Skocz do zawartości

Krewetki z papryką - szybko smacznie i niezbyt kalorycznie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Blondi napisał:

musi być czosnek,,zawsze do krewetek dodaję,:dobrze:,robię  szybko ,masełko , krewetki , sól, czosnek,posypane potem pietruszką świeżą,,pycha ,,

@Blondija gdyby mnie tylko było na to stać,to żarłabym owoce morza i ryby (surowe też) na okrągło :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Przecież i tak jesteś zajety a z trawa nam nie wyszło. Gdybyś wykazał minimum zainteresowania to pozostałabym wierna. Jak Penelopa jakaś. Minimum!:d

Już ja Cię poznałem Ty modliszko, diable wcielony. Najpierw rozkochasz w sobie, a potem rzucasz . ;).

A co do zajęcia czy tez zajętości, to i owszem, zajęć mam wiele, a to kosztuje sił sporo żeby się odpowiednio wywiązać. ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Joy napisał:

Tak jak napisałam wcześniej ,mi smakuje obłędnie.Kiedyś wpadł mi w ręce ten przepis,wprawdzie chodziło o przyrządzenie potrawy z mieszanki owoców morza ale stwierdziłam ,że jest super i teraz stosuję go do krewetek ,małży czy co tam mam.Boczek drobniutko posiekany,czerwona cebula również i koniecznie ząbek czosnku.

Mogłabyś umieścić przepis w poradniku bo jest ciekawy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Joy napisał:

@Blondija gdyby mnie tylko było na to stać,to żarłabym owoce morza i ryby (surowe też) na okrągło :) 

Nie przepadam za owocami morza ,,chodz większośc lubię,,oprócz muszelek,,beee,,,krewetki też jem rzadko ,,bo nikt nie lubi,,:smutek: tak jak sushi  ,,jak jadę do siostry na drugi kontynent to tam się objadam ,bo tam kochają jesc te wszystkie stwory inne,,,i tam smakuje mi bardzo sushi, :hura: zdrowe jedzonko te owoce morza,,,ale takie świeże jak sprzedają prosto przy wodzie,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Andrew napisał:

Już ja Cię poznałem Ty modliszko, diable wcielony. Najpierw rozkochasz w sobie, a potem rzucasz . ;).

A co do zajęcia czy tez zajętości, to i owszem, zajęć mam wiele, a to kosztuje sił sporo żeby się odpowiednio wywiązać. ;)

@Andrew ta @fioletowa.mysz to bomba,,:hura:,podpalantus zawsze dobry i to potrafi -brawo,,a czemu rzuca??? to jest pytanie !!! czemu,,,czemu,, kto jest winny?  a teraz cisza ,,bo wszyscy się dowiedzą ,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

@Andrew ta @fioletowa.mysz to bomba,,:hura:,podpalantus zawsze dobry i to potrafi -brawo,,a czemu rzuca??? to jest pytanie !!! czemu,,,czemu,, kto jest winny?  a teraz cisza ,,bo wszyscy się dowiedzą ,,,

Nic dodać i niczego nie dzielić. Taka jest ta Fioletowa, naobiecuje , a potem ...... cisza. Trawę niebawem śnieg przysypie i będzie wymówka, że jak to , na śniegu ? Na śniegu to tylko bałwan..... :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Andrew napisał:

Już ja Cię poznałem Ty modliszko, diable wcielony. Najpierw rozkochasz w sobie, a potem rzucasz . ;).

A co do zajęcia czy tez zajętości, to i owszem, zajęć mam wiele, a to kosztuje sił sporo żeby się odpowiednio wywiązać. ;)

Tobie bym nawet głowy nie odgryzła:szydera: A poza tym ja nie rozkochuję nikogo! Ja się tylko zauroczam, czy jak to poprawnie powiedzieć? Intelektem! Bo mózg i sposób jego używania to jest coś co najbardziej mnie kręci. I nie mam tu na myśli rozkoszy kulinarnych:hura:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andrew napisał:

Nic dodać i niczego nie dzielić. Taka jest ta Fioletowa, naobiecuje , a potem ...... cisza. Trawę niebawem śnieg przysypie i będzie wymówka, że jak to , na śniegu ? Na śniegu to tylko bałwan..... 

