Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ja jestem normalna :trele: Tylko tak trochę inaczej :haha:Ale ten kto powiedział, że nienormalna jesteś jeżdżąc do opieki, to miał rację....że jeździsz za tak małe pieniądze :haha::trele::czytaj:

Co????>:( ja może i nie normalna ale za to dobre serce mam :$ pieniądze to nie Wszystko :) i co ja na to poradzę,że więcej płacić nie chcą >:(:płacz::haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

Co????>:( ja może i nie normalna ale za to dobre serce mam :$ pieniądze to nie Wszystko :) i co ja na to poradzę,że więcej płacić nie chcą >:(:płacz::haha:

Nie bierz tego tak dosłownie :trele: Ja się nabijałam z tych palantów, co tak do ciebie powiedzieli :haha: Luuuuzik...:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie bierz tego tak dosłownie :trele: Ja się nabijałam z tych palantów, co tak do ciebie powiedzieli :haha: Luuuuzik...:cmok:

Wiesz ,że ja takimi to najmniej się przejmuję :trele: a teraz się pochwalę praca w opiece bardzo mi służy właśnie schudłam kolejne 3 kg :hura: i są tacy,którzy mówią,że super teraz wyglądam :oklaski: @Łukasz  cieszysz się ?:serce:

 

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolantapl. Hurra:oklaski:Mi się podobasz niezależnie od tego,czy ważyłabyś 75,60 czy 45 kg, haha:love: Tylko jak schudłaś, to i pupa też,w efekcie te majtaski, które Ci kupiłem ostatnio z tej pupy spadną:( cóż, kupię troszkę mniejsze:cool: w KiK-u są ładne

 Wszystkim życzę miłego i pogodnego dnia:cześć2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek :) Witajcie pracusie i urlopowicze :d U mnie jest buro i ponuro , mam nadzieję , że zaraz się rozjaśni . Spałam jak zabita i do teraz nie mogę się obudzić . Jak patrzę na te brudne okna i całą resztę , to mam ochotę schować się znowu pod kołderką . Zaraz włączę sobie na cały regulator  muzyczkę , to może dostanę jakiegoś powera :love: Miłego dzionka i niech Wam czas szybciutko płynie :) @Hal miło wiedzieć , że u Ciebie wszystko Ok :cmok: @jolantapl. może chciałabyś pomóc koleżance w odgruzowaniu domu ? Ty masz w domu córeczkę , to jesteś już pewnie obrobiona :donos::cmok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, violka napisał:

Dzieńdoberek :) Witajcie pracusie i urlopowicze :d U mnie jest buro i ponuro , mam nadzieję , że zaraz się rozjaśni . Spałam jak zabita i do teraz nie mogę się obudzić . Jak patrzę na te brudne okna i całą resztę , to mam ochotę schować się znowu pod kołderką . Zaraz włączę sobie na cały regulator  muzyczkę , to może dostanę jakiegoś powera :love: Miłego dzionka i niech Wam czas szybciutko płynie :) @Hal miło wiedzieć , że u Ciebie wszystko Ok :cmok: @jolantapl. może chciałabyś pomóc koleżance w odgruzowaniu domu ? Ty masz w domu córeczkę , to jesteś już pewnie obrobiona :donos::cmok: 

No to byś się zdziwiła jeżeli o pomoc córeczki chodzi O.o ale chętnie bym Ci pomogła bo ja wczoraj już cały domu z kurzu i pyły uwolniłam 5 prań wyprałam O.o i tylko okna i forany mi zostały ale mam na to tydzień :d hm sama nie wiem czemu mnie taka ochota na robienie porządków naszła :$ no i trochę mi tęskno za tymi luksusami :trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Jedynym plusem tego że wracam tak późno na święta jest to że ominą mnie świąteczne porządki i zostanie mi tylko kuchnia i gotowanie. :d

 

Ja ja kiedyś wróciłam przed samymi świętami , to w pierwszy dzień świąt nie wytrzymałam i szorowałam przez godzinę łazienkę O.o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jolantapl. napisał:

No to byś się zdziwiła jeżeli o pomoc córeczki chodzi O.o ale chętnie bym Ci pomogła bo ja wczoraj już cały domu z kurzu i pyły uwolniłam 5 prań wyprałam O.o i tylko okna i forany mi zostały ale mam na to tydzień :d hm sama nie wiem czemu mnie taka ochota na robienie porządków naszła :$ no i trochę mi tęskno za tymi luksusami :trele:

To mnie pocieszyłaś , bo ja zawsze zazdroszczę tym co mają córki w domu :cmok: Ja wczoraj dostałam kwiatki od jednego i drugiego , tylko dlatego , żeby mi usta zamknąć :love: Wczoraj byłam spokojna , ale dzisiaj znowu im powiem co ja o tym myślę :przekleństwa::lanie::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, violka napisał:

