Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Qrczę dziewczyny czy Wy spać nie możecie ? :hahaha:

U mnie kolejny deszczowy dzień, śniadanko zjedzone na biegu bo babuszka ma za niski cukier.

Nie ma problemu, wczoraj wieczorem upiekłam ciasto z bananami to dzisiaj sobie podje. Wczoraj tylko skubnęła bo było późno a ciasto na noc zakazane. :d Za to była córka i bardzo jej smakowało. Zwykły gnieciuch ale pięknie pachnie cynamonem i całkiem nieźle smakuje.

Nastawiłam zakwas i w piątek piekę bułeczki. :d Zostawię w zamrażarce upieczone żeby były jak ja już wyjadę. Bo w przyszłym tygodniu wyjeżdżam. Cieszę się a jednocześnie smucę bo zostawię babuszkę i już do niej nie wrócę....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cieszę się od rana i nie patrzę co za pogoda ,,super ,że się ochlodziło,,mi nie przeszkadza czy to deszcz ,czy pochmurno,,aby nie prażyło jak wariat,,, :kawa: pycha,,   @erika teraz ranna kokoszka ,, u mnie przesunęło się  śniadanko ,,i jeszcze lepiej dla mnie,,dłużej się mogę pindrzyć:hahaha:

@Maria Jolanta a czemu piszesz ,że nie wrócisz do babuszki,,życie pisze scenariusze ,,,może jeszcze wrócisz aby dalej piec i pichcić,,chyba ,że agencję zmienisz,,ja wiem ,że co do niektórych nigdy nie wrócę,,bo zmieniając agencję to już całkiem się rozstajemy ze swoimi PDP,,, ja wiem jedno,,że w życiu bym nie chciała do tej babuszki jechac po Tobie,,tak bym jej nie dogodziła ,,ciastami tymi i bułeczkami,,,chyba ,że bym dostała przypływ energi do pieczenia,,przecież też 6 tortów upiekłam i piekłam je z ogromną ochotą i dlatego takie smaczne wychodziły:hahaha: 

No to dziewczynki do pracy rodacy,,chłopczyki też:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie siedzę i patrzę na spływające krople deszczu . Rozmyślam o wszystkim i o niczym . Naszła mnie taka myśl , że z chęcia obejrzałabym odcinek "Ucho prezesa" , w ktorym Adrian siedzi w gabinecie a prezes w poczekalni . Tylko obawiam sie , że za wczesnie napaliłam sie :hahaha: na takie obrazy.:rozpacz::rozpacz::rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łukasz napisał:

Aczkolwiek piosenka ta nie jest o Adrianie, niemniej przypomniała mi się...ma ponad 50 lat. .rodzice chyba oglądali ten festival, a ja w tym czasie chyba cyckałem nupelka:hahaha:

Taki duży , taki duży,  cyckać mu sie chce :hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak kolacja na tarasie, gorąca herbata, deszcz pada,  chociaż za zimno nie jest. Też cały dzień pada, ostatnio, jakby była ta nawałnica, to podmyło niektóre dzielnice Koeln...ale na szczęście mieszkam trochę wyżej, z tego wynika, haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...