Skocz do zawartości

Niskie wynagrodzenia w pracy opiekuna.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Joy napisał:

Gorzej jak taki jeden z drugim zechce przyszpanować przed sąsiadami i zacznie biegać z gołym tyłkiem coby każdy owe pieczątki zobaczył :szydera: To dopiero będzie cyrk:haha:

A  niech biegają ...ważne , żeby mi nie odbiło . Wtedy byłby wstyd ...dla opiekuństwa całego ...włącznie z Forum OPR...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, foczka63 napisał:

A gdzie to dyplomowany widział oferty za 500???Chyba na rumuńskich portalach,he he .

 

 

Na mongolskich forach opiekunkowych można za 500€ opiekować się stadem baranów. Z tym ,że od września do marca...Firma zwraca za dojazd przez pustynię Gobi i daje zgrzewkę wody oraz kij do odganiania wilków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dypl.Opiekun medyczny napisał:

Nie zajmuję się proszę Pani gotowaniem , ani praniem. Od tego jest inny personel . Pracuję w prywatnej placówce medycznej. 

no patrz pan...a ja piore, gotuje i...mam paliatywna...a nie ujmuje to mojemu poczuciu wartosci...i tez poniekad pracuje..w prywatnym mieszkaniu...to w sumie taka niby...placowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, w sprawie zalewu taniej, ukraińskiej siły roboczej... Na Bawarii w dobrym tonie było: zakupy co najmniej Edeka, czy Rewe, prywatne masarnie i piekarnie, a jak opiekunka to z Polski .., bo też z wyższej półki :d Myślę, że w innych landach jest podobnie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, dypl.Opiekun medyczny napisał:

Witam serdecznie. Właśnie wczoraj rozmawiałem z paniami z największych polskich agencji pośrednictwa pracy dotyczących zarobków. Pani same stwierdziły,iż wynagrodzenia od paru lat według ich prognoz miały wzrastać, lecz "dzięki" polskiemu personelowi pracowniczemu tzw. opiekunek bez żadnego wykształcenia wynagrodzenia wręcz są z roku na rok niższe. Dlaczego ? Ponieważ nasze kochane panie opiekunki lub raczej "gospodyni domowe" godzą się za tak ciężką pracę pracować za tak marne pieniądze. Jestem tym zirytowany jako dyplomowany opiekun medyczny ! 

Obrażono mnie>:( moja mamusia mnie szkoliła a teraz jestem wepchnięta do worka nieuków:smutek: ja też jestem strasznie zirytowana Twoim wpisem dyplomowany opiekunie medyczny,, mam też dyplomy, do głowy by mi nie przyszło chwalić się swoimi osiągnięciami,,, a jeszcze zapytam ,,a te panie z największych polskich agencji coś pokończyły ??? czy tak z łapanki po gimnazjum załapały się do pracy za 1000 zł,,,może powinieneśc tytułować ten post do Pan pracująch w Pl,,,pa medyczny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, dypl.Opiekun medyczny napisał:

Witam serdecznie. Właśnie wczoraj rozmawiałem z paniami z największych polskich agencji pośrednictwa pracy dotyczących zarobków. Pani same stwierdziły,iż wynagrodzenia od paru lat według ich prognoz miały wzrastać, lecz "dzięki" polskiemu personelowi pracowniczemu tzw. opiekunek bez żadnego wykształcenia wynagrodzenia wręcz są z roku na rok niższe. Dlaczego ? Ponieważ nasze kochane panie opiekunki lub raczej "gospodyni domowe" godzą się za tak ciężką pracę pracować za tak marne pieniądze. Jestem tym zirytowany jako dyplomowany opiekun medyczny ! 

Tak sobie Ciebie czytam , dypl. opiekunie medyczny i zastanawiam się skąd znam ten ton i arogancję . Kiedyś pojawił się na tym forum ,/ były oficer wojska polskiego/ , który pisał pisma do ministerstwa ze skargami na biedny los opiekunów mających  problem ze znalezieniem pracy w opiece z powodu płci .  Ten pan w poprzednim forumowym wcieleniu , był inżynierem , chyba rolnictwa . Przemawia przez Ciebie podobna irytacja i obawiam się , że pojawiłeś teraz w kolejnym wcieleniu , tym razem bardziej branżowym . 

Jeżeli się mylę , to z góry przepraszam 

     Pozdrawiam      tzw. opiekunka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

Tak sobie Ciebie czytam , dypl. opiekunie medyczny i zastanawiam się skąd znam ten ton i arogancję . Kiedyś pojawił się na tym forum ,/ były oficer wojska polskiego/ , który pisał pisma do ministerstwa ze skargami na biedny los opiekunów mających  problem ze znalezieniem pracy w opiece...

Niejaki Paolo przez jego skargi wyleciał za free z forum. Pewnie kiedyś wróci. On...Ten Paolo. 

Edytowane przez Zygmunt 3 Faza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, violka napisał:

Tak sobie Ciebie czytam , dypl. opiekunie medyczny i zastanawiam się skąd znam ten ton i arogancję

Właśnie też nad tym myślałam, czy to nie był niejaki Henk czy tak jakoś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zygmunt 3 Faza napisał:

Oby był ...Ostatnio policzył swoje bany z ostatnich 3 lat i posiada ich 26 a jest tendencja wzrostowa...Znaczy się nieszczęście on ma. Jakieś...

Tak się dzieje jak ktoś się wiecznie wychyla O.o Bo albo jest tak młodziutki, albo zapomniał już wyliczanki : Palka, zapałka, dwa kije. Kto się nie schowa,  ten kryje! xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Zygmunt 3 Faza napisał:

Oby był ...Ostatnio policzył swoje bany z ostatnich 3 lat i posiada ich 26 a jest tendencja wzrostowa...Znaczy się nieszczęście on ma. Jakieś...

Żeby było już tak całkiem branżowo ,to chodząca kupa nieszczęścia .:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BabaJagusia napisał:

No dobra.Tera trza do Gera zwracać się per Dyplomowany Opiekunie,do Fioletty-magister.Do mnie normalnie:zwyczajna gosposia jestem:p

A weź wypluj te słowa! Ja jestem kwalifikowana dupomyjka obecnie. I jakos tak dobrze mi z tym:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

Żeby było już tak całkiem branżowo ,to chodząca kupa nieszczęścia .:haha:

Taka jakaś dziwna KOLEJ...losu. Najpierw jeździł co noc z babką do Kudowy, później był u gościa co ma semafor i słupki kolejowe w ogrodzie a ostatnio u połamańca co ma więcej zakładanych szyn na siebie niż jest rozjazdów na Centralnym w stolycy. Na bank teraz trafi do dróżnika lub konduktora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...