Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, foczka63 napisał:

@Michasia 1959 bajzel w agencji chyba:(napisz jak się sprawa wyjaśni.Obie z siostra pojechałyście?

Ja sama siostra miała dojechać za 8dni.jedna z nich jest dwa tyg a drugą chyba na czarno do pomocy bo obydwie tu mieszkają bębnie do firmy i nic

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michasia 1959 napisał:

Zajechaliśmy i szok 2bulgarki siedzą i twierdzą że jedną zostaje druga zjeżdża za tydzień a na wymianę przyjeżdża jej mama.dzwonilam do firmy i syn ma przyjechać a ja nawet torby nie rozpakowałam ku...a czarna d**a znowu czy PE h mnie nie opusci

:szok: co za firma cię wysłała na niesprawdzone miejsce? :przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michasia 1959 napisał:

Ja sama siostra miała dojechać za 8dni.jedna z nich jest dwa tyg a drugą chyba na czarno do pomocy bo obydwie tu mieszkają bębnie do firmy i nic

Przecież  podpisałyście jakąś umowę . Nie rozumiem jak mogło dojść do takiej sytuacji :kopara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej złych opinii słyszę na temat tej agencji.

Złe miejsca mogą się zdarzyć w każdej agencji, ale takie coś???

 

@Michasia 1959, współczuję nerwów i trudów podróży. W ciągu 20 paru godzin zrobić ponad 2000 km, nie zazdroszczę.

 

Koszty podróży to jedno, ale zawalcz o jakąkolwiek rekompensatę- stracony czas, nerwy, zdrowie, pieniądze, być może inne lepsze zlecenie odrzuciłaś.

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Basiaim napisał:

Coraz więcej złych opinii słyszę na temat tej agencji.

Złe miejsca mogą się zdarzyć w każdej agencji, ale takie coś???

 

@Michasia 1959, współczuję nerwów i trudów podróży. W ciągu 20 paru godzin zrobić ponad 2000 km, nie zazdroszczę.

 

Koszty podróży to jedno, ale zawalcz o jakąkolwiek rekompensatę- stracony czas, nerwy, zdrowie, pieniądze, być może inne lepsze zlecenie odrzuciłaś.

 

Ja dojadę do domu ma kopię umowy i pójdę z tym do radcy prawnego  a teraz szukam dla siebie coś do świąt obojętnie czy prywatne czy przez firmę może macie jakieś namiary ja tego im tak nie popuszczę tylko będę w domu tak im dupę obsmaruje na wszystkich forach. Koordynatorka twierdzi że naciskałam dzisiaj o się denerwował. Co byście zrobiły zajeżdżanie a są dwie kobiety ja dzwonię do firmy a ona do mnie jak dwie kobiety o niech się pani nie martwi mamy umowy i tego co mówią (mówiły że zostają) pani nie słucha.czekalam do 14cisza i znowu dzwonię a jak syn zadzwonił do domu i rozmawiałam z nich powiedziałam żeby skontaktował się z firmą bo są niejasności.to chyba normalne. 23hodziny jazdy na blaszkę mi to było..

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michasia 1959 napisał:

Podpisałyśmy i teraz firma zadzwoniła że niestety wracam do domu bo syn tych pań nie wyrzuci

Pierwszy raz słyszę o takim przypadku .Bardzo mi przykro ,że jeszcze są firmy ,które w taki sposób postępują z pracownikami .Skąd oni w ogóle wzięli to zlecenie ???? sami sobie wymyśli,że tam potrzebują opiekunek i to aż 2 ?????Informacja musiała być od rodziny albo koordynatora niemieckiego .Moim zdaniem wina leży nie tylko po stronie firmy .Kiedy wracasz ? pozwolili Ci chociaż ze 2 dni odpocząć po podróży ?Miałaś chociaż gdzie się przespać ???Jestem zszokowana sytuacją .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Pierwszy raz słyszę o takim przypadku .Bardzo mi przykro ,że jeszcze są firmy ,które w taki sposób postępują z pracownikami .Skąd oni w ogóle wzięli to zlecenie ???? sami sobie wymyśli,że tam potrzebują opiekunek i to aż 2 ?????Informacja musiała być od rodziny albo koordynatora niemieckiego .Moim zdaniem wina leży nie tylko po stronie firmy .Kiedy wracasz ? pozwolili Ci chociaż ze 2 dni odpocząć po podróży ?Miałaś chociaż gdzie się przespać ???Jestem zszokowana sytuacją .

Jutro wyjeżdżam sindbadem syn podobno ma mnie dowiedz po południu mam wyjazd siedzę na górze w pokoju i jutro się będę spała dokąd się da nic mnie nie interesuje 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michasia 1959  najważniejsze ,żebyś się nie denerwowała i odpoczywała do jutra .Firma po tym co zrobiła będzie musiała wyjaśnić całą sytuacją .Ciekawe czy wypłacą Ci jakąś rekompensatę chociaż ja kiedyś wystąpiłam do jednej firmy o rekompensatę i oczywiście wykręcili się sianem .Popiszemy o tym jak już wrócisz bo teraz to ja rozumie doskonale ,że za dużo emocji i szkoda się jeszcze dodatkowo denerwować.Firma bardzo zepsuła sobie opinię ale mam nadzieję,że zachowają się wobec Ciebie uczciwie i chociaż przeproszą i wyjaśnią dlaczego tak się stało .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...