Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam opiekunkowo!!! pakowac i się i rozpakowywać i podróżowac,itd,, to już nam pisane,,,:serce::love::oklaski:

Ja co wieczór jestem na kolacji adwentowej,,opiszę jak to wyglądało,:przekleństwa:, ,mam zimę i mrozno,,biało,,fajnie,,oraz spokój i dużo lenistwa,,,dupsko rośnie,,, tak jak pomysle to ja też bym dzisiaj się pakowala i jechala do domu,,,a tak 2 tyg, szybciej skończyłam i co? te 2 tyg, to szybko zleciały ,że nie nadążylam co za dzień,,a w pracy się by wlokły jak ślimadła,,:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się będę pakowac w przyszłym tygodniu..ale tym razem nie do walizek tylko z szafy do szafy,,i na inne półeczki:oklaski: też fajnie,,ja mam jeszcze tydzien do prawdziwego urlopu,,także @Mirelka1965 już taka nie będe ,,aby Ciebie zostawić na tym padole samą,,chodz jest jeszcze  @sayonara 52@Maria Jolanta,,  @Łukasz dojechal na stelle marzeń,,jest wielu innych jeszcze pracujących ,,oj bardzo bardzo dużo,,:święty:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Ja się będę pakowac w przyszłym tygodniu..ale tym razem nie do walizek tylko z szafy do szafy,,i na inne półeczki:oklaski: też fajnie,,ja mam jeszcze tydzien do prawdziwego urlopu,,także @Mirelka1965 już taka nie będe ,,aby Ciebie zostawić na tym padole samą,,chodz jest jeszcze  @sayonara 52@Maria Jolanta,,  @Łukasz dojechal na stelle marzeń,,jest wielu innych jeszcze pracujących ,,oj bardzo bardzo dużo,,:święty:

Dzięki za psychiczne wsparcie @Blondi :cmok: Myślę, że dziewczyny nie zapomną o nas i wlezą tutaj od czasu, do czasu na  :dyskusja: Bo przecież forum to nałóg....od tego nie tak łatwo się uwolnić :donos::ostrzegam: Zapomniałaś jeszcze, że @erika , @sayonara 52 i @lucyna.beata towarzyszą nam w tym eksodusie :haha: A te twoje pakowanie to na okoliczność nowych mebli, czy też słodziak udostępnia więcej miejsca dla pani swojego serca? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich cieplutko☀️Prosze nie zapominać o zabłąkane j owieczce , ja tez jeszcze pracuje i od czasu do czasu do Was zaglądam .Poniewaz mam dzisiaj nową dostawę netu to i się przypominam:)Gorąco wszystkich pozdrawiam:kawa:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam , zaglądam . Dwa dni bez tego forum , groziłoby delirium tremens :szydera: nawet emotka wlazła , żeby się pośmiać . Napiłabym się z Wami kawki , ale muszę ją wypić z Pdp . Za niedługo zamelduję się i poklepiemy sobie :d jeszcze dzisiaj oczywiście :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Zapomniałaś jeszcze, że @erika , @sayonara 52 i @lucyna.beata towarzyszą nam w tym eksodusie :haha: A te twoje pakowanie to na okoliczność nowych mebli, czy też słodziak udostępnia więcej miejsca dla pani swojego serca? :haha:

Dzięki @Mirelka1965 w nagrodę proszę :love:13516512_10157065675495385_2596860297859511992_n.jpg.c07ee56a2c18e6770f479b97b59d8c57.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam na zmienniczkę .Pościel ma ubraną czyściutką a ta co ja spałam jest też wyprana i wysuszona tylko wyprasować trzeba ale może to jeszcze ogarnę bo dopiero 740 mam jutro wyjazd to nawet zdążę się wyspać.Nie będę wymieniała z imienia i nazwiska ale Wszystkim bardzo dziękuję ,że pamiętają o tych ,którzy jutro wracają do Polski i serdecznie pozdrawiam szczególnie tych pracujących @Katii bardzo się cieszę,że jeszcze jesteś w de to znak,że dobrze trafiłaś .:serce:@Mirelka1965 słodka jesteś :$ a ten anioł stróż ,któremu oddałaś pod opiekę mnie i @violka to na pewno nas dobrze przypilnuje :p.Dla wszystkich :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz z innej beczki....byłam na zakupach...i niby nic niezwykłego, ale dziadek podniósł mi ciśnienie, jak zobaczył rachunek...I niby nadal niby nic dziwnego, ale przyczepił się do mięsa mielonego :szok: Bo w zamrażarkach jest tyle różnego mięsa, a ja akurat mielone wymyśliłam :ostrzegam: A przy obiedzie była mowa, że w poniedziałek spaghetti bolognese...tylko zapomniał aparatu słuchowego nastroić i nic nie słyszał :mur: A co mnie to? Wyobraźcie sobie trzy zamrażarki wypchane dobrem wszelakim, o którym nie macie zielonego pojęcia...z tym, że ani kawałka mielonego mięsa...Pytam się go z czego zrobić spaghetti, a on nic...Nie kuma....Co innego mam robić, a on na to, że np. jego ulubione cordon bleu z Bofrosta. Notabene ja nie jadam gotowców, więc niech mnie cmoknie. Powiedziałam, że będą jedli, jak ja wyjadę. Babka opitoliła go z góry na dół, a ten swoje....z zamrażarki brać i koniec. Co ciekawe na inne produkty nawet nie jęknął, owocki, sery, mleczka i inne duperele mu nie przeszkadzają. Tylko mięcho. A to że namiętnie kupuje co tydzień tonę słodkości, których jest pełna szafa, to pikuś :szok: Nic to....za 10 dni o tej porze będę na lotnisku przy taśmociągu odbierała walizę :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, jolantapl. napisał:

Ja też czekam na zmienniczkę .Pościel ma ubraną czyściutką a ta co ja spałam jest też wyprana i wysuszona tylko wyprasować trzeba ale może to jeszcze ogarnę bo dopiero 740 mam jutro wyjazd to nawet zdążę się wyspać.Nie będę wymieniała z imienia i nazwiska ale Wszystkim bardzo dziękuję ,że pamiętają o tych ,którzy jutro wracają do Polski i serdecznie pozdrawiam szczególnie tych pracujących @Katii bardzo się cieszę,że jeszcze jesteś w de to znak,że dobrze trafiłaś .:serce:@Mirelka1965 słodka jesteś :$ a ten anioł stróż ,któremu oddałaś pod opiekę mnie i @violka to na pewno nas dobrze przypilnuje :p.Dla wszystkich :cmok:

:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Chyba pierwszy raz na forum widzę taki exodus. Aż tyle osób w tak krótkim czasie nie kończyło pracy i nie wracało do domu.

A ja z tych wracających ostatnia będę. :(

 

Ale w wyjeżdżających po Świętach  chyba pierwsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

A nie przewieje Ci tam tej co to wiesz..... ? :haha:

Nie, nie przewieje :haha: Ja się przygotuję odpowiednio :donos: Jedne na ....a drugie w garść :haha: Już to przerabialiśmy, jak tu leciałam :tak2: Potem @jolantapl. koronkowe resztki z komina zbierała.....:haha::haha::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że wracam do domu drogą naziemną , bo wszystkie moje gacie bym Wam zrzuciła . :d dla każdego po sztuce :szydera: a kto bogatemu zabroni :szydera: Jestem spakowana , umyję tylko głowę , żeby w miarę ułożyć włosy i będę wyczekiwać ranka :hura: mam nadzieję , że zasnę O.o  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...