Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, jolantapl. napisał:

:$ nie wiem do tej pory nie miałam a teraz to już sama nie wiem co ja mam a czego nie mam i właściwie co mi dolega :$

Załaduj  na drogę  środki przeciwbólowe i jakoś do domu się dokulasz . znam  ten ból  i bardzo Ci współczuję.  Gdzieś  czytałam, że w skali  1:10 ból  nerek osiąga  10. Rodzenie dzieci to  nic w porównaniu , to poziom 7. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam kto tam? Ja sie nudzicie zapraszam na mojego bloga opiekunki dla opiekunek. Znajdziecie tam opowiadania ze zlecen, cenne informacje oraz lekcje jezyka niemieckiego od podstaw. Troche materialow juz tam jest wiec polecam skorzystac z archiwum lub z podzialu tematycznego w etykietach na pasku bocznym, ktory wyskakuje po kliknieciu na trzy poziome paski w gornym prawym rogu ( meni ) warto subskrybowac lub obserwowac. W okresie swiatycznym bylam mniej aktywna ale wraz z nowym rokiem bedzie wiecej postow. Znajduja sie tam rowniez reklamy firm posredniczacych, kursow jezykowym. Obecnie mam niewielki wplyw na to, co sie wyswietla jednak widze, ze nawet przy ustawieniach automatycznych sa nawet na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się muszę pochwalić brat mojej babci kupił do domu piękny bukiet czerwonych tulipanów O.o co na zakupy jedziemy to zawsze kupuje kwiaty a moja zmienniczka mówiła,że przy niej nigdy nie kupował hm czy ci Niemcy tacy wielbiciele kwiatów są a może dokładnie przczytał informację o mnie i wie ,że ja lubię kwiaty :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolantapl. dlaczego tak się dajesz manipulować agencji...skoro zmienniczka będzie nad ranem w sobotę, to w sobotę wieczorem do domu wracaj...wiedzą, że jesteś poważnie chora....a nie słuchać się agencji, która Ci "nie pozwala" wyjechać w sobotę, a każe dopiero w niedzielę...ufffff....w tej sytuacji to agencja jest Panem, bo oni płacą za bilet....Muszę odstresować się..Wybacz, ale nie rozumiem już Ciebie całkowicie Jolu. Nie mają prawa Ci mówić, kiedy możesz wyjechać, w sytuacji, gdy zmienniczka już będzie na miejscu

Miłego wieczoru życzę wszystkim, zarazem spokojnych snów:love:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KasiaPerla napisał:

Bo jest ciekawe

Może i ciekawe, ale my tu mamy wszystko co potrzebujemy i nam to wystarcza. Wzajemnie się wspieramy, opisujemy swoje doświadczenia, radzimy jak umiemy, śmiejemy się, bawimy...Jeśli ktoś będzie chciał, to poczyta twój blog...Ale proszę w tym wątku nie wstawiać verbungu. Załóż nowy wątek, może ktoś się zainteresuje. Pozdrawiamy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Łukasz napisał:

jolantapl. dlaczego tak się dajesz manipulować agencji...skoro zmienniczka będzie nad ranem w sobotę, to w sobotę wieczorem do domu wracaj...wiedzą, że jesteś poważnie chora....a nie słuchać się agencji, która Ci "nie pozwala" wyjechać w sobotę, a każe dopiero w niedzielę...ufffff....w tej sytuacji to agencja jest Panem, bo oni płacą za bilet....Muszę odstresować się..Wybacz, ale nie rozumiem już Ciebie całkowicie Jolu. Nie mają prawa Ci mówić, kiedy możesz wyjechać, w sytuacji, gdy zmienniczka już będzie na miejscu

Miłego wieczoru życzę wszystkim, zarazem spokojnych snów:love:

Nie dołuj dziewczyny >:( Czasami życie pisze własne scenariusze :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Cóż....spać jeszcze nie idę, ale Małżonek znalazł jakiś fajny film...Lampki wina się nie napiję, bo tabletki takie anty...łykam. Ale pooglądamy, pośmiejemy się, przy świeczkach posiedzimy..Zatem, kochani, 5a4e7b4b3f872_miegowieczoru.jpg.561859cc089486b89a90b6b13d80f3f7.jpg Do jutra :cmok:

przy antykoncepcyjnych nawet kieliszek wskazany :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...