Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, aga1 napisał:

Niesamowite, ale w tym negatywnym znaczeniu :( I nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał...szczęśliwa Ameryka :(:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

Wzięło mnie na słuchanie Perfektu....Fajny utwór, ale kto miałby być jego adresatem ? Hmmm...Jola z pl., Mirelka,Viola,a może Heidi,lucyna ? Wybór duży...Mam twardy orzech do schrupania ....tfu, do zgryzienia :haha::haha:

 

Każdej z nas....niewiele możesz dać...na odległość :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, violka napisał:

Nie wciskaj się w paradę :ostrzegam: To było zaproszenie dla mnie :lanie:

Cześć wam Klepuchy :d. One biją się o @Łukasz, a ja na swojego Leoncjo Kuchtę miesiąc będę musiała czekać :(. Dobra wiadomość to taka, że już tydzień z głowy , jezcze 3 i znowu będziemy się droczyć . A kto się czubi , ten się lubi.. Swoją droga wiadomo, że na tym profilu same osoby co do tańca i do różańca są ( moherowy beret też :) )

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Cześć wam Klepuchy :d. One biją się o @Łukasz, a ja na swojego Leoncjo Kuchtę miesiąc będę musiała czekać :(. Dobra wiadomość to taka, że już tydzień z głowy , jezcze 3 i znowu będziemy się droczyć . A kto się czubi , ten się lubi.. Swoją droga wiadomo, że na tym profilu same osoby co do tańca i do różańca są ( moherowy beret też :) )

Nic z tego co napisałaś nie rozumię :$.Dzwoniłam ze 100 razy i za każdym razem tylko po usłyszeniu sygnału zostaw wiadomość O.o:(:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jolantapl. napisał:

Nic z tego co napisałaś nie rozumię :$.Dzwoniłam ze 100 razy i za każdym razem tylko po usłyszeniu sygnału zostaw wiadomość O.o:(:haha:

Do Leoncia ( @RADEK) dzwoniłaś czy do Ciacha ( @Łukasz)? :haha: A może na sex telefon zostawiałaś wiadomość? :telefon: Tylko tu mohery mogłyby nie odbierać :haha:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Do Leoncia ( @RADEK) dzwoniłaś czy do Ciacha ( @Łukasz)? :haha: A może na sex telefon zostawiałaś wiadomość? :telefon: Tylko tu mohery mogłyby nie odbierać :haha:

Chyba mnie dzisiaj coś zaćmiło bo znów nie za bardzo rozumię piszcie trochę mniej skomplikowanym językiem:$:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jolantapl. napisał:

Chyba mnie dzisiaj coś zaćmiło bo znów nie za bardzo rozumię piszcie trochę mniej skomplikowanym językiem:$:haha:

Już łopatologicznie tłumaczę....:szept: @Heidi za @RADEK tęskni..pokrewna jej dusza na urlop na miesiąc pojechała i, nasza koleżanka, jeszcze 3 tygodnie czekać na wieści od wybranka musi :haha:A tego mohera to też nie rozumiem ( chociaż...?), ale udaję, że tak :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Już łopatologicznie tłumaczę....:szept: @Heidi za @RADEK tęskni..pokrewna jej dusza na urlop na miesiąc pojechała i, nasza koleżanka, jeszcze 3 tygodnie czekać na wieści od wybranka musi :haha:A tego mohera to też nie rozumiem ( chociaż...?), ale udaję, że tak :szydera:

Uff wreszcie coś do mnie dotarło O.o:haha: jak przyjedziesz z zakupów to tego mohera spróbujemy rozgryść tfu rozszyfrować :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

Wzięło mnie na słuchanie Perfektu....Fajny utwór, ale kto miałby być jego adresatem ? Hmmm...Jola z pl., Mirelka,Viola,a może Heidi,lucyna ? Wybór duży...Mam twardy orzech do schrupania ....tfu, do zgryzienia :haha::haha:

 

Pomogę Ci w rozgryzieniu tfu schrupaniu tego orzecha .Piosenka "Co jej mogłeś dać"Jacka Lecha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łukasz napisał:

Wzięło mnie na słuchanie Perfektu....Fajny utwór, ale kto miałby być jego adresatem ? Hmmm...Jola z pl., Mirelka,Viola,a może Heidi,lucyna ? Wybór duży...Mam twardy orzech do schrupania ....tfu, do zgryzienia :haha::haha:

 

A teraz szybko znikam , bo zaraz Harpie się na mnie rzucą :haha::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...