Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Joy napisał:

A ja jak już będę znowu młoda to się rozbiorę:szydera: Szkoda będzie zakrywać:haha:

Też mi szkoda teraz zakrywac...ale ziiiimaaaa, nic to, przecież znow nadejdzie lato i pokażemy a co? Naprawdę wstydu nie zadam a szyku to i owszem /ups na początek na chwalipiete ^^wyjrze a nie tak mialo być, można jednak przy Was popłynąć, ups

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krista napisał:

Też mi szkoda teraz zakrywac...ale ziiiimaaaa, nic to, przecież znow nadejdzie lato i pokażemy a co? Naprawdę wstydu nie zadam a szyku to i owszem /ups na początek na chwalipiete ^^wyjrze a nie tak mialo być, można jednak przy Was popłynąć, ups

Dawaj na kawusiowy wątek bo tu się tylko witamy.A taaaam wierz mi mozesz popłynąć:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Krista napisał:

Też mi szkoda teraz zakrywac...ale ziiiimaaaa, nic to, przecież znow nadejdzie lato i pokażemy a co? Naprawdę wstydu nie zadam a szyku to i owszem /ups na początek na chwalipiete ^^wyjrze a nie tak mialo być, można jednak przy Was popłynąć, ups

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, 1bozka napisał:

Dawaj na kawusiowy wątek bo tu się tylko witamy.A taaaam wierz mi mozesz popłynąć:szydera:

A wejdę, czemu nie, ale z przyzwyczajenia pod kołderką

A na poważnie to kein zeit jetzt, mimo, że nic tu do roboty nie mam. Tylko ta pora kolacjowa, potem maraton telewizyjny z pdp, o 21-ej to jo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Krista napisał:

A wejdę, czemu nie, ale z przyzwyczajenia pod kołderką

A na poważnie to kein zeit jetzt, mimo, że nic tu do roboty nie mam. Tylko ta pora kolacjowa, potem maraton telewizyjny z pdp, o 21-ej to jo

To wbijaj na kawę po 21-ej...pijemy wtedy bezkofeinową :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Grzegorz B napisał:

Heheszki śmieszki A na lewatywę chętniej jak nie było tak nie ma... trudno, owłosiony tyłek dzidzi tylko będę oglądał do 22 grudnia

Skontaktuj się z @maras1...on Ci załatwi specjalną latarkę od syna jego PDP - go ...Co se wzrok w ciemnościach będziesz marnował xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Skontaktuj się z @maras1...on Ci załatwi specjalną latarkę od syna jego PDP - go ...Co se wzrok w ciemnościach będziesz marnował xd

czytałem to... i pomyślałem sobie że jednak Niemiaszki to lubią porządek... tyle że tam chodziło o podcieranie.  A tu o trafienie w otwór pikuś. Choćby po palcu trafię

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grzegorz B napisał:

czytałem to... i pomyślałem sobie że jednak Niemiaszki to lubią porządek... tyle że tam chodziło o podcieranie.  A tu o trafienie w otwór pikuś. Choćby po palcu trafię

Ale że gdzie??? Ja dziś jakas  niekumata jestem czy coś:szydera::szok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, 1bozka napisał:

Ale że gdzie??? Ja dziś jakas  niekumata jestem czy coś:szydera::szok:

Było było syn podopiecznego przy podcieraniu anuska świeci latareczką. Żeby kupka nie została w bruździe. Tak chcę o tym myśleć. No bo po co by to robił?

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Grzegorz B napisał:

Było było syn podopiecznego przy podcieraniu anuska świeci latareczką. Żeby kupka nie została w bruździe. Tak chcę o tym myśleć. No bo po co by to robił?

Oj...już Marasowi podpowiedzialam : nie może ojcu swemu , jedynemu spojrzeć prosto w oczy ...no to patrzy w ......

xd

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Oj...już Marasowi podpowiedzialam : nie może ojcu swemu , jednemu spojrzeć prosto w oczy ...no to patrzy w ......

xd

Może chodzi o Testament? biedak wszędzie sprawdził, tylko tam jeszcze nie szukał? Kto wie...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...