Skocz do zawartości

Wazne informacje dla opiekunek starszych osob w niemczech w prywatnych domach!


Gość Iga i Marcin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.04.2023 o 13:57, Gość VIKING napisał:

JAK JA CZYTAM TYCH PSEUDO-NIEMCOW CO PIERDOLA O OPIEKUNKACH I OPIEKUNACH TOTALNE PIERDOLY TO MNIE SZLAG TRAFIA. OTOZ GLUPI FACHOWCY OD PRZEPISOW PO PIERWSZE; PRZEPISY MOWIA O PRACOWNIKACH MEDYCZNYCH !!! OPIEKUNKA ZWYKLA ZWANA POMOC DOMOWA ALBO PERSSONAL-ASSISTANT NIE MOZE WYKONYWAC PRAC ZWIAZANYCH Z INGERENCJA W CIALO CHOREGO, TYLKO PERSONEL MEDYCZNY - PFLEGEDIENST, OPIEKUNKA MOZE TYLKO NAGOTOWAC ZARCIA, UMYC CHOREGO, OPRAC LUB TRANSFEROWAC CHOREGO , DUPE MU UTRZEC W TOALECIE. TAK I ZAPEWNE DO TEGO POTRZEBUJE UKONCZENIA SPECJALNYCH KURSOW, A NAJLEPIEJ STUDIOW MEDYCZNYCH. JAK CZYTAM TYCH GLUPICH POLACZKOW KTORZY MIESZKAJA NA STALE W NIEMCZECH, TO MNIE SZLAG TRAFIA NA ICH GLUPOTE, JEDEN TO NAWET CHCIAL DONOSIC DO WLADZ, WIDOCZNIE WCZESNIE TATUS, ALBO DZIADEK TO ROBIL NA GESTAPO

Pisałam o tym dzisiaj, że same sobie poniekąd jesteśmy winne i nie ma co zrzucać wszystkiego na agencje... Niejedna wbije w cenie zastrzyk byleby pracować i zostawmy na boku wątki społeczne bo tym sposobem to zaraz zaczniemy tych biednych seniorów operować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gość Magdalenka Dokladnie przeciez ta dyskusja ciagnie sie latami a panstwo niemieckie jakby chcialo to by to uregulowalo prawnie,ale  w zwiaku z ubozeniem spoleczenstwa niemieckiego  panstwo przymyka na to oczy bo to sie wszystkim zainteresowanym stronom oplaca.A straszenie kogos zollamtem,finanzamtem jest niepowazne.Niektorzy wyssali to z mlekiem matki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2023 o 11:07, Renata K. napisał:

mamy status

Hooo, znam jednego "doktora" w opiece, który ciężkiemu przypadkowi pacjenta z neuroboreliozą, zalecał odstawianie leków zapisanych też przez dr neurologów ale z Dortmundu. Ten miał STATUS. Nic mnie w opiece nie zdziwi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...