Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, MeryKy napisał:

Zdarzają się dni, że do syta pojem. Jest lepiej niż na początku. 

Najważniejsze, że nie tracisz poczucia humoru. Ja sama wspominam te moje  miejsca na ostrej  diecie

szczególnie na wesoło, choć wtedy mi do śmiechu wcale  nie było.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, MeryKy napisał:

Jedną odpowiedź już gdzieś mi wcięło. Chyba się nie zapisała?

Basiu mam jedzenie bardzo ograniczone. Zdarzają się dni, że do syta pojem. Jest lepiej niż na początku. 

Jakoś daję radę :d

Jedyne czego mam pod dostatkiem to makarony. Może trafi się nawet jakiś z tamtego wieku? 

 

 

20180417_091123.jpg

A nie jesteś przypadkiem na Gran Canaria? :szok: Bo taką restrykcyjną dietę, to tam na pewno serwują....:przekleństwa: Możesz zdradzić mi tajemnicę, dlaczego tkwisz na takim zleceniu? :donos:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A nie jesteś przypadkiem na Gran Canaria? :szok: Bo taką restrykcyjną dietę, to tam na pewno serwują....:przekleństwa: Możesz zdradzić mi tajemnicę, dlaczego tkwisz na takim zleceniu? :donos:

No bo ma zapasy jedzenia ....odpowiednie  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Odchudzanie, odchudzaniem, ale jednak lepiej robić to na własnych warunkach, a nie na makaronie...i to jeszcze przeterminowanym? >:(

Meryjka to twarda sztuka ...da radę ....Przetrwałam na pierwszej szteli : śniadanie / kolacja kromka chleba z leberwurstem ( obiady ok. ) i jako świeżynka dałam radę to Mery też da ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Meryjka to twarda sztuka ...da radę ....Przetrwałam na pierwszej szteli : śniadanie / kolacja kromka chleba z leberwurstem ( obiady ok. ) i jako świeżynka dałam radę to Mery też da ;)

Ależ ja nie wątpię, że da radę....pytam tylko, dlaczego się męczyć? Pracy jest od groma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A nie jesteś przypadkiem na Gran Canaria? :szok: Bo taką restrykcyjną dietę, to tam na pewno serwują....:przekleństwa: Możesz zdradzić mi tajemnicę, dlaczego tkwisz na takim zleceniu? :donos:

Mam bardzo dużo wolnego czasu. Mogę zwiedzać. Mam swoje własne mieszkanie. Nikt mi do garów nie pluje i w jedzeniu nie miesza. Nawet nie ma Durchfallu i pdp samoobsługowa.

Mam niedoczynność tarczycy, więc problemy ze schudnięciem. A tu proszę, można schudnąć... można i jeszcze za turnus zapłacą :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Odchudzanie, odchudzaniem, ale jednak lepiej robić to na własnych warunkach, a nie na makaronie...i to jeszcze przeterminowanym? >:(

Ja go nie jem. Powiedziałam pdp że to nie moja kolekcja, wiec tego jeść nie będę xd

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MeryKy napisał:

Mam bardzo dużo wolnego czasu. Mogę zwiedzać. Mam swoje własne mieszkanie. Nikt mi do garów nie pluje i w jedzeniu nie miesza. Nawet nie ma Durchfallu i pdp samoobsługowa.

Mam niedoczynność tarczycy, więc problemy ze schudnięciem. A tu proszę, można schudnąć... można i jeszcze za turnus zapłacą :d

Znaczy się, że masz dietę na własne życzenie....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...