Skocz do zawartości

Rozmowy przy łódce


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Teresadd napisał:

A tak w ogóle,to z nazwą topiku kołtuństwo  wylazło.Śmieszne.Nie będę udawać świętej.Teresy.O Helenie nie wspomnę.Chyba można oddzielić państwo od" kościoła".:dobrze:

Kiedyś pracowałem w Płocku (1980-82). Ładne miasto. Jak odwiedziłem je rok temu to bardzo się rozrosło. Nie poznałem!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, INEZ napisał:

O mnie możesz śmiało pisać włos Ci z głowy za to nie spadnie ;)

Primo, z Tobą żadnej łódki i innych napojów uważanych za wyskokowe nie piłem.

Secundo, nie wiem co lubisz - białą, kolorową, białe, czerwone, piwo, czy inne, więc nie mogę wyrazić opinii nie znając Ciebie. Ot taka dyskusja dla dyskusji.:) Bez obrazy kogokolwiek...

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kris napisał:

Primo, z Tobą żadnej łódki i innych napojów uważanych za wyskokowe nie piłem.

Secundo, nie wiem co lubisz - białą, kolorową, białe, czerwone, piwo, czy inne, więc nie mogę wyrazić opinii nie znając Ciebie. Ot taka dyskusja dla dyskusji.:) Bez obrazy kogokolwiek...

Nic straconego :) to po primo a sekundo to miło Cię znów widzieć na pokładzie znaczy się na(przy) łódce :cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, INEZ napisał:

Nic straconego :) to po primo a sekundo to miło Cię znów widzieć na pokładzie znaczy się na(przy) łódce :cześć:

Czytam forum, ale staram się nie udzielać! Jest wiele osób na tym forum mądrzejszych, bardziej doświadczonych, oblatanych ode mnie. Cóż ja mogę pomóc i poradzić... A dzisiaj przy łódce mnie trochę poniosło...:d Wybaczcie...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kris napisał:

Czytam forum, ale staram się nie udzielać! Jest wiele osób na tym forum mądrzejszych, bardziej doświadczonych, oblatanych ode mnie. Cóż ja mogę pomóc i poradzić... A dzisiaj przy łódce mnie trochę poniosło...:d Wybaczcie...

prawo glosu ma kazdy:szydera:

ale zgadzam sie ze czasami lepiej pomilczec...to tez dobrze robi

dzien dobry bo my sie chyba nie znamy jeszcze:cześć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Teresadd napisał:

A tak w ogóle,to z nazwą topiku kołtuństwo  wylazło.Śmieszne.Nie będę udawać świętej.Teresy.O Helenie nie wspomnę.Chyba można oddzielić państwo od" kościoła".:dobrze:

Dulszczyzna jak się patrzy ...:szydera:...Nie przejmuj się maleńka ...nie tylko tutaj i nie tylko teraz :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mirelka1965 napisał:

I wszystko jasne...:szydera: Bo wszyscy łódkowicze to jedna rodzina...starsi, czy młodsi...chłopak, czy dziewczyna...:szydera: A czy ona Bols, czy Siwucha.....to pikuś...:szydera: Towarzystwo się liczy...:oklaski:

E...weź na wstrzymanie .... nie bądź wiśnia . Później , około południa będzie ok....Robotę mam z rana ...święto duszowania dr-a....W dwie godziny nie dojdę do siebie ...nie te lata już :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

E...weź na wstrzymanie .... nie bądź wiśnia . Później , około południa będzie ok....Robotę mam z rana ...święto duszowania dr-a....W dwie godziny nie dojdę do siebie ...nie te lata już :szydera:

Se mogiem pozwolić...:haha:Nie dość, że młódka, to jeszcze wczoraj po podwieczorku odpękałam Wellnes i Spa...dla Grafini...:szydera: To co sem bendem żałować...:oklaski: A Siwucha to przebija wszystko...zwłaszcza naturalny kolor na głowie...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

To nie Tobie ...To odnośnie do napisanego przez Ciebie posta a biegało o @kris..., że z łódki nikt go nie wyrzuci ...najwyżej wiosłem przyłoży :szydera:

 

Dzięki za wytłumaczenie z polskiego na "wasze" ale właśnie  @krisa miałam na uwadze :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...