Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Dodzisława napisał:

No nie dałam rady :d w połowie pieczenia ....poczułam....ze to juz....zaczyna się palić na węgiel :d No cóż....nikt nie jest doskonały. Nie wiem jak to się stało ze ustawiłam temperature na 250 stopni :d : D: D:D :d  Ale w cukierni miejscowej mają bardzo dobrze Schmandkuchen :d 

A mojej szarlotki a'la pleśniak już tylko tyle zostało ....PDP-ny ...ja ...i " prawna " , która szychtę pauzową za mnie trzymała ...żarta wydra jedna . Nie umiałam laptopem machnąć zdjęcia .

WIN_20180331_161038 (3).JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A mojej szarlotki a'la pleśniak już tylko tyle zostało ....PDP-ny ...ja ...i " prawna " , która szychtę pauzową za mnie trzymała ...żarta wydra jedna . Nie umiałam laptopem machnąć zdjęcia .

WIN_20180331_161038 (3).JPG

A ić Ty @  jak mozna tak się znęcać nade mną :d:d:d 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dodzisława napisał:

Obyś miała rację :d Ja w swoim życiu .....dość juz długim :d:d:d upiekłam moze z 10 ciast i to tak srednio jedno na 5 lat wychodzi :d:d:d więc sama rozumiesz mój stres :d  Dwa tygodnie temu i trzy tygodnie temu miałam wenę i upiekłam 2 ciasta, ale zamiast zamrozic na swieta, to ludziom porozdawałam, a udały się wyjątkowo i wcale nie z paczki :d 

Taaak :D? Mówisz, że Niemce pożarli te naleśnikowe bezy i chwalili na dodatek :d :p?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, salazar napisał:

Taaak :D? Mówisz, że Niemce pożarli te naleśnikowe bezy i chwalili na dodatek :d :p?

No bo pożarli, a ja głupia zamiast zostawić na świeta, to rozdałam :d:d:d To, że miałam falstart z bezą, to przecież w sumie żadne wielkie haloo :d , biorąc pod uwagę fakt, że dzisiejsze z paczki piekłam w 250 stopniach :d:d:d , a zorientowałam się jak...poczułam :d Zresztą i tak by nic z tego nie wyszło, bo krem by nie wyszedł, jako ze zamiast przygotować doń 170 ml mleka, przygotowałam prawie litr :d:d:d Anioł stróż czuwał więc nade mną :d 

Dzwoniłam dziś, gdzieś była przed południem?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

No bo pożarli, a ja głupia zamiast zostawić na świeta, to rozdałam :d:d:d To, że miałam falstart z bezą, to przecież w sumie żadne wielkie haloo :d , biorąc pod uwagę fakt, że dzisiejsze z paczki piekłam w 250 stopniach :d:d:d , a zorientowałam się jak...poczułam :d Zresztą i tak by nic z tego nie wyszło, bo krem by nie wyszedł, jako ze zamiast przygotować doń 170 ml mleka, przygotowałam prawie litr :d:d:d Anioł stróż czuwał więc nade mną :d 

Dzwoniłam dziś, gdzieś była przed południem?

Na zakupach i na cmentarzu :D, a potem upiekłam dwa udane ciasta, ugotowałam pyszny obiad i przygotowałam święconkę na jutro :D.

 

Za 10 minut będziesz grała w gry czy można dzwonić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, salazar napisał:

Na zakupach i na cmentarzu :D, a potem upiekłam dwa udane ciasta, ugotowałam pyszny obiad i przygotowałam święconkę na jutro :D.

 

Za 10 minut będziesz grała w gry czy można dzwonić?

Nie mozna. Będę grała w Bitwę morską :d , czyli rytualna kąpiel PDP. O 17 00 powinnam być fertig :d 

Bardzo mnie ten pyszny obiad zaintrygował :d Co było serwowane? Zupa z kostki? :d:d:d 

Edytowane przez Dodzisława
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MisiekFfm napisał:

Dzień dobry wszystkim, znanym i nieznanym:cześć2::witam:.

Mam nadzieję, że tym razem dobrze trafiłem.

Przedwczoraj, po ponad trzymiesięcznej przerwie,  poszedłem do "dziekanatu" w Oxfordzie, żeby podbić legitymację.

A tam okazało się, że pieczątki już inne, zmienił się kierunek i tok nauczania, wykładowcy jacyś dziwni się zrobili i studenci w większości nowi.

