Skocz do zawartości

Premie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 
Pensja do 1400€ na rękę. Tylko do 15.12 Premia Św. 200-500€ 
 
 

Nic dodać nic ująć   taka oferta tylko się bić  o ten wyjazd...oby tylko było to na fakcie.Ciekawi mnie tylko skad ta Agencja ma pieniądze na takie Premie świąteczne!Od Mikołaja  ha ha

Właśnie się zastanawiam skad ta Agencja ma pieniądze na premie ?jednym zabiera z poboru drugim daje tak na to wygląda bo przecież te wszystkie pieniądze są od rodzin PDP,bo rzecz jasna szefowa Agencji nie płaci ze swoich bo to nie zakład produkcyjny,który dzieli się dywidendą .Dla mnie jest to sytuacja nie klarowna.

czekam na Wasze opinie oraz opinie z Agencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matkapolka

Mnie bardziej dziwi ich wysokość i że dziewczyny zmuszone sytuacją muszą się na te śmieszne kwoty łapać a tych premii będzie jeszcze więcej bo agencyjek jest już dziesiątki. U mnie w mieście naliczyłam ich już 4 a przecież trwa walka o święta, bo my chcemy bardziej zjeżdżać niż wyjeżdżać. Nie wie ile musieliby mi dać, żebym zrezygnowała ze świąt w pl bo napewno nie 200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gość matkapolka napisał:

Mnie bardziej dziwi ich wysokość i że dziewczyny zmuszone sytuacją muszą się na te śmieszne kwoty łapać a tych premii będzie jeszcze więcej bo agencyjek jest już dziesiątki. U mnie w mieście naliczyłam ich już 4 a przecież trwa walka o święta, bo my chcemy bardziej zjeżdżać niż wyjeżdżać. Nie wie ile musieliby mi dać, żebym zrezygnowała ze świąt w pl bo napewno nie 200.

no tak ,ale nie zastanawia Cię fakt skąd są te pieniądze ,bo mnie tak.Agencja taka moim zdaniem jest nieuczciwa ,bo robi się dobrym Mikołajem ,ale czyimś kosztem.Prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Premie są tak powszechne, że równie dobrze mógłbyś zapytać czyim kosztem są premie dla pracowników piekarni. Co ma piekarz zapytać szefa czyim to kosztem? ;) To normalne, że część zarobku idzie na premie, nagrody, promocje itd. by zachęcić klientów do produktu, a pracowników do lepszej pracy. Zresztą z tego co mi wiadomo to agencje od pdp dostają premie za święta i nimi kuszą opiekunki.

a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,Agencji nie porównuj do Piekarni bo tam jest produkcja i dywidendy są dzielone są na załoge i szefostwo .Natomiast jak zauważyłaś pieniadze na Premie  Agencja otrzymuje od rodzin PDP.Nie ulega wątpliwości ,że to wszystko dzieje się kosztem opiekunów.Ktoś otrzyma ,ktoś nie.Chyba ,ze Agencja jest tak oszczędna i w ciągu roku zaoszczędzi pieniążki ze swoich zarobionych pieniedzy ,co jest bardzo wątpliwe,znając ich zachłanność (nie wszystkie są takie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, adamos1 napisał:

no tak ,ale nie zastanawia Cię fakt skąd są te pieniądze ,bo mnie tak.Agencja taka moim zdaniem jest nieuczciwa ,bo robi się dobrym Mikołajem ,ale czyimś kosztem.Prawda?

I  tu masz rację. Agencje robią tak: zgłasza się nowa opiekunka na daną stellę kusząc się na ową premię. Otrzymuje stawkę niższą aniżeli ta, która z tej stelli zjeżdża. Znam tę wersję z autopsji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Skąd się biorą pieniądze na premie ? a własnie to tak wygląda:

rodzina PDP  dostaje rachunek np, za grudzien zapłacić nie 2000 euro jak zawsze, a 2200 euro bo te 200 więcej to dla opiekunki.Tak było u mnie.Agencyjki wyciągną tą premie od rodzinki, nic od siebie .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...