Skocz do zawartości

Rozmowy przy łódce


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Może tak być ...jak prawisz . Coś tylko przez mgłę pamiętam ...i mgli ...mgli mnie okrutnie :szydera:

Ja mam taki niesmak w ustach, że nawet szampanskoje za grubą kasę może nie pomóc...:szydera: Może jakiegoś wiskacza jednak siorbniemy? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ja mam taki niesmak w ustach, że nawet szampanskoje za grubą kasę może nie pomóc...:szydera: Może jakiegoś wiskacza jednak siorbniemy? :haha:

Zbyt długo w ustach trzymałaś i skisło????He he he.W robocie sie nie pije,ot i kara :)Teraz nic tylko goracy ocet:):):)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ja mam taki niesmak w ustach, że nawet szampanskoje za grubą kasę może nie pomóc...:szydera: Może jakiegoś wiskacza jednak siorbniemy? :haha:

Wiskacz mi myszami zalatuje ...a tych boję się strasznie ....koniak ...niee...lepszy bimber , bo tańszy a podobnie capi ....Tylko czysta , przeźroczysta ....i upić się ...upić ...na wieki...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To ma być klinik?!!!:słabo:  Ja szmpanskoje poproszę...:szydera: Takie coś to Octoberfestkaca się nada, a nie do Zamku...:szydera:

Ty nie marudź,szampana wypiłyście wczoraj.Co ja milionerem jestem czy jak?:szydera:Następnego dopiero po pierwszym kupię,bo debet mi grozi:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wiskacz mi myszami zalatuje ...a tych boję się strasznie ....koniak ...niee...lepszy bimber , bo tańszy a podobnie capi ....Tylko czysta , przeźroczysta ....i upić się ...upić ...na wieki...:szydera:

To czekaj...na jednej nodze skoczę....:szydera: Tylko te wieki to mi się nie podobają...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

To czekaj...na jednej nodze skoczę....:szydera: Tylko te wieki to mi się nie podobają...:szydera:

Skacz ....tylko dobrze wyjdź z progu ....a ...i o telemarku nie zapomnij :szydera:

Bo...kochać nie warto ...całować nie warto ...a jedno co warto ...to upić się warto ....Kurde ...jak to leciało ? ...No mówiłam , że mam luki w pamięci ?!:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

Wypić ,wypłukać,ale na globusa to nie wiem czy da radę,zależy jaki duży ten globus :):):)

Ruski ...taki sześć na dziewięć ....i ...jeszcze mi rośnie ! ....Po kiego tak się nawaliłam ....Mamuśkuuuu....ktoś mi kamienie we łbie przetacza !!!:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Skacz ....tylko dobrze wyjdź z progu ....a ...i o telemarku nie zapomnij :szydera:

Bo...kochać nie warto ...całować nie warto ...a jedno co warto ...to upić się warto ....Kurde ...jak to leciało ? ...No mówiłam , że mam luki w pamięci ?!:szydera:

https://www.youtube.com/watch?v=EcipyROBOeI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Joy napisał:

Lycyna wiesz,że bardzo Cię lubię i zawsze z przyjemnością czytam Twoje wpisy.Ale ten mnie mocno zirytował,kompletnie nie rozumiem o co Ci chodzi?Postawiłaś wiele zarzutów ale tak jakoś ogólnie,jak dla mnie to wybacz ale "dużo słów ,mało treści " w tym. Mnie też nie interesują zaszłości forumowe i też uważam,że nie ma co odkopywać staroci ale to Inez prosiła o powrót do tej wypowiedzi Moderatora ze stycznia.I to w dwóch wątkach "forumowy flirt" i :sentencje na dziś" Violka tylko przeniosła temat tutaj ,żeby nie zaśmiecać wątków tematycznych.Uważam,że zrobiła dobrze,właśnie po to aby na forum był porządek,Swoją drogą Moderator mógł jej za to podziękować,no ale coż :( .Piszesz,że forum zrobiło się tłoczne a jakie ma być? Limit 100 użytkowników czy jak? Że za dużo klepiemy? Owszem,po to są wątki takie jak rozmowy przy kawie czy wódce.A może chodziło Ci o zaśmiecanie wątków tematycznych?Jeśli tak to tu się z Tobą zgadzam.Natomiast nie rozumiem tego zdania o korporacji.Wiesz ja zawsze pracowałam u siebie i nie znam korpo życia ale wydaje mi się,że jeśli tam jest rywalizacja to w jakimś celu(awansu,podwyżki) Lecz tutaj na forum zupełnie nie widzę sensu aby ze sobą rywalizować.Po co?Ale skoro to nam zarzucasz to pewnie wiesz i powiesz.Tak popatrzyłam na Twój Awatarek i masz popełnionych prawie 5 tys postów,czyli też do milczków nie należysz :) . A na koniec dodam,że zrobiłam już kawę i chodź sobie razem przy dymku posiorbiemy:cmok:

wstaaaaaaaaalam dopiero ale ide ide...a zasadzie szuram lapciami....dawaj no ten kubek ....a plujka chociaz???