To mnie pocieszyłaś , bo ja zawsze zazdroszczę tym co mają córki w domu :cmok: Ja wczoraj dostałam kwiatki od jednego i drugiego , tylko dlatego , żeby mi usta zamknąć :love: Wczoraj byłam spokojna , ale dzisiaj znowu im powiem co ja o tym myślę :przekleństwa::lanie::haha:

Powiedzieć zawsze należy i jeszcze dodać żeby mi to było ostatni raz :przekleństwa: a jeżeli chodzi o zazdrość o córkę to wszystkie koleżanki,które mają samych chłopaków mi jej zazdroszczą i nawet ostatnio powiedziałam teściowej nie ma to jak mieć córkę :dobrze: szczególnie na stare lata się może przydać :hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie kciuki żeby rodzina zaakceptowała w końcu zmienniczkę to by przyjechała za tydzień w czwartek. :d Będę mogła jej wszystko pokazać i powiedzieć to co najważniejsze. Zawsze to lepiej niż miałaby zaczynać od zera.

O cholibcia, znów wypadek na autostradzie. :(

Tutaj wyją syreny trzy razy i biją dzwony.

Jak jest pożar to tylko raz wyją syreny.

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobory kochani...wrociłam ze spacerku wieje wieje wieje...zapomniałam czapki i mam wrazenie ze wywialo mi ostatki rozumuO.o

odespałam odrobinke zamknełam drzwi wylaczylam sie zupelnie i o dziwo moja zmienniczka sobie musiala poradzic...teraz gotuje obiadek potem mycie leki i jemy ...dzisiaj w palanie risotto z indyka...

traz siadam z wami do spoznionej kawusi...pysznie pachnie i nie stacila aromatu

a ja odliczam ...sroda czwartek i w piatek wyjazd...czekam tylkoco z ta pogoda bo sa opoznienia w lotach i pociagch ale co by nie powiedziec ...piechota tez dojde.....:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę musiał dać takie duże ogłoszenie..szukam bratniej duszy na trzy popołudnia....haha, dopiszę ...na gwałt (ale bez podtekstów proszę:p)...Znowu jestem sam do piątku, ale na szczęście ...to tylko wymiana cewnika w brzuchu...Mam nadzieję....że wrócę planowo ze zlecenia:) Spokojnie później sprzątnę pokój dziadka itd, itd

Edytowane przez Łukasz
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie hula ? Kto hula ?

Ja jem schabowe bo zostały z wczoraj a podopieczna chciała je wyrzucić ( Fe, za stare ). Za to sama zje kurczaczka z rosołku z przedwczoraj. :d Na szczęście był w lodówce więc jej nie zaszkodzi. Ona do tego mus jabłkowy a ja sałatę. Ona makaron a ja ziemniaki. Tylko deserki mamy jednakowe. xd

Na bogato ! Dwa obiady. :d:d:d

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jestem!!! tak czytam Was i o Waszych powrotach do domu i o tych sprzątaniach i właśnie dochodzę do wniosku ,że powrót do domu jako na urlop to ma się daleko do  tego urlopu,,:grzmotnąć: zapiernicz i sprzątanie kątów,,,raz zjechalam do domu,nie zapowiadając się ,że wracam ,,mało sie nie przewrócilam,,,powiedziałam,że ja nie jestem sprzątaczką i nie będe komuś sprzątać ,,koniec ,,kropka,,po 3 dniach pojechałam spowrotem na urlop do De,,,następnym razem jak wróciłam do Pl to lśniło wszystko,,przygotowane i czysciutko,,ale mimo wszystko zawsze znalazlam nie jedno do wyczyszczenia ,,,także każdy z nas, widzę ma co nie co do sprzątania,,ale ja już od jakiegoś czasu palcem nie dotykam niczego jak wracam do domu,,,dosc,,sprzątaczkę niech sobie zatrudnią jak nie potrafią porządku utrzymać,,,

teraz jak wracam do drugiego mojego domu,,ale mam tych chałup teraz ,,,to mam cieplutko i czysciutko,,i jeszcze świątecznie ,,prawdziwy dom,,przytulny ,,mało tego nic mnie nie interesuje,,

Te nasze domowniki to mają nas za roboli ,,ale ja się nie dam ,,wiem,że potrafią zrobić błysk i wszystko łącznie z oknami i firankami wypucować to prosze pucowac,,ja jak wrócę to mam sie czuć jak u siebie w domu.ale czystym domu,,,,,:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Łukasz napisał:

Chyba będę musiał dać takie duże ogłoszenie..szukam bratniej duszy na trzy popołudnia....haha, dopiszę ...na gwałt (ale bez podtekstów proszę:p)...Znowu jestem sam do piątku, ale na szczęście ...to tylko wymiana cewnika w brzuchu...Mam nadzieję....że wrócę planowo ze zlecenia:) Spokojnie później sprzątnę pokój dziadka itd, itd

:lanie: masz pogwałc sobie ,,,:hura::grzmotnąć:  ja muszę czepic się tych gwałtów,,bo wtedy cos się dzieje,,,:kopara::kopara:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...