Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Popsuła nam się wczoraj maszyna do kawy,,no trudno,,lepiej że się popsuła tutaj na miejscu a nie gdzieś w świecie,,bo miała jechac z nami,,okazało się że gwarancja jest do 30 listopada,,ale mimo ,że jest grudzień jeszcze uwzględnią gwarancję,,ale naprawda będzie po świętach itd, więc mój słodziak wyskoczył z 3 propozycjami,i jak myślicie na którą się zgodziłam?

1.Kupujemy drugą nową maszynę do kawy ,,zabieramy z sobą,,po powrocie odbieramy maszynę z serwisu zrobioną albo też nową,,jesteśmy z dwoma maszynami do kawy

2. Przyniosę z piwnicy maszynę na kapsle i przez 3 msc, będziemy pili inną,,kawę,,

3, Jest jeszcze tradycyjna ich kawiarka z dzbankiem ,,w naszym przypadku jest to nawet termos kana,,zmielona kawa ,filtry i woda itd, 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Serenity napisał:

A ja mam syna, starego kawalera, ale właśnie mi oznajmij, że poznam kogoś po powrocie....:donos:

Boję się bardzo, ale będzie co będzie...

Boże kochany a czego sie boisz,,,,  @Serenity powinnas cieszyć sie ,,już podskakiwac z radości ,że ma kogos,,,no chyba ,że poznasz drugiego faceta ,,to też musisz zaakceptowac ,,trudno,,ciesz się ,że syn może jest szczęsliwy,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Boże kochany a czego sie boisz,,,,  @Serenity powinnas cieszyć sie ,,już podskakiwac z radości ,że ma kogos,,,no chyba ,że poznasz drugiego faceta ,,to też musisz zaakceptowac ,,trudno,,ciesz się ,że syn może jest szczęsliwy,,:serce:

Blondi, ja bym nawet wolała mieć zięcia niż synową...

Ale mój syn woli kobiety i to tak stanowczo.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity masz jednego syna? piszesz starego kawalera ,,,jakaś musi byc przyczyna ,że jest starym kawalerem,,nie ma tych ciągotek co ja i dlatego,, ale jak widzę synka mojego słodziaka to wygląda mi on na tego tamtego,,naprawdę,,też zaraz będzie starym kawalerem,,nic się na to nie poradzi,,nie mamy żadnego wpływu na to życie naszych dzieci,,chcemy aby były szczęsliwe ,,ale to one same muszą tego chciec,,nie ma nic na siłę,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Serenity napisał:

Blondi, ja bym nawet wolała mieć zięcia niż synową...

Ale mój syn woli kobiety i to tak stanowczo.

czemu tak wrogo jesteś nastawiona do przyszlej synowej,,może być fajną przeciez ciepłą osobą,,ma kochac syna i mają oni być szczęsliwi a nie Ty,,,Ty będziesz takim tylko dodatkiem do ich szczęscia,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

czemu tak wrogo jesteś nastawiona do przyszlej synowej,,może być fajną przeciez ciepłą osobą,,ma kochac syna i mają oni być szczęsliwi a nie Ty,,,Ty będziesz takim tylko dodatkiem do ich szczęscia,,

Absolutnie nie chcę odgrywać głównej roli w życiu mojego syna.

Mój syn lubi kobiety, ale to tak bezkrytycznie : zakochuje się jak szalony, a potem...potem...już nie jest taki szalony...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Serenity napisał:

Absolutnie nie chcę odgrywać głównej roli w życiu mojego syna.

Mój syn lubi kobiety, ale to tak bezkrytycznie : zakochuje się jak szalony, a potem...potem...już nie jest taki szalony...

Czyli Twój syn szuka ,,tak jak wszyscy szukamy tego jedynego czy tą jedyną,,nie trafił tak do końca na tą odpowiednią osobę,,nie mial motyly,,można się zauroczyć szybko,,ale to minie szybko -tak jak piszesz,,myśli,że jest zakochany a to nie jest zakochanie takie prawdziwe,,mi też mówili ,zauroczona jesteś może itd, ale to coś więcej niż zauroczenie,,tęsknię i chcę być z tym facetem,,dobrze mi jest z nim,,dobrze jestem traktowana i chcę być zawsze zauważana,,na każdym kroku,,,itd,itd,,, a niech poznaje ,,może akurat to ta miłośc jego życia będzie,,, 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

@Blondi ja stawiam na 3 :)

@jolantapl. bingo!!:zwyciezca: na tyle mnie poznałaś ,że wiesz ,że kawa to kawa ,,że to nie koniec świata,,jestem rozrzutna ,mogłam powiedziec ,,jedziemy kupić nową maszynę,,bo mam taki kaprys picia tylko kawy z automatu,,ale nie!! wybrałam kanę,,:hura: po czorta kupować drugą ,,to tylko 3 msc, ,,paniusią nie jestem,,aby byla kawa dobra,,a taką mamy,,:drink:Jolanta dla Ciebie:drink: albo:wino: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, violka napisał:

Dostałam olśnienia :d Patrząc na hobby i zainteresowania Twojej córci , to byłaby idealną partnerką dla mojego syna :d A na obiadek , zapraszaliby nas do restauracji , żebyśmy nie musiały oglądać ich gniazdka O.o Najwazniejsze , że sami ze sobą czuliby się wspaniale :dobrze::love:

Pomysł rewelacyjny, tylko moja Córcia sama zadbała o swoją przyszłość :d;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Blondi napisał:

Popsuła nam się wczoraj maszyna do kawy,,no trudno,,lepiej że się popsuła tutaj na miejscu a nie gdzieś w świecie,,bo miała jechac z nami,,okazało się że gwarancja jest do 30 listopada,,ale mimo ,że jest grudzień jeszcze uwzględnią gwarancję,,ale naprawda będzie po świętach itd, więc mój słodziak wyskoczył z 3 propozycjami,i jak myślicie na którą się zgodziłam?

1.Kupujemy drugą nową maszynę do kawy ,,zabieramy z sobą,,po powrocie odbieramy maszynę z serwisu zrobioną albo też nową,,jesteśmy z dwoma maszynami do kawy

2. Przyniosę z piwnicy maszynę na kapsle i przez 3 msc, będziemy pili inną,,kawę,,

3, Jest jeszcze tradycyjna ich kawiarka z dzbankiem ,,w naszym przypadku jest to nawet termos kana,,zmielona kawa ,filtry i woda itd, 

 

Wybrałaś nr 3 :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, violka napisał:

I wszyscy na forum mogliby podziwiać jak dwie teściowe potrafią się kochać :d:oklaski::oklaski:

Ja bym tutaj nawet więcej kochających się teściowych znalazła :d @lucyna.beata, @sayonara 52, @erika, @Serenity, @Łukasz...natychmiast chwalić się przychówkiem...organizujemy swaty :tak2::d:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Serenity napisał:

A ja mam syna, starego kawalera, ale właśnie mi oznajmij, że poznam kogoś po powrocie....:donos:

Boję się bardzo, ale będzie co będzie...

A co to znaczy "stary kawaler"? O.o Teraz młodzież coraz później poznaje swoich wybranków....te internety psują, ach psują....:oops::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...