Skocz do zawartości

Badanie na temat opieki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

Do przeprowdzenia projektu badawczego ponownie szukamy osób, które aktualnie pracują w całodobowej opiece w Berlinie i pochodzą z Polski. Badanie przeprowadzane jest w Berlinie i trwa około 45 minut i wynagrodzone jest kwotą 50 euro.
Gwarantujemy pełną anonimowość i dyskrecję.
Kontakt w języku polskim: przez SMS/WhatsApp pod numerem +49 1628701148 albo pod adresem mailowym [email protected].
Więcej informacji znajdą Państwo równie na naszej stronie internetowej www.pflegestudie-berlin.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, badanieBerlin napisał:

Dzień dobry!

Do przeprowdzenia projektu badawczego ponownie szukamy osób, które aktualnie pracują w całodobowej opiece w Berlinie i pochodzą z Polski. Badanie przeprowadzane jest w Berlinie i trwa około 45 minut i wynagrodzone jest kwotą 50 euro.
Gwarantujemy pełną anonimowość i dyskrecję.
Kontakt w języku polskim: przez SMS/WhatsApp pod numerem +49 1628701148 albo pod adresem mailowym [email protected].
Więcej informacji znajdą Państwo równie na naszej stronie internetowej www.pflegestudie-berlin.de

To badanie to w jakim kierunku ? znaczy się co chcecie zbadać? bo jeżeli to czy pracując w opiece można być normalnym to odpowiem ,że tak wnioskując po sobie ale sama jestem ciekawa jaki będzie wynik tych badań .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, violka napisał:

To forum jest skarbnicą wiedzy , więc poco przeprowadzać badania na jednej czy kilku osobach ? 

Jest wiele powodów, m. in. interesują nas osobiste doświadczenia opiekunów, które chcemy ze sobą porównać. W tym celu ułożyliśmy ankietę, która w sposób oszerny zbiera i sumuje informacje na ten temat. Niestety posty na forum nie są wystarczająco szczegółowe i ustrukturyzowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, badanieBerlin napisał:

Jest wiele powodów, m. in. interesują nas osobiste doświadczenia opiekunów, które chcemy ze sobą porównać. W tym celu ułożyliśmy ankietę, która w sposób oszerny zbiera i sumuje informacje na ten temat. Niestety posty na forum nie są wystarczająco szczegółowe i ustrukturyzowane.

Jaki jest cel tego badania? Czy to poprawi nasza sytuacje i zagwarantuje nam respektowanie naszych praw? Czy to tylko pro forma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, badanieBerlin napisał:

Jest wiele powodów, m. in. interesują nas osobiste doświadczenia opiekunów, które chcemy ze sobą porównać. W tym celu ułożyliśmy ankietę, która w sposób oszerny zbiera i sumuje informacje na ten temat. Niestety posty na forum nie są wystarczająco szczegółowe i ustrukturyzowane.

Proponuję skontaktować się z @Moderatorem . Ja osobiście wypełniłabym taką ankietę , tu na forum . Można dodać też anonimowe odpowiedzi , dla tych bardziej bojazliwych . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja córka jest socjologiem i wiem że nie każda ankieta nie podpisana osobiście może być uwzględniana w badaniach. Czasem tylko bezpośrednia rozmowa może wchodzić w rachubę.

Jeśli jednak może być ankieta przez internet to ja też wypełnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Moja córka jest socjologiem i wiem że nie każda ankieta nie podpisana osobiście może być uwzględniana w badaniach. Czasem tylko bezpośrednia rozmowa może wchodzić w rachubę.

Tak jak Maria Jolanta pisze, konieczne jest osobiste zjawienie się przy ankiecie, mimo to dalej pozostaje anonimowa. Nie pytamy o żadne dane osobowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...