Skocz do zawartości

Czy warto w ogóle dyskutować?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Znasz stare przysłowie pszczół o tym,że jak sie uderzy w stół to nożyce sie odezwą? Na pewno znasz, przeciez nie uważasz się za wydmuszkę? Rozwinę myśl. Bez względu na to jak wielkie masz o sobie mniemanie, nie każdemu sen z powiek spędza Twa postać wirtualna.  I nie każdego życie toczy sie wokół Twojej osoby. Odrzuć trochę tego egocentryzmu, niech pozostanie zdrowy egoizm, to przestaniesz latać i siać ferment tą niezdrową podejrzliwością. 

Co do wydmuszek to musze sie uśmiechnąć. Te porządnie wydmuchane nie bywają sfrustrowane. Tym sfrustrowanym wścieklizna przez palce skapuje. Moze warto sie zaszczepić? :)

A teraz zegnam ozięble z domieszką ironii. Oraz bez odbioru Houston! Jakoś nie znajduje radości w biciu piany z powietrza. W przeciwieństwie do Ciebie, co widać na załączonym obrazku. Na wszelki wypadek dodam,że OBRAZEK to taka metafora.

A na zakończenie mały cytacik, autora niestety nie pamiętam.

Pusty bęben nigdy nie będzie grał pierwszych skrzypiec. 

 

 

"Odpimpkuj " się ode mnie .

 Niektórzy ludzie są jak kameleony doskonale się maskują zmieniając barwę np.z szarej na fioletową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, INEZ napisał:

"Odpimpkuj " się ode mnie .

 Niektórzy ludzie są jak kameleony doskonale się maskują zmieniając barwę np.z szarej na fioletową.

Ale mi pojechalaś po bandzie! Ale czad! Aż krew piętami mi spłynęła do piwnicy. A dodam,że mieszkam na drugim piętrze. Sorry, ale zabawna jesteś:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Dodzisława napisał:

Warto dyskutować, pod warunkiem że ma się z kim. Niedopuszczanie argumentów partnera w dyskusji, złośliwosci i inne pierdy dyskwalifikują z marszu dyskutanta. No chyba, że chce sobie dyskutować sam ze sobą :d , niech więc czyni to na zdrowie. Jest również gatunek dyskutantów, ktorzy bez względu na temat dyskusji i poglądy, wiecznie są w opozycji. Nie wiem czy to dywersja, czy głupota czy o co kamman? Szukanie słomki do oka ciągle i wciąż.....to taki sposób na popularność czy raczej objaw braku popularnosci? No ale w sumie się nie dziwię, bo ......no cóż.......: :d :d 

Dokładnie.

Ten wątek to od początku jakieś nieporozumienie. Personalnych wycieczek i uszczypliwości więcej niż gdziekolwiek indziej.

 

Usunięto kilkanaście postów. Proszę trzymać się tematu głównego. Prowokowanie kłótni, docinki i odchodzenie tematu są niezgodne z regulaminem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...