a pro po....mysle ze te moje pare tysiecy wpisow blao wygladaja na tle innych ale nie rywalizacja tu jest wazna...inteligentna kobitko....ida  mojego wpisu byla zupelnie inna 

a na fajurka idziemy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Lucynka...lubię ciebie...ale to co tu napisałaś to jakaś mowa-trawa. Bez ładu, składu i sensu, choć z pozoru tchnie merytoryką.. Wchodzisz momentami, coś przeczytasz, nie znasz całości, a swoim postem atakujesz wszystko i praktycznie wszystkich. I faktycznie...gdyby były mordki ja dałabym pierwszą. Ale masz rację pod jednym względem...to nie ubecja...cokolwiek miałoby znaczyć to słowo w kontekście tego co napisałaś. 

nie atakuje ale wyrazam swoje zdanie kolezanko ....nie napadam slownie na ludzi personalnie ale opisuje swoje wrazenia....

mysle mirell ze kazdy z nas dokladnie tak robi....opisuje swoje wrazenia...jedno robia to jednym zdaniem inni...potrzebuja calej kartki papieru :haha:

powtorze to co napisalam joy...icel mojego wpisu byl zupelnie inny ale...no wlasnie....

ide zapalic dawaj

a mordek....mozesz dac...wezme do kolekcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

nie atakuje ale wyrazam swoje zdanie kolezanko ....nie napadam slownie na ludzi personalnie ale opisuje swoje wrazenia....

mysle mirell ze kazdy z nas dokladnie tak robi....opisuje swoje wrazenia...jedno robia to jednym zdaniem inni...potrzebuja calej kartki papieru :haha:

powtorze to co napisalam joy...icel mojego wpisu byl zupelnie inny ale...no wlasnie....

ide zapalic dawaj

a mordek....mozesz dac...wezme do kolekcji

Dużą masz tą kolekcję? :haha:No wiesz, bo jak zacznę,  to że być problem z powiększeniem regału...:szydera: Jaram właśnie...powiększam krzywą nikotynową...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Uzupełniłam lekturę ....Chciałam napisać , że po wczorajszej balandze łeb mi napitala ....suszy jak jasny gwint ....noo...to są skutki pogaduch przy wódce :szydera:@lucyna.beata....nie wczytywałam się dokładnie w napisanego przez Ciebie posta , aleee....niby dążysz do zgody ...niby próbujesz godzić .....to wszystko to takie NIBY ! ....Zwróciłam uwagę na " lisa w kurniku "...." tłok " i tym podobne określenia ....No tak ...masz rację ....tłoczno zrobiło się od czasu , kiedy desant z Hiltona tutaj wylądował , ale i tak nie do końca tłoczno , bo nie wszyscy desantowcy regularnie piszą ....Możliwe , że Ty to inaczej odbierasz ...masz takie prawo i gitarra ...ale to nie jest ładne , miłe ....co napisałaś ....

Bez urazy ...czy kogoś lubię ...czy jest mi obojętny ( bo takich , których NIE LUBIĘ ....po prostu nie ma ! ) nie przeszkadza mi , że pisze ...uczestniczy w dyskusjach ...żartach ...Tobie widocznie przeszkadza TŁOK ....Trudno ...musisz się z tym pogodzić , bo myślę ( czasem jeszcze tak ! ) , że na Twoje życzenie nikt nie będzie usuwać się gdzieś za krzaki , czy to będzie Tobie się podobało , czy nie to już Twój problem ...nie nasz ....

Sorry ...ale ja tak odebrałam Twojego posta ( jego treść ...częściowo ) i chyba też mi wolno ?

Edytowałam , bo ....gdyby były czerwone mordojebki to tak jak @Mirelka1965...dałabym Ci Lucynko takiego .....chociaż też Cię lubię , ale bym mordeczką walnęła i już , bo absolutnie nie podoba mi się to co napisałaś .

wolno ci  ...masz do tego prawo...jak kazdy z uzytkownikow...ja rowniez...wyrazic swoje opinie 

nie takie posty tu bywaja pisane jak moj i tez trzeba to przetrawic ...i forumkowicze daja rade...a sa  bardziej...spersonalizowane prawda? 

no to idziemy zapalic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Dużą masz tą kolekcję? :haha:No wiesz, bo jak zacznę,  to że być problem z powiększeniem regału...:szydera: Jaram właśnie...powiększam krzywą nikotynową...:szydera:

nie liczylam wiec trudno powiedziec ile sie nazbieralo ale...cos moze tam mam

z desek zbije albo szoguna poporsze on lubi majsterkowac ha ha ha 

czekaj tylko podpale fajke i sie zaciagne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...