To Ty miałes mnie w szpitalu odwiedzić! Z kwiatami! I nawet myslałam,że siatke pomarańczy przytargasz:d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andrew napisał:

Nic dodać i niczego nie dzielić. Taka jest ta Fioletowa, naobiecuje , a potem ...... cisza. Trawę niebawem śnieg przysypie i będzie wymówka, że jak to , na śniegu ? Na śniegu to tylko bałwan..... :d

Tak ma być:szydera: a jesteś fajny??

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

To Ty miałes mnie w szpitalu odwiedzić! Z kwiatami! I nawet myslałam,że siatke pomarańczy przytargasz:d

I co? obiecanki cacanki a głupiemu radośc,,,:hura: boże fioletka co Ty robiłaś w szpitalu? sprzątaczka?  gdzieś czytalam artykuł, wszyscy w szpitalu to sprzątacze,,co za czasy:grzmotnąć:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Tak ma być:szydera: a jesteś fajny??

Że ja mam być fajny ? Wręcz przeciwnie. Należę do tej nielicznej części społeczności, co nie dość , że mówią co myślą ale jeszcze do tego prawdę. A co, stać mnie na to ... :trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

To Ty miałes mnie w szpitalu odwiedzić! Z kwiatami! I nawet myslałam,że siatke pomarańczy przytargasz:d

Jakbyś zawiadomiła, że jesteś w szpitalu, to pewnie bym Ci choć współczuł. Albo jakby było całkiem źle, to może bym i dobił. :p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Andrew napisał:

Że ja mam być fajny ? Wręcz przeciwnie. Należę do tej nielicznej części społeczności, co nie dość , że mówią co myślą ale jeszcze do tego prawdę. A co, stać mnie na to ... :trele:

Mnie też stać na dużo,,ale już nie będe się rozpisywać,,kłamczuchą nie jestem,:grzmotnąć: do jasnej ciasnej:przekleństwa:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Tobie bym nawet głowy nie odgryzła:szydera: A poza tym ja nie rozkochuję nikogo! Ja się tylko zauroczam, czy jak to poprawnie powiedzieć? Intelektem! Bo mózg i sposób jego używania to jest coś co najbardziej mnie kręci. I nie mam tu na myśli rozkoszy kulinarnych:hura:

Uważaj tylko z tym intelektem oraz organem do myślenia, bo jak się nadmiernie nadmiesz, to możesz wylewu jakiegoś dostać czy udaru albo nawet pęknąć. I co zostanie ?   :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Joy napisał:

Tak jak napisałam wcześniej ,mi smakuje obłędnie.Kiedyś wpadł mi w ręce ten przepis,wprawdzie chodziło o przyrządzenie potrawy z mieszanki owoców morza ale stwierdziłam ,że jest super i teraz stosuję go do krewetek ,małży czy co tam mam.Boczek drobniutko posiekany,czerwona cebula również i koniecznie ząbek czosnku.

Mogłabyś umieścić przepis w poradniku bo jest ciekawy . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Andrew napisał:

Ależ nie twierdziłem niczego takiego. Pytałaś o mnie, to odpisałem. 

żartuję przecież  ,,, :szydera: dziękuję ,, lubię ludzi prawdomównych,,,no to teraz szybko po kwiaty i pomarańcze dla @fioletowa.mysz -wyślij jej pocztą,,jak nie możesz dojśc,,też się ucieszy,,:cmok: da buziola

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Blondi napisał:

I co? obiecanki cacanki a głupiemu radośc,,,:hura: boże fioletka co Ty robiłaś w szpitalu? sprzątaczka?  gdzieś czytalam artykuł, wszyscy w szpitalu to sprzątacze,,co za czasy:grzmotnąć:

Pacjentka bylam. Ale bez kaftana pozwolili mi lezec. Chociaz w narkozie to nie pamietam w co bylam odziana. Chyba ekosķórę?:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Andrew napisał:

Uważaj tylko z tym intelektem oraz organem do myślenia, bo jak się nadmiernie nadmiesz, to możesz wylewu jakiegoś dostać czy udaru albo nawet pęknąć. I co zostanie ?   :szydera:

Uroda. Zawsze to lepsze niż nul. Jak u pierwotniaków na ten przykład:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...