Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 30.03.2018 at 21:32, Baśka powtarzająca się napisał:

Nooo...zajętych absolutnie ...nie . Co to , okruchy z pańskiego stołu nam potrzebne ...Okruchami się nie najemy ...my są żarte mocno . Towar przechodzony traci na wartości ...Dobrze , że ten Knorr wreszcie się rozwiódł .

:szydera::d:róża:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 30.03.2018 at 21:28, Teresadd napisał:

My tu żonatych nie lubimy.Raczej wolimy wolnych.

Ale ja nie byłem żonaty. Tylko Mężem byłem. 

Ludzie różne Imiona mają.:róża:

Albo Nazwiska. Mam Króla i Dziedzica za sąsiada. A od drugiej strony mieszka Cygan. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Knorr napisał:

Nie. Był lekko podgotowany, nawet chyba podduszony z owocami cytrusowymi. Ale to były pomarańcze lub mandarynki. Bardzo smaczne to było. Nietypowe. 

To ciekawe i musialo byc smaczne.

W Niemczech raz mialam przyjemnosc jesc ugotowany  z maslem i ziolami, a raz na surowo, na modle wloska z oliwa i tartym parmezanem . Dobry.Gotowanie  uwalnia  specyficzny anyzkowy smaczek. Caly urok tego warzywka. Tak uwazam, ale surowy tez smaczny i pewnie zdrowszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

A może byście tak na obiadkowy wątek przenieśli dywagacje na tematy kulinarne? :haha: Ja rozumiem, że jedzonko jest ważne, ale w natłoku niezwiązanych z witaniem postów stracimy z oczu nowych desantowców, albo i niedesantowców...:szydera:

Mirelko, ale myśmy zawsze tak mieli, że jak się rozpędzimy to nie zwarzamy na tytuł tematu....dyskusja wre..:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, XXMartynaXX napisał:

Dziękuje  za  typ  ale na  samą  myśl..

 

Nie ten temat, ale napiszę coś....fenkuł w sałatce z prażonymi orzechami jest pycha. A zupa fenkułowa jest zajebiaszcza. Fenkuł marynowany też jest zjadliwy. A co najważniejsze, zdrowy. I więcej na tematy kulinarne TU się nie odezwę...:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Tych dobrze mi znanych, tych mniej i przede wszystkim tych miłych , "zasiedziałych", którzy w swej nieskończonej łaskawości przygarniają bezdomnych z mordorowego Hiltona. Choć utworzyłem konto wcześniej, to dopiero teraz, po świątecznych szaleństwach, piszę do Was z zamiarem bycia grzecznym dla grzecznych. Dziękuję mojej platonicznej miłości, co to kocha się we mnie jedynie w dni nieparzyste (w parzyste z panek K.), za nadanie kierunku desantu.

Niech moc i poczucie humoru będzie z Wami, a moderacja niechże ma wielką wyrozumiałość, jak to czyni do tej pory.

 

 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Andrew napisał:

Witam wszystkich serdecznie. Tych dobrze mi znanych, tych mniej i przede wszystkim tych miłych , "zasiedziałych", którzy w swej nieskończonej łaskawości przygarniają bezdomnych z mordorowego Hiltona. Choć utworzyłem konto wcześniej, to dopiero teraz, po świątecznych szaleństwach, piszę do Was z zamiarem bycia grzecznym dla grzecznych. Dziękuję mojej platonicznej miłości, co to kocha się we mnie jedynie w dni nieparzyste (w parzyste z panek K.), za nadanie kierunku desantu.

Niech moc i poczucie humoru będzie z Wami, a moderacja niechże ma wielką wyrozumiałość, jak to czyni do tej pory.

 

 

Witam w Naszych skromnych progach:witam::oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Andrew napisał:

Witam wszystkich serdecznie. Tych dobrze mi znanych, tych mniej i przede wszystkim tych miłych , "zasiedziałych", którzy w swej nieskończonej łaskawości przygarniają bezdomnych z mordorowego Hiltona. Choć utworzyłem konto wcześniej, to dopiero teraz, po świątecznych szaleństwach, piszę do Was z zamiarem bycia grzecznym dla grzecznych. Dziękuję mojej platonicznej miłości, co to kocha się we mnie jedynie w dni nieparzyste (w parzyste z panek K.), za nadanie kierunku desantu.

Niech moc i poczucie humoru będzie z Wami, a moderacja niechże ma wielką wyrozumiałość, jak to czyni do tej pory.

 

 

Aha....zapowiedziano przybycie twe...zatem herzlich :witam:w naszym grajdołku pełnym ciepła i wyrozumiałości dla fluśtlingów...:oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Aha....zapowiedziano przybycie twe...zatem herzlich :witam:w naszym grajdołku pełnym ciepła i wyrozumiałości dla fluśtlingów...:oklaski: 

Pannie Piggy imion dwojga, jednej brzózce i 1965 buziaków, za sympatyczne powitanie dziękuję. :cześć2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Radosna napisał:

Witam wszystkich:) jestem opiekunka od 10 lat (6 lat na jednej szteli) ,1 rok pracy w Pflegedienst a teraz 2 tygodnie pracy 3 tyg.wolne jestem wierna Hamburgowi....piękne miasto

0

9

:witam: osobo o radosnym nicku...:oklaski: Cieszymy się, że dobiłaś do naszego portu...:cześć3: Rozgaszczaj się i zadomawiaj....:cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Radosna napisał:

aaa jestem tutaj dlatego bo kilka lat tylko czytałam forum opiekunki 24

było świetne.....było.Przyszłam tutaj za wami kochane fioletowe, powtarzalne,63 i inne wspaniałe opiekunki:d

 

To ty też z desantu? :haha: A ja myślałam, że świeżynka się trafiła....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...