Na domiar złego jedna pani, notabene całkiem niezła "foczka", dała mi do zrozumienia, że tam, to teraz podbijają piłeczkę paletką i uczą, jak gotować mleko, żeby nie wykipiało, a mnie mogą najwyżej podbić oko. Powiedziała, że teraz elita studentów przeniosła się do innej uczelni i podała mi ten adres.

Pokonawszy strach i uprzedzenia staję w niskich progach z tą moją legitymacją.

556c135b731a6-300x379.jpg

Studentów ze spadochronem, tfu...z legitymacją.... zawsze serdecznie :witam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dodzisława napisał:

O mamunciu, to chyba we własnym domu, czy w pracowniczej stołówce? :d 

W stołówce :D.

Szef dumny i blady rzucił wątrobę na stół i uszczęśliwił mnie tym przeogromnie. Dobrze, że spojrzenie nie zabija, bo pewnie już miałby plamy opadowe :D. Całe szczęście, że kuchnia duża i miał gdzie tę cholerną wątrobę położyć, bo wszędzie walały się skorupki po jajach, rozsypana mąką i inne takie :D.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Afryka napisał:

Jeżu malusieńki ,ale Ci zeszło... wiem Malyna ,dżipi S  Ci szwankuje ,zakup w końcu nowy, w Demenzlandii popitalasz... a nie tylko ciuchy i ciuchy i kosmetyki .:d

Witaj i się rozgaszczaj.:cześć:

No przecież jakoś muszę wyglądać na tym forum,to se kupiłam co chcić

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, MisiekFfm napisał:

Dzień dobry wszystkim, znanym i nieznanym:cześć2::witam:.

Mam nadzieję, że tym razem dobrze trafiłem.

Przedwczoraj, po ponad trzymiesięcznej przerwie,  poszedłem do "dziekanatu" w Oxfordzie, żeby podbić legitymację.

A tam okazało się, że pieczątki już inne, zmienił się kierunek i tok nauczania, wykładowcy jacyś dziwni się zrobili i studenci w większości nowi.

Na domiar złego jedna pani, notabene całkiem niezła "foczka", dała mi do zrozumienia, że tam, to teraz podbijają piłeczkę paletką i uczą, jak gotować mleko, żeby nie wykipiało, a mnie mogą najwyżej podbić oko. Powiedziała, że teraz elita studentów przeniosła się do innej uczelni i podała mi ten adres.

Pokonawszy strach i uprzedzenia staję w niskich progach z tą moją legitymacją.

556c135b731a6-300x379.jpg

Następny samiec. :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, salazar napisał:

W stołówce :D.

Szef dumny i blady rzucił wątrobę na stół i uszczęśliwił mnie tym przeogromnie. Dobrze, że spojrzenie nie zabija, bo pewnie już miałby plamy opadowe :D. Całe szczęście, że kuchnia duża i miał gdzie tę cholerną wątrobę położyć, bo wszędzie walały się skorupki po jajach, rozsypana mąką i inne takie :D.

:d:d:d:d , no też zdziwiła mnie wykwintność tego obiadu :d:d:d stąd moje pytanie :d 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, MisiekFfm napisał:

Dzień dobry wszystkim, znanym i nieznanym:cześć2::witam:.

Mam nadzieję, że tym razem dobrze trafiłem.

Przedwczoraj, po ponad trzymiesięcznej przerwie,  poszedłem do "dziekanatu" w Oxfordzie, żeby podbić legitymację.

A tam okazało się, że pieczątki już inne, zmienił się kierunek i tok nauczania, wykładowcy jacyś dziwni się zrobili i studenci w większości nowi.

Na domiar złego jedna pani, notabene całkiem niezła "foczka", dała mi do zrozumienia, że tam, to teraz podbijają piłeczkę paletką i uczą, jak gotować mleko, żeby nie wykipiało, a mnie mogą najwyżej podbić oko. Powiedziała, że teraz elita studentów przeniosła się do innej uczelni i podała mi ten adres.

Pokonawszy strach i uprzedzenia staję w niskich progach z tą moją legitymacją.

556c135b731a6-300x379.jpg

Witam kolejnego desantowca. Jak miło, że do nas dołączyłeś. Ta uczelnia jest o wiele bardziej przyjazna dla studentów. Nikt się nie znęca nad młodzieżą :d 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...