i swoim doświadczeniu.

Życzymy Wam znalezienia na forum nie tylko odpowiedzi na nurtujące Was pytania, ale przede wszystkim znajomych i przyjaciół.

Pozdrawiamy ciepło,

Redakcja forum Opiekunkaradzi.pl

Witam mam na imię Dorota ,pracuję jako opiekunka od 2 lat pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, agula napisał:

Witam serdecznie, jestem Agnieszka , pracuję jako opiekunka 4 lata w DE.. pozdrawiam wszystkich 

Witaj agula  ,a ta psinka to Twoja ? Agula 4 lata w opiece to full, pisz swoje spostrzeżenia i na pewno nie jedno masz  doświadczenie w opiece.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Blondi napisał:

Witaj agula  ,a ta psinka to Twoja ? Agula 4 lata w opiece to full, pisz swoje spostrzeżenia i na pewno nie jedno masz  doświadczenie w opiece.Pozdrawiam

Tak, to moja psinka :love: . Będzie prościej jak mnie zapytasz konkretnie o coś, bo pisać to ja mogę dużo, ale czasami nie będzie to aż tak potrzebne ... znam opiekunki ,które pracują dłużej i mają większe doświadczenie, aczkolwiek moje jest też wręcz ,,kolorowe'' od przypadków zdrowotnych moich byłych podopiecznych:d , różnie bywało, jak to w naszym fachu ...dziękuję za przywitanie i także pozdrawiam Was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, adamos1 napisał:

to czekamy na ciekawe relacje.

ojej...zastrzelona na starcie :d, przeglądałam to forum i Ty masz większe doświadczenie adamos1, a ja jestem dopiero w trakcie czytania forum, więc jeśli je ogarnę, wypowiem się tu i tam :), pracujemy ciężko więc musimy też odpoczywać, a moja podopieczna jeszcze czuwa leżąc w łóżku i kuka w tv, więc ja mykam pod prysznic, w PL mieszkam w woj pomorskim Kwidzyn, zna ktoś ? dobranoc i życzę spokojnych senków Opiekunkowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, adamos1 napisał:
2 godziny temu, Florcia napisał:

Witaj agula :)

Witaj Florcia :) raczkuję w miarę możliwości i czasu po forum :d 

 

20 godzin temu, adamos1 napisał:

ha ha koło Grudziądza ,tam spedziłem swoje lata  do 27 roku a potem wyjechałem na Śląsk.A w Kwidzynie   miałem znajomych ,ale nie mam z nimi kontaktu.

no proszę..Grudziądz jest 28 km od mego miasta ....

 

9 godzin temu, Blondi napisał:

@agula psinka napewno tęskni za Tobą jak wyjeżdzasz , agula na forum jest tyle pytań i zagadnien i tylko wybrać sobie i pisać i pisać a napewno każdemu każda rada się bardzo przyda ,,,,

Tak masz rację Blondi..tęskni psinka , jak tylko ogarnę to forum zapewne się właczę...pozdrawiam i miłego wieczorka Wam wszystkim życzę :love:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, magdalena napisał:

Dobry wieczór.

Mam na imię Magdalena i pochodzę ze Słupska. Obecnie jestem na sztelli pod Hamburgiem. Miło mi być z wami tutaj.

witamy ,witamy,tylko prosimy o żywszy udział na tym portalu,tutaj nikogo nikt nie gryzie a niech spróbuje ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, adamos1 napisał:

witamy ,witamy,tylko prosimy o żywszy udział na tym portalu,tutaj nikogo nikt nie gryzie a niech spróbuje ha ha

nikt nie gryzie.... a chwilami mam wrazenie, ze z tego portalu zrobil sie blog.... 3 w porywach do 5-6 osob pisze, a reszta tylko czyta..... ja tez chce cos poczytac, a nie tylko pierdoły wypisywane przez jakąś nawiedzoną nimfomanke z Wiednia o nicku Betty.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo my jesteśmy stworzeni do pracy opiekuna ,jesteśmy niesamowicie komunikatywni  i to widać ,nieważne co piszemy,piszemy aby zabić nudę na steli, albo samotnośc, albo mamy braki w gadaniu ,bo jak ktoś lubi rozmawiać to niestety brakuje tego na steli,z babką gadamy o pogodzie i o jedzeniu,nie pogadamy przecież o pochwie -hahahhhaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...