Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W pewnym zamku w DE(to nie bajka)wczoraj byla impreza, jakis ichni festyn.

I prosze namiot agencji PR24:kopara:

Znajoma zaczela wypytywac co i jak.

Pani tokowala slicznie, znajoma pyta ,jak jest ze znajomoscia jezyka u opiekunek.

A pani ,ze ,oh one mowia jak ty i jak ja,,biegle....

Na stwierdzenie, ze znajoma juz miala takie opiekunki ,ktore tylko umialy powiedziec ,,dzien dobry,, a reszta yla tlumaczona telefonem.

Pani : oh mamy rozne stopnie wtajemniczenia  ,,srebrny, zloty,, 

Rozmowie przysluchiwala sie grupka osob.:donos:

Znajoma litosciwie nie wspomniala ze zerwala umowe ta ta slynna agencja, po tym jak dowiedziala,sie,ile zarabia opiekunka(900 ojro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Ryba , no co Ty już tu jesteś !! Co my możemy teraz zrobić ? Za późno drzwi zamykać :szydera:. Pływaj w naszym basenie do woli, uważaj tylko na rekiny, bo tu wiele ich jest i nim spostrzeżesz się , zjedzona będziesz, chyba , że masz nieustający humor na fasadzie wywalony

Co ty Rybeńkę straszysz? :lanie: Tu Ocean Spokojności jest i żadnych żarłaczy nie przewidujemy gościć...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Pstrykaj zdjątka Hanoweru...:szydera: Tierpark masz pod nosem i kanały z łodziami...dawaj...:oklaski:

Ha, ha wczoraj tam zawitałam. Pecha mam jakiegoś, bo baran się do mnie przyczepił i ciągle mnie zagadywał przystojniak : beee....., beeee..... , beee........:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:.... wreszcie nareszcie bez errorów - horrorów.

Upał niemożebny się zapowiada i tak ma być ponoć d 10 czerwca ,a później chwila przerwy i apiać od nowa.:haha:nowa..Lubię ciepło ,ale nieustającą saunę ,to już niekoniecznie .

Fajnego dnia i choć odrobiny ożywczego wiaterku , najlepiej morskiej bryzy...no co rozmarzyłam się.:d...lecę uzupełnić braki forumowe.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:.... wreszcie nareszcie bez errorów - horrorów.

Upał niemożebny się zapowiada i tak ma być ponoć d 10 czerwca ,a później chwila przerwy i apiać od nowa.:haha:nowa..Lubię ciepło ,ale nieustającą saunę ,to już niekoniecznie .

Fajnego dnia i choć odrobiny ożywczego wiaterku , najlepiej morskiej bryzy...no co rozmarzyłam się.:d...lecę uzupełnić braki forumowe.:haha:

Leć, leć...tylko uważaj, bo druty harpie obsiadły i niżej są...nie zahacz przypadkiem...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ryba napisał:

E..., mnie chyba wiekszośc zna:) 

Napisz Im cos , bo zyc nie dadza Baby Jagi jedne :d

Nie martw sie , kazdy z nas to przechodzil)).

Ja to napisalam o sobie na dwie strony , taka dobra jestem :haha::haha::haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...