Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Moje, moje....ja plagiatów nie czynię >:(

Akurat. Hę ...Hm...>:(. No cóż.... Czysty ręcznik . Tyle Ci powiem -.- . Dawaj  przepis i mnie nie denerwuj.:pejcz:

Edytowane przez Heidi
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

Zwróć uwagę na jeden detal...każde danie czy ciacho tu prezentowane....na innym stole :haha:

@Łukasz broń się, broń... ;) bo koronę stracisz , a zaraz potem królestwo całe i królewnę @jolantapl. też może przejśc w inne "ręce" nazwijmy to tak. . :1350_muscle_tone1: użyj, na ring wtargaj @RADEK-a. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Łukasz napisał:

Zwróć uwagę na jeden detal...każde danie czy ciacho tu prezentowane....na innym stole :haha:

No...teraz pojechałeś po bandzie....brzydko...fuj, fuj... ja też mam mnóstwo fotek moich wypieków przeróżnych i wiele z nich jest fotografowanych na różnych stołach i blatach. W zależności gdzie byłam, komu prezentowałam, gdzie pracowałam...w mojej kuchni mam trzy rodzaje blatów, więc...:ostrzegam: Forsicht, Herr @Łukasz :czytaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heidi napisał:

Akurat. Hę ...Hm...>:(. No cóż.... Czysty ręcznik . Tyle Ci powiem -.- . Dawaj  przepis i mnie nie denerwuj.:pejcz:

Nie dam ci przepisu...i nie dlatego, że nie chcę...za dużo pisania jak osiągnąć taki efekt. Za wzór służyły mi Pain d'Epi- bagietki francuskie w kształcie kłosa. Fajna zabawa, efekt na stole powala wielu na kolana....Do dzieła :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie oprócz skoków będziemy mogli oglądać  inną dyscyplinę:  boks.

Trzeba skrzyknąc kibiców. Najlepiej w strojach bikini, żeby uwagę odwrócić, zakłady bukmacherskie przyjmować,można trochę dorobić poza pracą opiekuna, albo stracić -.-. Dzieje się, dzieje....A wydawałoby się , że w tym królewstwie  jest spokojnie . A jednak..... Panie i Panowie ; runda 1 

boks.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Niech lepiej @RADEK nie zapodaje tu zdjęcia swojego "ptaszka" . Zdjątka dobrze robi nasz nauczyciel, ale tak myśle, może  nie będziemy Go ograniczać. Niech tu wstawia co chce, żeby nie było, że Go ograniczamy :cześć:

He, he ,he . W necie wszystko możliwe . A może ptaszek odleciał do ciepłych krajów i trzeba czekać aż wróci :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Napisałam "naszej", a nie "jego" ptaszyny :p Ale cóż...głodnemu chleb na myśli :haha:

no bo jak on biedny się rozdwoi , albo jszcze bardziej roztroi, albo jeszcze  bardziej.... Wszystkim na raz nie dogodzi przecież . Kolejkę proszę utworzyć, jakieś zapisy. Kto pisaty niech do roboty się zabierze, żeby jakieś dobre  sny wywołać  na dziś . Nie wszysy na raz, nie pchać się !!!

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, aga1 napisał:

He, he ,he . W necie wszystko możliwe . A może ptaszek odleciał do ciepłych krajów i trzeba czekać aż wróci :)

@aga1 wiosna tuż, tuż. Nie przyjdzie nam długo czekać . Będzie ciepło to i ptaszek wróci. 

A mój jeden wielki znajomy miał fajne powiedzenie: "Duża klatka , mały ptaszek" . @Łukasz to z której strony ringu to Ty stoisz ? :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Łukasz napisał:

tu ostatnia w tym temacie moja fotka...z 2016, ze szteli . Prosty murzynek.Wtedy jeszcze nie podpisywałem, bo nie w głowie mi to było.., upublicznianie..Raz tylko Blondi przesłałem

 

Te nasze oba chłopaki to wielkie zdolniachy, co dziewczyny? :kopara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi z pewnością ten z lewej:oklaski:

Kiedyś byłem sympatykiem boksu amatorskiego....W Jastrzębiu Zdroju, gdzie w dzieciństwie mieszkałem, był klub GKS....często walczył z Wybrzeżem Gdańsk...a teraz nie oglądam zawodowych walk, a co dopiero mieszanych sztuk walk....Dla mnie to już nie jest sport

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...